Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:45:15
EUR 34.7748 18:45:15
USD 32.4684 18:45:15
ALTIN ONS $2337.9850 18:45:15

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım, Nihayet mart mevsim döngüsü ve dolunayın sert tesiri bitti, 1 hafta önce paylaştığım ters flama formasyonınun hedefi 23.662 demiştim , 23.800 e kadar indi. Asıl aylardır takip ettiğim XAGUSD günlük grafiğime bakacak olursak fan çizgilerinin ne kadar iyi çalıştığını görmekteyiz. Özetle üstteki koyu eflatun çizgi aşılmadıkça yükseliş trendi başladı diyemeyiz, beklentimiz 23.800 rakamını dip kabul ederek trendin yukarıya dönmesidir.yarın hafta kapanışı olduğu için trendin başlamasını beklemiyorum hatta satış bile gelebilir, ALTIN kendini 1765 rakamının üzerine atamadıkça gümüş de grafikteki direnç seviyesini kıramaz , bir gözümüz de ABD 20 yıllık faizlerde ve DXY de , o yüzden tehlike geçti deyip gevşememek lazım , dikkatli olmaya devam, Saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Saolun hocam

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dolar beklentimi yazdığımda çok kişi kırılıyor , dün aylık mum kapanışı bize doların düşeceği yönmde sinyal verdi ve nihayetinde gün içinde 8.12 rakamlarını gördü, Önemli olan yarın ki hafta kapanışı ; Şayet 7.80-7.85 bandında kapatamaz ve 8 rakamının üzerinde kalırsa tekrar 8.50 rakamlarına gitmek isteyecektir , kapatırsa 7.40-7.50 bandı haftaya gelir

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulent3534 ()

Elinize sağlık üstadım. Doların yüksek seyrinden dolayı ben neredeyse hiç alım yapamadım. Sizde buralardan alıma başlanabilir mi. Görüşleriniz benim için çok önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Altıparmakoğlu_ ()

Tunahan hocam merhaba hoş geldiniz. Nerdesiniz sizin görüşlerinize değer verdiğim kişisiniz gözlerim hep sizi arıyor.

0BeğenmedimŞikayet

CEMre52 ()

Dönüşün muhteşem sayın hocam.. Emeğine sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine eline sağlık hocam
Bekliyordum analizinizi
Çok tesekkür ederim bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

Mete_mete ()

Takipteyiz hocam alım yerlerini söylemişsiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

Tanpınar06 ()

Eline sağlık hocam. Gözler seni aradı nerdeydiniz kaç gündür? Gümüşün doktoru hoş geldiniz reçeteyi yazmışsınız hemen:) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Aynen hocam nokta atışı

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

eyvallah kardeşim , verdiğimiz hedeflerden bir şaşma olmadı ons bazında

Bir_yolcu52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İda ()

Emeklerinize sağlık alım yönünde bekliyorum hala istediğimiz rakamlar gelmedi. Sizce beklemek doğru karar mı?

0BeğenmedimŞikayet

kayıp_şehir ()

merhaba hocam alım yapacağınız zaman bizi bilgilendirirseniz seviniriz

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

hocam haftalık takibinizdeyiz bu açıklamalar önemli bizler için teşekkür ederiz. Pusuda bekliyoruz :) hafta içi gelince ayrı bir mutlu olduk :)

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

emeğine sağlık hocam, bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtulsn ()

Alım yaptınız mı hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Eyvallah hocam nerelerdesiniz özledik nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Dolar ne olur abi alim yaptinmi bide eline saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum