Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:32:27
EUR 34.8238 07:32:27
USD 32.3379 07:32:27
ALTIN ONS $2301.8900 07:32:27

Konu: Resmi gazete...

SRD ()
Bitcoin

Ödemelerde kripto para kullanılamayacağı belirtilmiş.Türkiye için kötü bir karar. Bu konuda güzel bir adım atılabilirdi.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@Mavi_masmavi dostum sağ olasın. Çok bekletti xlm tam kalkışa geçti onada btc izin vermedi. Ben çok al sat yaptım, hedefim 1 dolardı ama btc nin gidişatını beğenmiyorum bu geceyi atlatırsak oraları kısa sürede görürürüz inş.

Mavi_masmavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Slm arkadaşlar kazancınız bol ve daim olsun..

Sizede slm Değerli @SRD bu xlm yi aldırdın bana 0.48 den. Şimdi satış için neresi uygundur tavsiyeniz nedir. ( bu tavsiyeniz için çok teşekürler) emeğinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Rica ederim dostum inşallah sana mahçup olmam.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Trc20 ağıyla göndermişsin. Onbin dolarda göndersen 1 dolar kesiyor aklında olsun.

Konyalı42620 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlla bir şey çıkaracaklar yanlış bir karar olmuş bence. Günümüz çağımız bunların kullanımına mani olmaya çalışmak doğru gelmiyor yine bize zararı olacak ekonomide bence

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı42620 ()

Anladım hocam deneme amaçlı 10 dolar yolladım Binanceden ama paribudan şöyle bir mesaj geldi;

Hesabiniza 9 USDT giris oldu. Yeterli onayi aldiginda kullanilabilir bakiyenize eklenecektir. B040

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Kripto engellenirse Mayıs ayında Döviz ve Sarıkız'a meydan doğabilir. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Biraz nakitim var bu ara gözüme de batıyor haklısın. Xrp x3 yaptı. Xlm geçde olsa eşlik edecektir. Alıcam kısmet artık. Bilginiz için çok teşekkür ederim..

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Sıkıntı yok. Hatta ben binance dan paribuya usdt olarak atıyorum onunda zamanını kolluyorum. Özellikle btc düşüşlerinde piyasa kaostayken. Paribu da usdt değeri çok yükseliyor ozaman tl ye çeviriyorum.

Konyalı42620 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Peki hocam binance den usdt btcturk atabılıyırmuyuz orda sıkıntı olur mu. Daha mantıklı olmaz mı.

Biance ve biance tr
Ikısı aynı deyıl mı. Aynı uyelıkten gire bılıyormuyuz. Biance dekı cüzdanı biancetr de görebiliyor muyuz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Ben 0,39 dan beri topluyorum. Btc yamuk yapmazsa çok kısa vadede gideri fazla.

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

biance den alınca nasil alacaz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

X le me biraz alıyım mı

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı42620 ()

Hocam ben paribudan tehter alıp Binance borsasına aktarıp coini öyle alıyorum sıkıntı olmaz dimi bu konuyla ilgili

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Bu coinlere dikkat edelim , boşa yazılmadılar :)

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Vergi maksat aynen

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Yarın gerekli yerler açıklama yaparlar merak etme ve korkma. Ayrıca tr borsalarından bir hesap açarsın ordan ister coin ister usdt olarak paranı çekebilir yada yatırabilirsin.

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Türk halkı crypto ya borsaya meraklı bunun farkındalar amacın vergi tıvtıklamak olduğunu düşünüyorum yaz aylarında bir gecede bir kararnameyle olur biter bu iş..

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Hocam kimlik sorunu yüzünden ben banka aracılığıyla işlem yapamıyorum

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bankalara yönelik bir kısıtlama yok. yani paparayı kullanamayacaksınız. Binancetr'ye banka aracılığı ile para aktarıp onu binance'a transfer etmek şimdilik serbest görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hsv55 ()

Abla resmi gazete yazan bu basligi tiklayabilirmisin orda 5 nci madde sen kendin bakta sonra nolmaz nolmaz:)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Uzaya gideceğimize inanmak bile beni güldürdü :) iyi olmana sevindim. Basit gibi geliyor ama bakış açılarını anlamak , bu konuda hala bir çalışma yoılmadığını anlamak üzücü.

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Size inanıyorum bakmama gerek yok yine ürktüm

Hsv55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsv55 ()

Son satirda yaziyor sende bakabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Nisan sonuna kadar kesin mi? Para kalmasın birde içerde bir bu eksikti

Hsv55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsv55 ()

Bende paparayi kullaniyorum ama 30/04 itibari ile diyor yururluk

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ben yanarım o zaman çünkü sadece papara ile yatırma çekme yapabiliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Çok şükür iyiyim senide iyi gördüm. Aynen görüşlerinize katılıyorum geç de olsa blockhain zincirine katılmak zorundayız yoksa gelecekte bırakın uzaya gitmeyi hanedeki İnterneti bile kullanamazsınız

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Madde 4 çok açık aracılık dahi edemez dolaylı da olsa hizmet sunamaz diyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum