Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:03:53
EUR 34.7339 02:03:53
USD 32.5072 02:03:53
ALTIN ONS $2392.1450 02:03:53

Konu: Gümüş çü arkadaslar okuyalım . ytd

Grafiklerdeki otomotiv sektörü ihtiyacı .2030 da zenginiz .ytd

Yorumlar (143)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Grafen oksit maddesi bahsettiğiniz sanırım

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Hocam Gümüş teki olay sadece iletkenlik değil ki.. illaki daha iyi iletken birşey çıkabilir.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya tabiki . ben haber olarak bilgi olarak paylastım . isteyen okusun nerede kullanıyor baksın diye gonderdim.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

geçenlerde vardı bir haber çıktı gümüşten bakırdan daha ii iletken olan bir madde üretilmiş. hatta arkadaşın biri foruma atmıştı adını unuttum.

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Gümüşün yerini dolduramazlar hocam.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yanlız şöylede bir durum var, gümüşün yerini dolduracak ürünler çıkarıyorlar, bu haber illa olacak diye birşey yok, hele hele, fed faiz arttırırsa onsler aşağılarda gezer ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@ByTiger buyrun okuyunuz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Benimde eskiden dostumdu !

En güzeli polemik konusu olmadan

Konfor tuşunu kullanıp işimize bakmak lazım

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun dostum. Bana müsaade ons aliminyaoarken konuşuruz fikir alış verişi iyidir.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

O benim samimi arkadaşım . Ben kimsenin ustası olmadığım gibi o da benim ustam değil , çok değer verdiğim dostum.

İkinci olarak sizinle diyaloğa giren mi oldu ? Az bile demiş diyeceğim bundan magduriyet çıkaracaksin en iyisi siz kendi işinize bakınız.

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sitenin o konudaki eksiği yıldız alma sistemi. Adam Cuma ve bayram mesajları ile like alıyor ve yıldız topluyor sonra da usta oldum deyip geziyor. Altın sayfasındaki al- sat simülasyonu gibi simülasyonlar her sayfada olmalı ve yıldız alım satımlardaki başarıya göre verilmeli bence. Yoksa her uçacak diyen milletten like toplayıp usta olmaya devam edecek.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

27 $. Den gümüş alanlar

3 sene terste. Kalacak yazmış Çelik ustan !

Bu ne oluyor sizce ?

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bu site ne çekti ise hep mağdur
olan ustadlardan çekti dostum. Po- pulizm ile ustalık karışmış , popüler olmak usta olmak olarak algılanmış. Onun için yanıldığında popülerlik gidecek endisesi kotu. O popülerliği korumakta mağdur olmakla sağlanıyor. Yani ya haklı çıkmıştır kendini usta diye satıyor ve popülerdir yada yanilmistir mağduriyet yaratıp popülerlik sağlıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

6 ay önce sanal sayfasında gümüstekiler ne yapıyor acaba diye soran birine verdiğin cevabı hala hatırlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

:) hahaha bizde alırız.. güzel kardes @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2030'dan önce mutlaka gümüş almış olacağım hocam.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

gümüş bizim için zorunludur.
Güneş ışığını, elektrik akımına dönüştürürken,
göğüs kanserini saptarken,
jet motorları çalışırken,
bilgisayarlar hesap yaparken, otomobil motorları işletilirken hep ona ihtiyacımız vardır

Okudun Çelik bey

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Siz ve diğer ustalara göre de ustaları dinleyip gümüş alanlar zengin oldu, Porsche mu ferrari mi alsak diye tartışıyor, biz gümüş almayıp vadelide bekleyenler aç kaldığımız için sizi kıskanıyoruz.

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkelisiyasetci ()

Fotoğraf> otomobil diyebilir miyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu grafikte diğer yerler 2030 kadar gösteriyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Çelik beye göre gümüş fotoğrafçılık ta kullanılıyordu en çok. Dijital e geçince o kullanım sahasını da kaybetti dolayısıyla gümüş öldü kendisi de sevabına bizi uyarmak için çırpınıyor zarar etmeyelim paraları Morgan a kaptırmayalim diye ama işte biz dinlemiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@celik2119 okuyabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Kesinlikle dostum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Lab_Tek_44 bu yuzden bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gecen sene sanki guzel bi kiyak yaptilar 13 den aldirmis olabilirler :) sonra da 21.8-24 bandinda coook guzel durdular. Daha sonra 23.8 e kadar indirip 23.8 26 bandinda da guzel alim yaptirdilar.

Sirf gumuste bu kadar israrci olmamin sebebi subat basinda altin ons u 1680 beklerken gumus ons u da 21.8 bekliyordum. Insanlar belkide satmadigi icin bu kadar oyaladilar altin gumusu.

Bir malin uretim maliyeti artarken ve piyasadaki degeri hizli da yukselse belli bir noktadan sonra panik saticilar disinda maliyet giderek artar o yuzden de dipler yukari dogru cikar. Altinda normalde 1560 in altina hic bir turlu ihtimal bile vermiyorum. 1680 bence dip burdan sonrasi 2 yil yukselis ama grafikler sadece asagiyi gosteriyor diye sadece temkinliyim yoksa ben fisekciyim kendi icimde :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

. Bence daha yeni basladılar üretim kısmına 2023 belirli kotalara ulasacaklar . o yuzden bu baba şirketlere güzellik yapmaları lazım diye dusunuyorum. ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bizde dolar 8 ustunde olunca bizim insanimiza pahali gelmiyor mu uretimi yine de yapmiyorlar mi :) 9. x yaktiginda dolar yine uretim olmayacak mi :)

Cok onceden okudugum ve arastirip sanki dogrulup payinin olduguna inandigim bir arastirmamda. 2030 da dunyada cikartilacak gumus kalmayacak ve sadece eldeki gumus kalacak. Bu denli cok kullabilacak birseyi kim jp morgan dunyadaki gumusun yuzde 50 sinden fazlasina sahipken bu kadar ucuza verecek mi :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LosAnarquista60 eger senin Dedigin gibi olursa bu adamlar nasıl üretim yapacak .30.00 dolar ve ustu pahalı gelmez mi ? maaliyet artmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

İnşallah bekleyip görelim :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum