Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 08:16:47
EUR 34.7006 08:16:47
USD 32.5910 08:16:47
ALTIN ONS $2382.9850 08:16:47

Konu: Rötatif

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bereketli olsun arkadasim iyi takip edemiyorsan alsattan uzak dur yat kulaginin ustune derim.

Bahtsız_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Şu an ki duruma bakarsak hepsini satıp alttan almalimiyim yoksa yaza kadar bakmamaya devam mı kararsız kaldım ne dersin?

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Sayın hocam nasilsin bayadir yazmıyorum en son sana yazmış yaza gümüş ile çok olumlu beklentilerini dile getirmişti bende bubyoruma binaen 6.10 6.20 den gümüş toplamıştım. Teşekkür ederim bunlar icin

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Amin arkadaşım insallah

Gümüşsörfçğ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

Teşekkürler.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşsörfçğ ()

Sağol arkadaşım. İnşallah en uygun yerlerden alımlar yaparız. Bol kazançların olsun iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Saygilar kardesim cok sagol. Insallah hep birlikte guzel al sat ve karlar elde ederiz.

ALPERENFATİH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

EyvAllah Sayın @LosAnarquista60 . İnşaAllah en güzel ve bereketli kazançları elde edersiniz/ederiz. Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oralara degebilir ama ordan dususte nerde duracagi cok onemli. Suan altin ons saglam duruyor. 18xx yaparsa ve 1815 uzeri gunluk ve haftalik kapanislar yaparsa o degerler gelir. Sonrasi bence daha onemli

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afilliyalnızlık ()

Eyvallah istifaya gerek yok nick yorumun için senin güzelliğin

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Gümüş 7.70 7.80 bandına gıdıyor galıba

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Arada muhakkak gun gelip 6.90ı yoklar nasil 7 ile 5.90 arasi gitgeli olduysa elbet 6.9 alirsin en kotü ihtimal gun gelir diye düsundum arkadasim

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim. Guzel dusuncenden dolayi. Insallah elimizde gumus olur ve hedef fiyatlar gelir diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Cansın can
Tesekkür ederim
Varolasın kardeşim
Takip ve like

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşsörfçğ ()

Zaten makul yerlerden alımlarımı tamamlayıp al sat değil al yat yapmayı düşünüyorum. Ama şundan korkuyorum gümüş buradan yürür giderse alım fırsatı vermez diye.

0BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

Düzeltme:"Sizi Suçlamamamız gerekir. " olacaktı.

1BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

Haklısınız Sayın @ATLANTİSDEKİ_ALTIN Arkadaşım. Sizler, bilgi ve birikimlerinizi sentezleyerek burada kullanmak isteyenlerin bilgisine sunuyor ve diyorsunuz ki "Ben buradan ßu sonuca varıyorum. Normal şartlar altında Gram Gümüş veya Ons Düşecek/Yükselecek vb. Ve yine sonunda da bu benim düşüncem ve Bu KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR (YTD) yazarak bitiriyorsunuz. Biz bu bilgiye göre hareket edip çok para kazanacak olsak size Yatırım Danışmanlık ücreti ödemediğimiz gibi kaybedince de sizi suçlamamız gerekir. Sayın @Bünyaminy , Sayın @LosAnarquista60 böyle bilgi ve birikimlerini paylaşan iyi niyetli tüm kişiler hiçbiriniz istifa etmeyin. LÜTFEN.

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Tamamdır teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

6.90 guzel satis yerleri bence altindan alirsiniz bugunlerde elbette diye dusunuyorum ama gmste agresif hareketlerin zamani iyice daraldi sanki biray sonra daha dikkatli alsat yapmali

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Her gün sınır çizgilerini acabalar kullanırlar sn edirneli22 onların teknik donanımları ve sermayeleri bunun için fazlasıla yeterli av ve avcı ilişkisi bir anda aşagı veya yukarı hareketleri yapabilme kabiliyeti olanlara karşı tedbir birinci kuraldır yoksa avcıyken av durumuna düşeriz ytd

Edirneli22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşsörfçğ ()

Slm kardeşim. Gümüş alım fırsatı veririm dersin 6,90 dan sattık. Pişman oldum sanki buraları ssğlamlaştorıyor gibi ne dersin yt olmamdan

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Benim alim noktam bircok kisiye pahali gelebilir daha oncede bunu demistim dostum cunki amacim grm artrmak tl artirmakla isim olmuyor uzun vadeci oldugum icin 2.67den buyana gmsle yolculugumun amaci bu ama paylasirim

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

Hocam kapanışı sınırda yapacaklar gibi siz ne dersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Alim yaparken paylaşım yaparsan iyi olur sana zahmet

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Almadim dostum en son dolar gpindan buyanada arada yaptigim alsatlardan yaptigim kârı riske atarak ilk defa tlde ciddi ciddi bekleyip izlemeyi goze aldim bu günlerde

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Akıllı al satlar 50 usdnin üstüne çıkar sn uzakdogulu 34 örnek etherden %10 aldım 3 günde ytd

Uzakdogulu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Gümüş aldin mi dostum. Alim firsati verir mi

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İddalı konuştugum için söylüyorum sn izci inanın loylar %200 aşagısına oynamıyorlar oyunu ben burda her hün grafik atmamın sebebi söz gider yazı kalır bu işler alt üst çizgi çizme işleri degil grafikleri sırayla inceleyen sonrası hareketi açık görebilir loylar bu işin sırtlanıdır leşi severler ve insan pisikolojisini çok iyi bilirler sene sonu kapanışını kasım ayında yazdım bu senenin kapanışını şimdi yazmamın sebebi arkadaşın sorusu ve benim nüktem ytd

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bence alinmaz ama bu kisiden kisiye degisir bakarsin burdan yol alir biraz daha rampa yukari yapar ama bu risk biraz pahali bir riske girmek olabilir kisa vade icin

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum