Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:22:57
EUR 34.8238 15:22:57
USD 32.3379 15:22:57
ALTIN ONS $2301.8900 15:22:57

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar Gümüş Dostları: Teknik grafiğe göre Gümüş ons'ta Orta vade için hafta sonu haftalık benzer bir grafik paylaşmış ve orta vade için pozitif olduğumu belirtmiştim. bu da Kısa vade gümüş ons'ta şu an için durumumuzun pozitif olduğunu belirtmek isterim, bu hafta içinde dikdörtgen ile işaretlediğim alan içinde hareketlerimize devam edebileceğimizi düşünüyorum.(temel ekonomik veri veya açıklamalarda ons'lar aleyhine bir açıklama veri veya gelişme olmaz ise.) gün içi takip edeceğim rakamlar.

Günlük pivot-26.0144 olmak üzere;
Dirençler: 26.2429-26.5351-26.7637
Destekler: 25.7222-25.4936-25.2014

Tüm arkadaşlarımıza bereketli bir gün ve bereketli bir hafta dilerim. Saygılar.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

7BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tekrar merhabalar arkadaşlar: Alt yorumumda belirttiğim ikinci direnç noktasına dayandık, bu gün için gümüş %2,5 primlendi. Bu direnci aşamaz isek bir alt desteğe(26.24)kadar güç ve yeni alıcı toplamak için dönebiliriz de yok spek isterse de bu direnç dahil(26.76) ya atak yapabiliriz de. Kısaca sırf çıkacak da çıkacak veya düşecekte düşecek diye düşünmemek lazım, illa üst rakam bekliyor isek te stoplu beklemek daha sağlıklı olacaktır. Unutmayalım ki gümüş eğer üst dirençlere gitmek ister ise illa ki paylaştığım grafikte ki dikdörtgen içinde konsolide olması gerekecektir. Saatlik ve dört saatlikte 9 ve 21 günlük ortalamalardan uzaklaştık. Tabi bu benim kendimi bağlayan görüş düşüncem. En iyisini yine de siz bilirsiniz tabi. Karar ve takdir sizlerin. Bereketli kazançlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sağolasın Hocam düştü öldü bitti gitti yorumlarının etkisinde kalmasa idik güzel kar bıraktı gmş kısada sizi tebrik ederim hedefleriniz nokta atış oldu.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar Gümüş dostları: Bu günlükte son paylaşımım. Sabah dört saatlik grafik paylaşmış ve bu gün için 26.10 üzeri dòrt saatlik kapanışlarda takip edeceğim rakamları belirtmeyi unutmuştum. Bu destek ve direnç rakamları iki gün önce paylaştığım alt yorumumda mevcut. Tüm arkadaşlarımıza Bereketli kazançlar, iyi akşamlar, kalın sağlıcakla. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ögreniyorum ()

Emeğinize sağlık hocam

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Emeğine sağlık hocam. Benim analizimde günlük grafikte gümüş şu an Elliot 3 ün b 5 inde. Buna göre kabaca 26,749 a kadar bir yükseliş ardından 25,20 bir düzeltme görünüyor. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam alım için hangi seviyeyi bekleyelim. 25.200 fırsat verirmı. Ellerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

emeğine sağlık :)

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Teşekkür ederiz hocam. Eline Emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum