Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:20:20
EUR 34.7748 00:20:20
USD 32.4684 00:20:20
ALTIN ONS $2337.9850 00:20:20

Konu: ABD 10 yıllıklar

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Selamlar.
Ben ons yatırımımı DXY ve 10 yıllıkların hareketine göre yaptım yapıyorum.
Düşeni kıran bir 10 yıllıklar karşımızda. Günlük grafikte dipte kocaman yeşil bir mum yakmış olan DXY var.
Onslar için afaki rakam konuşan arkadaşlar , bilmiyorum farkındalar mı ?
Mayıs ayı içerisinde fiyat 27X usd üzerine hızlıca bir pik atadabilir.Ancak 1 haftadır özellikle DXY VE 10 yıllıklardan bahsediyorum. ABD 'de endişe verici ve piyasaya yansıtılmayan bir hiper enflasyon oluşmuş durumda. DXY Ve 10 Yıllıklar hızlıca yükselecek çok fazla tutamazlar. Dolayısı ile Onslar da ileriki günlerde derin satışlar bekliyorum. Nasdaq ve sp500 de satılacak. izleyip göreceğiz. Ytd diyelim.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

O zaman dolar yükselebilir ilerleyen günlerde degilmi

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Gerçekten çok iyi niyetli bi kişisin sürekli uyarıni yapıyorsun. Teşekkürler

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Teşekkürler arkadaşım uyarın için

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

En yüksek beklediğiniz gümüş ons rakamı nedir hocam, busene

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet şuan beni de tedirgin eden en önemli risk 10 yıllıkların düşeni kırması.

1BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

10 yıllıklarda yükseliş olması doların düşmemesi , onsun ise düşmesi anlamına gelir mi her zaman usta.

1BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Emeğine sağlık kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam sizin analizlerinize denk geliyorum da, her cumlede ayri ayri analiz var aslinda.. Cok tesekkurler, bu şekilde yaptiginiz, tum olaylari, gelismeleri tum yönleriyle ele aldiginiz analizleriniz icin, bir seyleri uçurup, dibe batirmadiginiz icin. Analiz yaparken gundemi, ekonomiyi, yatirimci davranislarini her yonuyle degerlendirdiginiz icin tekrardan teşekkurler..

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam teşekkür ederim birde bunlara 7mayıs 15.30 abd tarım dışı istihdam verisini eklemeyi unutmayalım son iki ay yeşil geldi. gecen yıl nisan mayıs haziran temmuz komple yeşil gelmiş. örneğin 2nisan cuma paskalya tatilinde piyasa kapalıyken nisanda mart ayının tdi verisi açıklanmıştı. etkisi ilk iş günü 5nisanda görülmüştü 6.64-6.43 21kuruş geri çekilme olmuştu teşekkür ederim. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Altın ons mu satış yer? Anlamıyorum teknik bilgilerden.

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Onslar da 23-24 beklentisi var. dxy nin artmasinile doların artacağını düşünürsek gram ongorunuz ne olur @selcukcelik . Tamamen tahmininizi soruyorum. Malum gram çift bacaklı olduğu için bazen bu hareketlerden çok etkilenmiyor. (ons çıkıyor USD düşüyor) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Hocam kapanisa gore gumus ons yorumunuz nedir nereden alim yapilir. Siz aldinizmi
Tesekkurler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum