Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:43:22
EUR 34.7748 20:43:22
USD 32.4684 20:43:22
ALTIN ONS $2337.9850 20:43:22

Konu: Ons altın

Ons Altın da belirtmek istediğim durum budur düşüş kanali 1690 seviyesi uzerinde yükseliş yönünde ivme kazanması muhtemel beklenebilir dikkat ederseniz hareket alani daraliyor gitgide dolar baskisindan kurtulduğu an yükselişi rahat ve hızlı olabilir usd 8.36 drenc noktasi önemli kirilirsa 8.48 seviyeleri takip edilmelidir düşüşte alt rakkamlar alt yorumlarda verilmistir grafikle daha aciklayici oldu sanirim bol kazançlar dilerim dostlar

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Tamam dır teşekkür ederim

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Cok yüksek bu makas bilgin olsun l ve ll aralığı benimki

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Evet yazılmıyor. makar zay roma rakamı kullanarak VI, XII gibi

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Bekle ben yazarim inşallah hersey burda yazilmiyor kardeşim ama biraz bekle 6.34 6.29 ve 6.18 seviyeleri takip edilmelidir bide bi gap boşluğu var orasi dolmadi 6.06 seviyesi izleyelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Gümüş 6.45 şuan alım için destek ne olmalı deneme yapabilirim.3 kg gümüş alabilirim. Gram da alarak devam ederim.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Tfx kullaniyodum bende bugün kuveytturke gectim özel kur aldim senin makas araligin ne ayrica al sat olarak devam edeceksen gümüşü tekrar gözden geçir derim kardeşim parcali emirler gir düştükçe alirsin gram altinda ve ons altinda destek ve drenc noktalari gerektiginde inşallah paylasirim

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Gram alıyorum. Geçen sene az miktarda gumuş aldım baktım olmayacak sattım sonra 18 k dolar aldım 3 ay gibi terste kaldım . sonra banka ve TFx yorumlarıyla al sat yapmaya başladım. Kâr alınca da borç kredi kartı ödemeleri ne gidiyor. şu An sadece gram dayım kuvvet türk de yim makas aralığı düşük.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Alt yorumlarda alınabilecek destek noktalari belirttim kardeşim vermiş oldugum noktalar sonrasinda revize edilebilir ama şimdilik bunlar bi bak istersen bol kazançlar dilerim

akonise için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Estağfurullah kardeşim kazancin bol olsun sen sadece grammi aliyosun baska emtiada varmi

0BeğenmedimŞikayet

akonise ()

Alım noktası kaç uygundur sizce emir için ideal olan rakam 440 tekrar gelirmi

1BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hakkını Helal Et çok hakkın geçiyor

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Bekle kardeşim ilk verdiğim hedef geldi 442 idi 443 dönmüş orda 1 parça olabilirdi manuel yinede sen bilirsin sen buranin üstünde satmistin galiba yanlış hatırlamıyorsam dolar için bi hamle gelebilir bol kazançlar dilerim kardesim düşüş başladığı zaman sert olur düşüşü ozaman alim yapilabilir sabır ilactir beklemekte bi sabirdir

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hayırlı akşam lar . ons yukarı atacak gibi 18 22 dolar gibi sonra tekrar düşmeye başlıyor 50 55 dolar gibi yani anladığım bu . bir taraftan da dolar salmayacak gibi . kısacası alım fırsatı vermiyor. Bekleyimmi ? talimat verdim destek rakam dan. zahmet olcak . şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Rica ederim kardeşim bol kazançlar dilerim

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Kardeşim ben daha öncede defalarca belirttim zararina satışa kesinlikle karşıyım beklemek eftaldir diye düşünüyorum altan alimlar kar yazanlar kademeli değerlendirebilir karar senin usd halen güçlü durmakta 8.36 seviyesi uzerinde kalıcılık sagliyormu onu takip et mesala onsa şu konumda fazla kafaya takma bol kazançlar dilerim

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Teşekkür ederim saolasın

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Ben teşekkür ederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Usta 700 gramla ortalama 460 bekliyorum gelebilirmi yoksa zarar kes yapip dusmesini beklesem ne dersnz

1BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın dost allah razi olsun

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

1690 seviyesi kirilirsa sonrasinda degerlendirelim ama orası iyi bi yer diye düşünüyorum küçük asagi veya küçük üstü olabilir diye düşünüyorum

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Allah razı olsun çok sağolun kardeşim grami sattiysaniz ben size destek noktalari vereyim duruma göre parcali degerlendirirsiniz 442 434 ve 419 seviyeleri destek noktalari olarak belirleyebilirsin ama duruma göre sonrasinda degerlendirelim inşallah bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

1690 altına inerse düşüş başlar mı acaba onsta

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

yapılan her calısma faydası vardır bundan suphen olmasın her emek faydalıdır

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın kardeşim bol kazançlar dilerim

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize sağlık teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Rabbim seni yetiştiren anna babadan razı olsun. Çok hakkın var. Eline koluna sağlık. Bu arada gram sattım. Alt seviye den almayı bekleyeceğim. Gram belki olmaz ama 427 430 gelirse diye umut ediyorum. Umut etmek sanattır.

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın dost allah razi olsun faideli olsunda

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın kardeşim teşekkürler önemi varmı insan olmak degilmi gayemiz k. maras güzel dilekler icin allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Sağolasın kardeşim bol kazançlar dilerim

Oruçbey için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum