Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:27:34
EUR 34.7339 01:27:34
USD 32.5072 01:27:34
ALTIN ONS $2392.1450 01:27:34

Konu: Gümüş çü arkadaslar okuyalım . ytd

Grafiklerdeki otomotiv sektörü ihtiyacı .2030 da zenginiz .ytd

Yorumlar (143)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Vagabondboy @Yılmaz34 okurmusunuz .. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bişey değilmiş şurda 2030 ne kaldı zengin olacağız :) emeğinize sağlık hocam teşekkür ederim.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Zeyce61 @silverdin1987 buyrun okuyunuz ... 10 yill .. ytd şirketler ve ihtiyaçları ... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cagdas3460 ()

Aynen kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Cagdas3460 ytd bir yıl önce paylastık :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Uslanmaz_35 okuyalım :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

20 dende yarısını verse 25 mi o zaman geri çıkışı. 30 dolar lar biraz hayal mi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

20 dolar ancak dolar endeksinin 110 lara gelmesinde belki mumkun . o zaman da dolar artar gram cok dusmez ama dolarla al sat yapanlara gün dogar

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Hep yarısını verme derdinde bı kerede hepsini vermemiş 50$ nereee 20 $ nere kafası çok karışmış bu gümüşün :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim . tskler

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Size göre basit tabi kahin olmak kolay mı benim anlamam yorum yapmam mümkün değil iyiki varsınız Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Aysu06 buyur gecmişten matematik hesabı :) ytd

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

50 dolar dan 11 düstü yarısınını verse 30 dolar olması gerekirdi .

30 oldu

11 dolardan 30 dolara cıktı. Ve yarısını verse 20 olmalı diye düsünmek lazım .
Basit bir matemetik :) ytd

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Abi düştü diye diye 23.1 giriş yaptım. Sence zararkes yapmalıyım fed'e kadar?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gimusun yukselisleri kalici olamiyor. gecen sene 28 dolar i goren gumus aylikta da yilliktada gecen senenin altinda seyrediyor. dolar Olmasa gumus enflasyona ezilecek.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Yılmaz34 birazcık değerlendi. :) Net teneke demeyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Doğrudur gümüş çok değerlenecek şu an teneke diyorlar ilerde Altın gibi olacak :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@AFRALYA @fatih_90 buyrun :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Miryaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Azar azar derken gümüşe talep artacak gibi duruyor bu grafiğe göre. O durumda güzel ama 2030 a çok var o kadar uzun vade gümüş tutucu olacağını sanmam pek kimsenin ama mantıksız değil hani :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu yıl bazında gümüş talep beklentisi . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Bu gümüşten ne kuyruk acısı var bu abdnin sürekli algı yapıyolar zamanında çok mu pahalıya patlattılar gümüşü abdye

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Kablosuzluğa doğru gittikçe bakır talebi azalacaktır. Şuan spekülasyonun bakırda ilerlediğini düşünüyorum tahmin vari ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İadeyi ziyaret yapıldı kardeşim iyi geceler iyi uykular.

0BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Evet doğru hocam hatta altın bile var. Çinde pc parçalama ve değerli maden dönüşüm tesisleri var yanlış hatırlamıyorsam yılda 1 ton altın geri kazandırılıyor

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

doğrudur deminden beri graft felan diye araştırıyorum, g li birşeydi ama neydi diyorum :)) eyvallah

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bugünkü son beğeni hakkımı sana yolladım :) hayırlı geceler herkese sabah iş var yatalım azıcık uyuyalım, alım yapasım vardı az düşerse diye bekledim düşmediği için vazgeçtim... ben yatar...

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Aynen öyle. İspanyol bilim adamları galiba araştırmalarında bu kanıya varmışlar.

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

Bu maddeyi pfizerr biontech açısında kullandığı söyleniyor dimi Hocam

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bildiğim kadarı ile laptoplarda bile gümüş kullanılıyormuş, öyle çok değil ama dünyadaki pc sayısını ele alırsak bir hayli fazla oluyor :) ama işte her pc gümüşten yapılmıyordur, ucuzua kaçmak için farklı bileşenler kullanılıyordur gibi... analistler gümüş 2021de tepe yapacak dedi olmadı şimdide 2022de diyor ama fed faiz arttırırsa anca dolarla tepe yapar :) ytd

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum