Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0956 22:18:25
EUR 37.4898 22:18:25
USD 34.1944 22:18:25
ALTIN ONS $2630.7250 22:18:25

Grafiği gönderen: Bünyaminy

btc günlük ytd

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Burda oyunun başladıgı belliydi 41000 düşüş dedim kimse anlamadı

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam sizin grafik 45000 mi diyor

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Günlük trend aralıgındaki ii hareketinin c1 dalgasına baglı ii3 hareketini tamamlaması ytd

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Amin Allah razi olsun cumlemize rast gelsin. Evet altta dogru alim yerleri konusunda sizden yardim istiyor olacagim. Ama arada degerlendirilecek alsatlik birseyler olursa benide unutmayin takip edecegim yorumlarınızi. Hakkımızda hayirlisi insaallah

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hepsini sattın mi? Senin kararın ama keşke yarı satsaydin riskli bir hareket ama düşüş olasılığı da çok yüksek tabi doğru alım yaparsan zararın anında kapanır bu da var şuan yapman gereken zararı düşünmeyin doğru yerde mal alman uğraşın rast gelsin

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hepsini zararina sattim insaallah once dusus gelirde sonrasinda bayram yapariz.

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Nakitte olana bildigin altın tepside x2 nakit en az

0BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

İnşş hocam bakalım sabırla beklıyoruz çok tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ne yapacagimi bilemiyorum alsam elimde kalir 45.000var hedefte diyorum almasam yükselecek sanıyorum her harekette:) sizde neler var hocam alımlara basladinizmi stratejiniz nedir al sat yapiyormusunuz tepki yukselierinde. tsk.

1BeğenmedimŞikayet

Ağ_tut ()

Teşekkürler hocam

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yok başkan kullanmiyorum

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Üstünde kapanış yapmiyacak zaten fake atacak BTC yilandir yılan tepeden millete aldırmadan yukarıda shortlari taciz etmeden düşer mi:) BTC düşerken daha ciddi para kazanan ayılar var unutma bir de destek ve direnci ihlal edecekki işi bilenleri de ayrıca götürsün

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

usta selam nasılsın? gate kullanıyomusun sen

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Olabilir ama uzun süreli olmaz hızlı bir dumlingde iğne çalışabilir likite etmek stop patlatmak ve daha önemlisi Eco kaldiracli işlemleri likite etmek sonrası kesin olarak yukarıysa ki bana göre kesinlikle böyle ben korkmam ustam nakiti olana bayram olur sadece festival olur

İstanbullubirisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ama hocam 54.000derse düşeni kirmiş olmuyormu? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

farketmez07 ()

İnşallah yazda geliyo artık güldürsün be aga:d

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Hocam 43 44 degerse 38 de gelir diyen var inş olmaz böle bişiy

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Kisa için söylüyorum BTC bir 54 k deyip düşecek ikinci senaryo kisada buradan direkt olarak 45 k ve veya bir kaç bin dolar altına inecek bir kaç hafta içinde bu duzletme gelince tek yön dosdoğru amasiz ve fakatsiz yukarı olacak altlardan ciddi ve daha büyük bir yükseliş bekliyorum özetle beklentim bu. ( Kısaca kisada düşüş için iki senaryo yazdım düşüş kesin ama önce bir yukselip düşebilir ya da Direk düşer orta vade de Boga boğa bogaya devamm) olma olasiligi yüzde 99.99 boyle olacak

Tekkoşin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şu anda stokastik altlarda altların satım baskısı yani loyların hareketine göre destek günlükte orası alım hacimlerine göre olabilir kısa şhortların hareketleri belirsizlik yapsada stoploss o çizgide ytd

Ağ_tut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ağ_tut ()

45 leri görmek mi ister Bünyamin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Hocam iyi akşamlar. Yön belli olmadı mı varmı öngörünüz haftalık kapanış kaç olması gerekıyor. İçimize bi su serpin bi haftadır me öldük ben dirildik süründük resmen. Tskler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yanılmaz sn hocam bir öceki destegi göze almak en dogrusu ytd

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Süper trend en. saglami

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum