Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:31:43
EUR 34.9839 07:31:43
USD 32.2051 07:31:43
ALTIN ONS $2414.8350 07:31:43

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
Bir kaç defa açıkladım neden altına elimi sürmediğimi ama yine açıklayayım.
Bu defa grafikle açıklayayım.
Altın ta buralara kadar şu grafikte gördüğünüz kırmızı çizgiyi aşamadığı, üstünde tutunamadığı kadar indi. Yani güç toplamaya indi. Bu kadar basit.

Şimdi o kırmızı çizginin kafayı bir daha indirip altta kalanın canı çıksın deme tarihi 7 Haziran haftası. O haftalarda altını n direnmesi lazım. O kırmızı çizgi fiyat hareketinin altına geçmedikçe ben elimi sürmem.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

hocam.830 altında kaldı usd sata gectımı

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Allah'a emanet üstad. Uğra arada. Görüşmek üzere.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Nasip üstadım her şeyin hayırlısı diyelim. Müsadeni isteyeyim iyi gecelet dilerim sonra görüşmek üzere Allaha emanet

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

İnşallah umduğun gibi olur üstad. Bakalım. Nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Şuan zaten almadım. Bu diğer maaş yatınca da güzel bir yerden alıp tekrardan analiz yapıp dolar miktarını artıramayı düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Hatta şöyle söyleyeyim. Yarın dolar TL 4 saatlik grafikler akşam 16:00 gibi al sinyali verecek ama biri 8.23, diğeri 8.31'de iki ciddi direnç oluştu. Al sinyali işe yaramayıp dolar bir kaç gün içinde 8.31'i geçip orada orada tutunamazsa hareket OBO'ya döner. Geçelim saatlik grafikleri, direk Dolar TL günlük grafik 5-7 Mayıs arasında bir yerde sata geçer. O nedenle bir süre izlerdim ben olsam.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Son attığım dolar grafiğinde dönmesi gerekiyordu. 7.6x ama ne zaman dönecek bilmiyorum. Ama bayağı gap boşluğu var.

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Üstad 7.73, 7.68 şu sıralar olmasa da mümkün görünüyor. Gelirse şaşırma yani.

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam maaşımla dolar borcum var uygun bir yerden almak istiyorum. Aylık 3000 TL civarı dolar alıp köşeye atmak istiyorum. 7.8x civarı gelirse alacam ama galiba zor gibi ne dersin üstadım.

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Şu yaz ben de parayı eşime araba almak için basınca ben de kurtulacağım her halde bir süre hocam. Yeni yatırımın var mı bu aralar?

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Sen nasılsın üstadım umarım iyisindir sağlığın sıhhatin yerindedir.

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hoşbulduk üstadım eskisi gibi uğramıyorum bütün parayı arabaya gömünce bu sayfada değilde gerçek hayatta biraz vakit geçirmeye başladım. Sizin gibi güzel dostlar kazanmışım bağımlılık yapıp tam kopamıyor insan :)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Hoş geldin üstadım. Selamlar. Pek uğramıyorsun..

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dostum eline sağlık :)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

7 haziran grafiklerde mi öyle görünüyor bir sebebi var mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum