Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0628 07:41:23
EUR 34.7313 07:41:23
USD 32.6529 07:41:23
ALTIN ONS $2386.1200 07:41:23

Konu: ABD 10 yıllıklar

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Selamlar.
Ben ons yatırımımı DXY ve 10 yıllıkların hareketine göre yaptım yapıyorum.
Düşeni kıran bir 10 yıllıklar karşımızda. Günlük grafikte dipte kocaman yeşil bir mum yakmış olan DXY var.
Onslar için afaki rakam konuşan arkadaşlar , bilmiyorum farkındalar mı ?
Mayıs ayı içerisinde fiyat 27X usd üzerine hızlıca bir pik atadabilir.Ancak 1 haftadır özellikle DXY VE 10 yıllıklardan bahsediyorum. ABD 'de endişe verici ve piyasaya yansıtılmayan bir hiper enflasyon oluşmuş durumda. DXY Ve 10 Yıllıklar hızlıca yükselecek çok fazla tutamazlar. Dolayısı ile Onslar da ileriki günlerde derin satışlar bekliyorum. Nasdaq ve sp500 de satılacak. izleyip göreceğiz. Ytd diyelim.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Nerede direniyor ? 26,40 izleyin burası mühim.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam sizce gümüş bir düzeltme yapıp alttan alma şansı verir mi? Veyahut yapacağı düzeltme sizce hangi seviyelere kadar gelebilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Size cevap yazdım gelmedi dimi?

Garmagan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

SUPER TREND ve RSI Combo günlükte hala sat vermedi yanlız. Hatta ST 4 saat ve 2 saattede vermedi. Bir de bunları inceleyin isterseniz.

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Bu persembe gunu ki beklenti midir

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

8.26 düzeltmesi MB kararında mi gerceklesir hocam. Diğer bir ifade ile MB kararı ve karar sonrasındaki USD düşünceniz nedir.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam siz buraya yazdiginizda illaki bir sey oluyor.. :) Bakalim bu 2 gun bizi neler bekliyor.. :)

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

sizin söylemeniz için yazmadım yorumu . mesele bu noktaları yakalamak zaten bunu belirtmek için yorum yaptım sadece.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Öyle nereye gideceğini ve nerden döneceğini noktasına virgülüne kadar söyleyecek bir babayiğit ben görmedim. Bir çok şeyi harmanlayıp uzun vadeyi görmek amacımız. Yoksa aylarca terste bekleyenlerden oluruz.

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gelme ihtimali var ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Teşekkür ederiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.42 gecilmezse geri cekilebilir. Ama ons cikarsa alim verirmi bilemiyorum o cok riskli gecen alim verdi bu kez de vercek mi bilmiyorum dolar da hedefim yukari ama feri cekilmeler illaki olur tl bazli cok birsey demesem daha dogru olur ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

ama nerden sert döner :) ? mesele sert yükseldimi vs ...

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Tesekkurler.
Dolar gün içi maks nereyi görebilir
Bir de persembe gunu sizce baski için az da olsa faiz artirimi gelir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

26.66 gelse alırdım dolardan parite de yapılır

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

8,26 ' a kadar düzeltip 8,41 ' e gidecek

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Dolar bazli gelirse gramda hedefe yakin yerden birakalim mı hocam. Dolar durmuyor

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Dolr çalışmanız var mı sn @selcukcelik

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

26.66 26.54 normal ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam ben 240 barlik 1 dk lik rsi den inceleme yapiyorum al sat zamani suan cok olumlu duruyor sanki 27.66 ya degecek ordan da 26.66 yada 26.87 den 28.9 yada 29.4 deneyecek gibi duruyor.

Us10y kotu hic asagi sinyal vermiyor dxy yine asagi oynayacak gibi ama us10y can sıkıyor :) us10y duserse yukarlardayiz dusmezse ciddi sıkınti olabilir onslar icin

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben Dolar endexini takip ediyorum . Yoluna devam etmek istiyor. Bu baskılar
Gümüm Ons Grafiğinde Stoch Rsi bakıyorum 4h ve 2h da tepeden dönüş sinyali var. Bu baskılar.

Ve bişey daha var sürekli hiç birşey yükselmez yükseldiği gibi sert döner. Tavsiye olarak alğılamayın yön tespit etmeye çalışıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Hocam 26.81 oldu gumus ons, normalmi hareketler

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Sizce yon tarafa peki hocam

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Profilden Yorumları okuyun abi.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba Selçuk gardaş sizce yön nereye teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Anladım onu demek istediğinizi. özellikle belirttim o seviyede çok çabaladı. aynı mücadeleyi tekrar göremeyebiliriz. izliyoruz bakalım 26,40 altı mı 27,40 üzerimi. Rsi ne olacağını anlatıyor bi müdahale olmaz ise.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

25.8 kusura bakmayin yanlis olmus

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam 26.33 altina inerse 28.8 tutmayacak gibi ytd

12BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

4 saatlik ve 2 saatlik RSi tepeden dönmek istiyor . Altta 2 önemli destek var 26,60 ve 26,40 Buralar kırılırsa 25,85 e kadar düzeltme beklenir. 25,85 önemli bir seviye Buranın üzerinde kalabilmek için çok çabaladı .

Üstte 27,40 yükselişin devamı için kalıcılık sağlaması gereken bölğe. Ve orayı görebilmesi için Dün yaşanan hareketin benzerinin olması gerekiyor.

Şimdi öyle bir alğı oluşturduki ABD Vadeli işlemleri 29 nisan perşembe 16:00 ' da satış yönlü ciddi bir hareket yaptı. Dün ise benzerini alım yönünde yaptı. Yatırımcı alsam mı satsam mı arasında bırakıldı. Bu tip alğı sert rüzğarlar estirir. rüzgar 26,40 altında ve 27,40 üzerinde farklı eser.

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

bilgi amaclı sordum bir grup insan 10 yıllıklar yükselince onslar satış yiyecek, bir kısım ise 10 yıllıklar yükselsede onslar fazla satış yemez cünkü enflasyon geliyo diyor. Bu bir kısım ların içinde ekonomi uzmanları analistlerde var. siz ne düşünüyorsunuz bu 10 yıllık konusunda teşekkürler..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum