Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:08:19
EUR 34.8238 05:08:19
USD 32.3379 05:08:19
ALTIN ONS $2301.8900 05:08:19

Konu: Bıçagın ucu part2

ayılar her ne kadar hareketin dışında gözüksede sahneye çıkaçaklarını düşünüyorum ytd

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Sağolun hocam teşekkür ederim

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Umutbey
Galiba kacirdik onsu
Alim firsati verir mi sizce

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam merhaba gümüş yorumu yaparmısınız bir türlü alım fırsatı vermedi

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Geçmiş olsun @Lab_Tek_44

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bakalım 25.20 ne kadar güçlü bir direnç ytd

1BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Ahh hemsom niye engellisin?

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

geçmiş olsun dostum :(

0BeğenmedimŞikayet

Meliko0651 ()

7.43 tekamül eder 8.20$ kuru ile

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

28.20 TL karşılığı nedir?

Empati28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim temenim o yonde 1 aydir aldik satmadik bakalim gelecek mi izliyoruz :) rica ederim. Kisisel duvarimda gidebilecegi yerler ile ilgili dusuncelerim var ytd olmadan inceleyebilirisniz.

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

28'20 iddialı ve güzel bir yer, umarım gelir teşekkürler dostum

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

25 uzeri 26 ya tepki verdirir ama 26.07 ustunde gunluk kapanislar yapamazsa yonu asagi ceker. 24. x kapanislari bizi 22.8 e kadar goturebilir ytd

Abdullah_aytaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim bu iki hafta icinde 28.2 gelmesi gereken hedefim var o yuzden full bekliyorum kisisel gorusum yuzde 80 gelecektir. Ama grafikler ve gidisati gormeden sadece kendi ic gudusel yorumum cikacak diyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Ustam 2500 olması yukarı işaret ediyor diyebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Izlemeye devam bunyamin hocam 2 aydir dusure dusure bi ettik bu onslari :) 2 ay once 21 ler gelebilir diyorduk heralde bir sonraki ay da 19 mu gelebilir diyecegiz :))

sadece sohbet konusmasi kimse panik yapmasin ben full gumusteyim.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

25,33 ilk ciddi direnç vermişsiniz, sizce geçermi burayı? Bende ful gümüşteyim

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abd cin acilisini hareketini gormeden birsey demek cok dogru olmaz. 24.7nin alti dususu destekler 25.33 un ustu cikisi destekler. Ytd suan araftayiz diyebilirim :)

Abdullah_aytaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Ustam Sizce düşüş mü çıkış mı bu seyir

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bencede bu hafta yön konusunda belirleyici olacaktır usd gümüş ve altında nasip diyelim sn los anarquestq belki tepeler yukarda belki dipler aşagıda ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

En son 1 hafta once 24.7 kirilirsa 23.6 gelir ora gelirse 25. x da satarim dedim. Grafikleri inceleyince yine asagi yon gosteriyor ama yukari cikacak havasi vererek asagida 23.2 var ve son olarak 22.8 bakalim yukari cikabilecek mi izlemedeyiz.

Ben altin ons tarafina bakiyorum gumuste sadece hedef belirliyorum. Altin ons 1775 dgmesi gerekiyor bu hafta bakalim degebilecek mi degerse 27.2 ile 28.3 arasi rasyo durumuna gore aralik cikiyor. Bu haftada gecemezse zaten 1560-1588 araligi yuksek ihtimal gelebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yukarı yönlü kırarsa hedfi 28.25 sn los anarquesta onu öngörebilsek bizde satın alırız lakin altın onsu ve gümüşü düşürmek için ayılar onca yatırım yaptı oda beni tereddütte bırakıyor yoksa 23.6 satın alma yapardım ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Full gumus 4 marttan beri

mehmet_şanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan icin satis hedefi 27.2 ustu sadece donerse bi tur daha asagiya risk alsam mi diye tereddutteyim. Dolar 8.16 uzeri kalirsa 8.28 degmek ister yukari atabilirse 8.4x yakabilir ytd

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Risk şahısların kendisinindir sn los anarquesta usd için sanki yabancı çıkışını tamamladı diye düşünüyorum ve düzeltme olabilir belki usd de ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende satsam mi satmasam mi karar veremedim :) 0 kar dolar bazli :)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Muhtemeldir sn losanarquesta ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

25.420 ye kadar normal denilebilir hocam ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum