Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 12:45:58
EUR 34.9981 12:45:58
USD 32.5797 12:45:58
ALTIN ONS $2347.8850 12:45:58

Konu: Gümüş yatırımcısının sevmediği formasyon

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Daha önce mutlaka bu fincana dikkat çekmişimdir. Rasyonun 71e kadar bir yolu var buna göre. Kulp tamamlandı maalesef ve üste doğru ilerleyip Altın lehine dönüyor. Karamsarlığa kapılmayın. Ytd

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rasyonun 66.4 gibi seviyelerden donmesinden korkuyorum birazcikta orda hizli bi yukselis yapip 71.4 un ustune cikarsa 79.5 a kadar cikma riski var. Bu hafta ve haftaya yukselis olur heralde gumuste uc basamak formasyonu olustu geri donus yapti. Ama nereye kadar cikacak o beni endiselendiriyor. Farkli fikirler yukari yonler benim icimi rahatlatiyor bi nebze :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sfbll ()

Sanırım dediğiniz gibi 71 olacak rasyo...

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

610 aşağısını birdaha göremeyiz gibi geliyor bana
Bunu da onur hocanın bu yorumu onaylıyor

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Okuyan kişi görerek okursa , çok mesaj içeriyor, kişiye özel yazmıyorum hiçbir yorumumu. Anlatmaya çalıştığım birçok şeyi böyle uzun yazmaya gayret ediyorum, yorumun analizini yapmakta artık okuyucuya kalmış. Ytd

Kel_Benjamin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Ultrason ve MR gibi yanit:))

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2 iş günü öncesinde 6,11 maliyetle alınabiliyordu cuma günü. Şimdi neden olmasın. Gelmez diyemem ama hangi şartlarda gelir? Yabancı yatırımcının güvenini tekrar kazanırız, borsadan çıkış yapmayı bırakır, dolara geçişi bırakır, dolar 7,2 olur ve dolar 7,2 olduğu zamanda gümüş ons 25 seviyesinde kalır ise 6,25 değil 5,80 bile görür ama ons gümüş 100 gün içinde 25 dolar seviyesinde toplasan 5 gün kalmış ve sonrasında çıkışa geçmiş. 7,2 dolara düşer isek eğer teknik grafiğe göre bu desteğin çalışmasını bekleriz , bunun sonucunda ilk olarak 25,8 seviyesini test eder ve sonra 26,12 direnci çalışır. 26,12 de 7,2 dolar desek en iyi ihtimalle sizin için 6,05 olur. Doların 7,2ye düşüşüne inanırsanız tabi. Hadi 7,50 olsun biraz daha gerçekçi olalım 6,300 olur 26,12 onsda. Ytd

Salur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

kazançlı çıkan bankalar oldu. borsanın düşüsü bittimi sence ne düşünüyosun.

0BeğenmedimŞikayet

Salur ()

Beyfendi sizin yeni takipçiniz olarak burada yeniyim yardımcı olursanız sevinirim gümüşte 6.25 görürmüyüz alım için nasıl bi yol izlemeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sevindim hocam böyle kendini bilmezler yüzünden buradan uzaklaşırsanız bende birdaha uğramam zaten hakkıyla analiz yapan bilgi ve tecrübenizle teksiniz iyiki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaptanım rica ederim, yapılan birşey yok. Umarım hayırlı kazançlar elde ederiz bankalar izin verirse:)

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Taş atanlara meyveyi veriyorum onu da yemiyorlar ki, armutları kesip veriyorum yine istemiyorlar.

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Meyve veren ağaç taşlanırmış, biz istifade ediyoruz devam hocam.

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Onursal Hocam , meyve veren ağacı taşlarlar.

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

onursal emegine saglık kardesim @Selma5377

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah, şahsıma yaptıkları iftira ve hakaretleri kendilerine ispat ediyorum ama ne bir utanma ne bir özür, sonra engelleyip arkamdan laf söylüyorlar.

Bir_yolcu52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Senin gibi tecrübeli insanlara ihtiyac var abi her zaman

1BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Yedirirmiyiz abi seni:)

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Ohhh çok şükür iyi abi

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@melike_yldz kişisinin şikayeti işe yaramadı.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam hayırlı geceler gitmiyorsunuz değilmi buralardasınız

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Altın onsun durumuna bağlı, o çıkar ise mesela 1780e ve rasyo 71 olsa o zaman gümüş ons 25 olur yine.

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Selamün aleyküm, rasyonu 71 e çıkarsa gümüş ons ta 24 lere doğru mu ineriz hatta 23

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık abi, Allah c. c razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Emeğe saygı teşekkürler hocam

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Açıklamayı okuyunuz az önce yazdım.

Ersan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

emeğinize like verilmiştir ellerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Ersan_34 ()

Hocam beklentiler hangi yöne acaba pek anlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Elbette, like benden geldi bile.

49BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu rasyo yani en fazla altın mı alınıyor gümüş mü alınıyor sorusunun cevabı, şu an oran altın yönünde olumlu oluyor. Fincan kulp formasyonu bu. Fincanın dibi ile tepesi arasında fark kadar kulptan sonra yukarı bir hareket beklenir. Fincanın tepe silme çizgisi ile fincanın dibi arasında da ortalama 3 birim fark var. Ve 71 seviyesine kadar çıkabilir. Emeğe bir saygı like alırım:)

Krşt için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum