Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 23:41:11
EUR 34.7659 23:41:11
USD 32.2709 23:41:11
ALTIN ONS $2325.6650 23:41:11

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Yorumlar (95)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Özür dilerim abi ben anlamamışım ben hani satmadıysa bankayı arayıp sorabilirsin diye yine özür dilerim

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Yok ben n kolaydan 6.98 e bozdum kardesim için kuveyti takip ettim kuveyt 6.80 acti o fiyattan bozamadik 6.74 den sattık bizde hızına anca yetiştik :)

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

azizim aslında ona da denk geldim, hatta kısa süreli bir şok da yaşamadım değil, ancak elhamdülillah ki farkedip onaylamadım. bir anda toplam varlıklar kısmı 55 bin tl aşağı düştü. ne oluyor diye ekran yenilemeye devam ederkennoormale döndü. dediğim gibi hayal kabilinden bi geldi gitti çok kısa kaldı o rakamda.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Birde hiç okuyamadım.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bak ben diyorum ki benim makasım 0,038 kuruş. Senin benden düşük. Bende gelmedi diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

orada yakalanmak fena.. tüm birikim bir anda yüksekten satacağım derken gidebilir. Umarım denk gelen arkadaşlar bankalardan haklarını alabilmişlerdir.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi yükledim bakabilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İyi ki o onay kısmında 4,83 banka alışına denk gelmedin. Bazı arkadaşlar geldi

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

ben biraz bekledim belki tekrar yukarı çıkar diye, o sebeple 6,71 e yetişebildim :) siz 6,8 iyi bozmuşsunuz.. bravo..

Hasannn321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

marj kapanışı çok hızlı geldi ve geldikten sonra düşüş çok hızlı ilerledi. hatta bazı işlemlerde kur değişikli ile değişen rakamları birer ikişer kez anlık onaylamak durumunda kaldığımı hatırlıyorum.

marj kapandı diyorsam, o an için bile 14-15 kurus civarında bir makas vardı.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Bende 6.80 gördüm açılışı hemen buraya yazdım acildigi sn. sonra hızlı inmeye başladı bazi arkadaslar 4.60 felan bozmuslardi ins düşük bozan arkadaşlar haklarini alabilmistir bankadan :(

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Resmi iyicene yakınlaştır ve profil resmi yap.

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Abi 6.80 Kuveyt çıkış yaptım ben yarısını . bi ara 5000 limit vardı o kalktı sattım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Nerenin ekranı toprağım.

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

ben kendimi, kuveytte en yüksek rakamı yakalayanlardan biri zannediyordum, zira her saniye ekranı yenileyerek bekledim o dakikalarda, demek ki arkadaş farklı bir kanaldan işlem gerçekleştirmiş. yine de öyle diyorsa öyledir ne diyelim. tebrik etmek iktiza eder.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi ekran resmi çektim 6.5326 nasıl gösterebilirim sana

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Dolari cok iyi satmissin ben yakalayamdim dolari altini 451 den sattim tam 01.50 falandi saat

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Inşaallah hepimiz için nasibimizde ne varsa i tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

benim de çıkışım gümüş 6.7980, dolar 8.21, gram altında 452 oldu.

marj kalkar kalkmaz düşüş geleceğinden aşağı yukarı emin olduğum için süratle işlemleri tamamladım.

ertesi gün sabahına yeniden çok güzel alım fırsatları verdi üç tarafta da.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben uzatmadım. Sabah 5:35e kadarda bekledim makası öğlen kaldırdı desem yalan olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

6.77 den zor sattim o aksam gumusu dolar 8.08 den

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Allah aşkına siz burada sitenin alış rakamına mı bakıyorsunuz:) 6,5266 kuveytte banka alımı gel me di:)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

kuveyt türk pazar gecesi marjı kaldırdığında telefon elimde ekran açıktı, satış için ilk rakam 6.80 geldi. onu bile yakalamkta güçlükçektik. siz nasıl 6.980 yakaladınız?

yine de beyanınıza itibar edip tebrik ediyorum. bereketli olsun.

SonaR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi bak geldi

1BeğenmedimŞikayet

Gözlemci34 ()

Evet efendim evet çok haklısınız takipteydim. Her şey için herkes adına çok teşekkürler sessizce bilgilendim ve bilgilenenler adına

0BeğenmedimŞikayet

SonaR ()

maliyetım de 6150 falan dı

0BeğenmedimŞikayet

SonaR ()

410 bin liralık vardı yanlıs olmazsa 443 bin civarında sattım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaç liralık?

SonaR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

0.009kr ile satamamış gözüküyor. ama ons ve d. lar destek atarsa birazdan çalışır ytd

0BeğenmedimŞikayet

SonaR ()

yooo ben sattım kuveytturkten yanlzı marj vardı 6980 den bozdurdum gumusu ekranda 7060 yazmasına ragmen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum