Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:48:24
EUR 34.7748 10:48:24
USD 32.4684 10:48:24
ALTIN ONS $2337.9850 10:48:24

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım, Nihayet mart mevsim döngüsü ve dolunayın sert tesiri bitti, 1 hafta önce paylaştığım ters flama formasyonınun hedefi 23.662 demiştim , 23.800 e kadar indi. Asıl aylardır takip ettiğim XAGUSD günlük grafiğime bakacak olursak fan çizgilerinin ne kadar iyi çalıştığını görmekteyiz. Özetle üstteki koyu eflatun çizgi aşılmadıkça yükseliş trendi başladı diyemeyiz, beklentimiz 23.800 rakamını dip kabul ederek trendin yukarıya dönmesidir.yarın hafta kapanışı olduğu için trendin başlamasını beklemiyorum hatta satış bile gelebilir, ALTIN kendini 1765 rakamının üzerine atamadıkça gümüş de grafikteki direnç seviyesini kıramaz , bir gözümüz de ABD 20 yıllık faizlerde ve DXY de , o yüzden tehlike geçti deyip gevşememek lazım , dikkatli olmaya devam, Saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Şükran_ ()

Tmm hocam teşekkür ederim

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Anladım abim eyvallah sağolasın. Gerçekçi bakmak lazım :)

2BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Bütün samimiyetimle söylüyorum seni burada görünce seviniyorum

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

hoşbulduk kardeşim

Abdullah_sılver_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dün günlük gümüş ons grafiğinde OBO formasyonu vardı , milletin canı zaten sıkkın diye paylaşmadım , gelebileceğine inamadığım için ama hedefin 20 dolarlar olduğunu en azından sözel olarak söylyiyeyim sorunuz üzerine , yani 23 altı rakamı gelem olasılığı var hala

Lawezzi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Sabırla işaret ettiğin alım yerlerini bekliyorum hoş geldin abi

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Değerli abim nerelerdesin

0BeğenmedimŞikayet

Üzen ()

hocam akıl danışacak sizden başka kimse kalmadı buralarda. Bir yorum yapar mısınız alım yaptınız mı full tldeyim ben. Alım noktası olarak kaç bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Bugün alım verirmi ustad

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Abim onsta yine bir düşüş bekliyor musun 23, xx rakamlara?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

alım yerlerini otomatik emirle girdiğimden bazen alımyaptığımı bile sonradan farkediyorum

kayıp_şehir için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

inşallah güzel alımlar yapacağız kardeşim, bakın bugün borsa da canlandı , uluslararasdı borçlanma itibar değerimiz de artmaya başlamış , bu da doların düşeceği yönde habercisi olmalı

Orhanabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

hoş bulduk kardeşim

Kırşehir_li için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

gramdaki beklentilerimizin gelmesini dolar kurunun ani artışı erteledi ama haftalık dolar kuru 7.80-7.85 bandında olursa haftaya güzel alımlar yapabiliriz kanaatindeyim , ben acele etmiyorum , grafikte de belirttiğim gibi ana trend yukarı dönmedikçe alım yaqpmak hala riskli

Şükran_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanabi ()

Bekliyoruz hocam, açıklamalar için teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

kayıp_şehir ()

Merhaba hocam alım yapınca bizide bilgilendirir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bol ve bereketli kazançlar kardeşim

as92 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

benim risk algım 6.25 ten aşağı doğru alınabilkir şeklinde , sizler için belki daha aşağısı belki biraz daha üstte olabilir , parçalı olduğu sürece çok fazala da farketmez

akbulut2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın__04 ()

teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

as92 ()

açıklamalar kıymetli- tşk. ler

0BeğenmedimŞikayet

Şükran_ ()

Hocam merhaba hoşgeldiniz gr da nereler gelmesini bekliyorsunuz yt olmadan. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kırşehir_li ()

Hoşgeldiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

sen de sağol kardeşim

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

10 gün önce ne dediysem aynı yerdeyim , fiyatın 6.35-6.52 bandında hareket edeceğini söylemiştim , ilk alım yeri hedefim 6.25 5 kademede 6.05 e kadar planımız hazır, sabırla bekliyoruz , dolar izin verseydi zaten alımlarımız bitmiş olurdu , kısmet işte

altın__04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GhostStreet ()

Ustam hayırlı günler gümüş gram için bir hedefiniz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Bulent3534 ()

Teşekkürler hocam. Alım için de paylaşımlarınızı takip ediyor olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim , sitede çok zıt görüşler varken karışmak istemedim , ben zaten bugünkü hedefleri mart başında gann teoremişne göre ay takmimi ve mevsimsel döngü hareketleri eşliğinde grafik paylaşımları ile yapmış idim , ons bazında hepsi geldi desem yalan olmaz

Altıparmakoğlu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın__04 ()

kaçı bekliyorsunuz alıma başlamak için hocam

0BeğenmedimŞikayet

akbulut2 ()

hocam alımlara nereden başlamalıyız

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dolar kuru sebebi ile ben de henüz alım yapamadım kardeşim

Bulent3534 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum