Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 05:11:31
EUR 34.6618 05:11:31
USD 32.2673 05:11:31
ALTIN ONS $2307.9900 05:11:31

Konu: xu100 endeks guncel degerlendırme

selamun aleykum arkadaslar grafıkte benım ıcın onemlı yerlerı ısaretledım orta vade start stop 1360 olarak yenı rakamımı belırledım 1422 ustu gun ve hafta kapanısları orta vade ıcın guzel seyler ıfade edecek goruntusu var
Fakat usd tarafında 8 23 ustunde tutunan usd 8 30783 ustu gun kapanışı yaparsa 8 48 ve 8 57 ye gıder dıkkatlı olalım eskı trenddekı gıbı kur ve endeks yukarı gıderse bızım yanı borsacılar ıcın sorun olmaz borsadan cıkan ucuz usd almadıkca cok sorun olmaz suan borsaların esas sorunu koın pıyasasının borsaların hacımını calmıs olması :) Bereketlı kazanclar

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bır sırket arz olurken verdıgı taahhutlerı ne kadar hızlı ıcraate koyuyorsa o kadar ıyıdır.

Burada dıllendırmıyor ısek bısı yapmadıgımızdan degıldır 23.8 duzeltme sonrası ılk alım malıyetı )

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Bu ara gözdeo

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Aynen öyle yapim

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

ENDEKSİ fener tavan oldu, mavi, çimsa, bim, garanti akbank, bera hisseleri yukarı taşıyor.

acemibirisii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Hayırlısı ben vedalaştım.. düşerse desteklere alarm attım devam edersede yolu açık olsun ..

Fatih5353 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih5353 ()

Bugun genel kurul var. Aksama aciklama gelir. Bedelsiz icin onay karari aciklanicak toplantida

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Yeni arzların için de lotu az temeli iyi olan bunu beğendikti.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Senin le alakalı değil bu hisse ilk çıktığında bakmıştık düştü çıktı baya muhabbet döndü :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

derken dostum ?

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Hepiniz Qua cı oldunuz :)

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Anı zıplamalarda kar al yapıp 50 kurus alta emır at :)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Iyi oldu tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

acemibirisii ()

Bu endeks nasil yukseliyor ya benim hisseler yukselmiyor

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Iyı zıpladı bı anda degılmı konustugumuzdan sonra da sımdı gunu 29 46 ustunde kapatırsak yenı stop start yerı burası ok quacılar

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Rica ederim hocam sagolun varolun uzun vadeli alıyorum Qua az az

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Eyvallah hocam tesekkurler guzel dusuncelerınız ıcın

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Sizin de emeklerlerinize sağlık hocam boş vaktim oldukca bakmaya çalışıyorum fakrlı düşünceleri, yorumları takip ediyorum siz atın hocam yararlanmak isteyen her türlü yararlanır :))

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Kolay kolat spek hisse almazsiniz ondan dedim yakın buldum destek direnc

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

sızler bana degıl teknıge bakınız dırenclerınızı ve destek rakamlarını takıp edınız :)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Sizin elinizde olması bize güven veriyor tsk ederim:)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

27 88 stop rakamı ıle devam 29 46 32,02 dırencler

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bakan vardır elbet merak etme ben dıllendırmeyı sevmedıgım ıcın yazmam buraya bazısı gıbı aylardır whıte dedıgı gıbı sayıklasam hısselerı baya bı reklamım olurdu :)

SarıRL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Şuan bi dinlenmesi lazim. degilmi usta 32 Falan

0BeğenmedimŞikayet

SarıRL_ ()

21 seviyelerde geziyordu kimse yüzüne bakıyordu

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bızler kucuk balıklarız su nereye bız oraya hocam dıkkat ve temkınle devam edıyoruz ıste :) katkıların ıcın tesekkur ederım en azından grafıklerın bırılerı tarafından ıncelendıgını gormek arada grafık atmaya heves katıyor ınsana

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

granıtı es gecme dustukce topla 50 kurus 1 lıra arayla

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Hocam elinize sağlık 1462 seviyesi üzerinde ciddi bir alım geleceğini endeksin hacim kazanacağını düşünüyorum hem de bir tobo görüntüsü var uzun zamandır takip ediyorum, bist30 hisselerinin sağlam desteğiyle 1625 yolculuğumuz başlayacağını düşünüyorum, iyi günler :) ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Tesekkur ederim. Ayni dert:) hisselerimle basbasayim. Hic hareket yok benimkilerde:)
Kalekim asesl ve vangida:( bir miktarda esen:)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Iyıdır dostum harclık pesınde kosturuyorum sen nasılsın :)

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Merhaba ahmet hocam. Ne yaparsin?
Grafiklerinle taclandirmissin yine:)
Emegine saglık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum