Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 09:42:22
EUR 35.0213 09:42:22
USD 32.5538 09:42:22
ALTIN ONS $2320.7850 09:42:22

Konu: Doge ters köşe yaparsa kendime ne gülerim

⭐⭐Onursal5377 ()
Bitcoin

Dogeday bekledik , dogu saldılar üstümüze:)

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün eşim 3,4da çıkmış.

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Onursal hocam Doge nereye kadar iner nerden alim onerirsiniz az bir deneme yapmak istiyorum

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Doge varmı sizde hala cıktınızmı hepsini

1BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Aynen usta. Ben gümüşle, dövizle mutluyum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çuvalla parayı kaldırmak zordur, anlıyorum seni.

xo7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

1,45de alıp 3,4 larda satan birisi olarak neden paniğe kapılayım anlamadım.

Altın_çocuk_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_çocuk_ ()

Tmm. Panige kapilma bak ben girer girmez dogeye o bana 2k girdi, cikar elbet siz tek. an. biz 6. his. kavrulur gideriz.

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Usta ben de geçenki düşüşten sonra biraz b. İstte takıldım. Çok yorucu, sürekli takip. Kazanç daha iyi ama ben kaldıramıyorum :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok sağol dostum buyur beraber olsun, buradaki kazanç bol ama bereketli değil gibi geldi bana.

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Bol kazancın olsun. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hiç ters değilim, artıdayım.

Altın_çocuk_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_çocuk_ ()

Dostum doge su an nekadar terstesin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2. haftam buralarda. Biraz gümüş sattım ya, onu bastım bittikoyunlarda.

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Usta sen ne yapıyorsun burada? :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2,1 TL aşağısı oluşum meydana gelirse bugün içinde 4 saatlikte,1,60tl seviyesi tobo da baş tepe noktası olabilir ortalama olarak. 2,80 üzeri bir oluşum meydana gelirse 4 saatlikte gün içinde, sağ omuzun tepe noktası 3,35 seviyesi olabilir ortalama olarak. Ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elinize sağlık abi sagolasin tamam ben bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Birazdan rakamsal yazarım.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi satmayı kaçırırım korkusu var manipulasyinla bukadar oldu vs konusu varya sana sorsam elimdekileri hic satmasam bu formasyon bitince kaclara kadar düşebilir Hani hesaplayıp surdan şurası vs. yaziyorya arkadaşlar. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Toboda baş sol çizgisi aşağıya gelip ters başın dip noktası mı olacak, yoksa obo da sağ omuzun sol çıkış çizgisi mi olacak izliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tobo ile obo arasında karar aşamasında.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ahh Dogenin güncel grafi ne durumda acaba? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Mv_ömer ()

Bir analizcinin yorumu bu şekildeydi kardeşim düşüşler devam ederse ihtimal dahilinde şeklinde. Ama bu piyasada da hiçbir şey belli olmuyor böyle çok çıktığı gibi düşüşlerde olabilir bilenlere danışıp kendi kararımızı vermek en doğrusu olacaktır. Siz kaçtan girmiştiniz

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mv_ömer ()

Onur hocam grafikleriniz çok yol gösterici oluyor farklı durumlar paylaşmanız vs, paylaştığınız tobo oluşacak mı grafiğinizden sonra doge ları sattım sonra gün içinde de bi analizcinin doge videosuna denk geldim. 0.28dolara düşer düşüş devam ederse 0.08dolara kadar açık diyordu bu süreçte illaki al sat fırsatı verir usta sizsiniz daha iyi bilirsiniz naçizane bende bu öğrendiğim bilgiyi size paylaşayım istedim emekleriniz büyük tekrar Allar razı olsun bilgilerinizi paylaşıyorsunuz teşekkür ederiz:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Düştüğün zaman kendine gülmek ve ardından kalkmak erdemliktir.

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Doğrudur hocam. İğneyi aşağı atınca bir ralliye kalkışacağını düşünerek girdim. Umarım gülmem kendime diyeyim. :)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hocam xrp girilir mi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Bugün biraz dinler gibi oldu oda. Genelde dinlemiyor evet

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bunlarda destek süresi uzun bir süre değil sanki. Yani dirençte destek de fazla belli olmuyor.

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

BTC'yi dinlemiyor ki Doge. O da ilginç değil mi? BTC düşerken Doge pump yapıyordu.

Karaadem için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum