Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 04:56:28
EUR 34.8992 04:56:28
USD 32.5559 04:56:28
ALTIN ONS $2318.1800 04:56:28

Konu: 66vip- Gumus- Altın GR/TL 23.03.2021

⭐⭐66vip ()
Gümüş
23.03.2021 Altun ve Gumus GR/TL Grfıgımız- Emege saygı acısından ıncelersenız faydalı olacaktır.

6.34 ve 6.21 riskli alım-6.21 ıle 6.14 arası alım- 6.14 ıle 5.98 asırı alım bolgesı

6.51 saglam dırenc 6.60 ust kanal dırencımız.

Usd Destek 7.82 - 7.77 , Direnç 7.87 - 7.95

Altın Ons Destek 1733.12 - 1727.82 , Direnç 1737.41 - 1741.69

Altın GR/TL Destek 424 - 435 , Dirençler 441 - 449

Gumus ons Destek 25.39 , Direnç 25.68 - 25.86

Gumus GR/TL Destek 6.41 - 6.35 (pivot 6.21) Direnc 6.56 - 6.61

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Aynen hocam, geçen hafta yaptığınız ankette de son bir alım fırsatı verip yükselişe geçecek sonucu çıkmıştı. Bu fırsatı ons bazında doları olanlar için olacağını düşünüyorum.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Vix ten kurtuluyoz 10 yıllıklar,10 yıllıklardan kurtuluyoz usd, usd kurtuluyoz dxy, dxy den kurtuluyoz sımdı de rasyo,

Tesvık cıkıyor enflasyon cıkar fed para bastı denıyor, Verıler etkısızlesıp haberler calısmıyor, teknık verıler sebepsız bozuluyor,

Kısaca pıyasa yapıcılar yıldırma oyununu cok ıyı oynuyor, tam yıldık dedıgımız bu ısten bı sey cıkmaz dedıgımız an hareketemı gecekler, bızı yıne ters kose yapacak dıye dusunmeye basladım.

Sahsı dusuncem son bır alım fırsatı verecek dıye dusunuyorum ama son zamanlarda ters kose cok yasanıyor.

Dıkkatlı olmak tetıkte durmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Yok abi emeğin çok takip ediyoruz seni Allah razı olsun senden diline sağlık olsun. Allah emeklerinden dolayı sizden razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Mute45 ()

Hocam yüreğinize emeğinize sağlık. Allah razı olsun severek takip ediyorum sizi.

1BeğenmedimŞikayet

Matrix_58 ()

Teşekkürler hakkıyla bu işi yapanlardan birisisin. Bir düşüş daha olursa ne mutlu bize

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onslar dıplerde gorunuyor,10 yıllıklar dusuyor, borsalar toparlanıyor, vix fena durumda degıl, dxy kaynaklı usd dunyada deger kazanırken gelısmekte olan ulke para bırımlerı karsısındakı deger kazanması usd yı guclendırıyor. Buna yerel sorunlarda eklenınce usd guclu durusunu devam ettırıyor,

Su an onsların ayagındakı pranga usd olarak gorunuyor,10 yıllıkların bıraz daha gevsemesı ıle dxy de prangaları koparır ve usd beklenen duzeltmeyı yaparsa onslar ıcın sımdılık sorun kalmıyor dıyebılırız.

Çok sıkısan pıyasa onsları yukarı yonde tetıklerken usd duzeltmeye gıderse yukselısler sınırlı kalır, yok onslar fırlarken usd duzeltme yapmadan gelırse yukselısler hızlanabılır.

Son bır alım ımkanından sonra yukselıs baslarsa alım ıcın bekleyenler acısından ıyı olurdu,

Hafta sonu kapanısı 2 gunluk farkla ay sonu kapanısına denk gelıyor, sadece tahmın olarak aybası ıtıbarı ıle onslarda hareket olabılır.

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Emeklerinize sağlık , Allah razı olsun , işiniz gücünüz rast gitsin inşallah sayın @66vip

0BeğenmedimŞikayet

ismklnc ()

Çok teşekkür ederim kardeşim bizim sizde asla hakkımız yok ama sizlerin bizlerde hakkınız çok ALLAHrazi olsun

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Estagfurullah kardesım, amacımız bırılerı faydalansın, bırlıkte kazanalım kazancımızı helalınden bırlıkte koruyalım.
Sayet bu amacla fayda saglayabılıyorsak ne mutlu.
Tabıkı helal olsun sızın nezdınızde herkese, sızlerde hakkınızı helal edın

ismklnc için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ismklnc ()

66vip senin yorumlarından bilgilerinden faydalanmaya çalışanlardanim hakkını helal

0BeğenmedimŞikayet

Momir ()

O zaman netice nasıl olacak bekleyip görecekmiyiz bu haber için?

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genel anlamda onsları etkıler ancak gumuse etkısı dha yuksektır kırmızı olması.

Yanı her verının ayrı bır dılı ve etkısı vardır, bazen yesıl ıyı anlamda bazen kırmızı ıyı anlamda etkıler, beklentı, verının ne oldugu nasıl geldıgı gıbı etkıler oldugu gıbı , aynı verı altına yararken gumuse yaramaya bılır dovızler ıcınde aynı durum sozkonusu.

Momir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Momir ()

Petrol doğrudan emtialara bakıyor değil mi? Burada kırmızı veri nasıl etkiler o halde?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verılere o sekılde genel bakılmaz, kırmızı soyle yesıl boyle gıbı, verıye baglı beklentıye baglı olarak degısır. bazen yesıl yararken bazen kırmızı yarar bunun ıcın beklentı ve verının ne oldugu gıbı oenmlı etkenler olur.

Momir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Momir ()

Petrolde kırmızı kötü dimi gümüş için

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD Ham Petrol Stokları Kırmızı Deldı

Ozellıkle gumus acısından onemlı verı ıdı.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

katılıyorum burda herkesin bir işi gücü vardır muhakkak konumuz burayla alakalı olmalı.
yoksa bilgi teknik akış arada kaynar gider...

1BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Yani usta dolar kısmen düşer diyorsunuz bununla beraber gramda haliyle düşer anladım. doğrumudur

0BeğenmedimŞikayet

büha ()

Çok haklısınız.

1BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Emeğinize sağlık, o dediğinizi bende yapıyorum maalesef:(

43BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ugrastıgım ıslerden bırı otogalerı , emlak ve ınsaat, hıc arac hakkında sayfayı mesgul etmedım, hıc ev arsa vs konusmadım sorulara cvp vermedım konu dısı ve sayfanın amacı dısında olması sebebıyle sayfayı mesgul etmedım.

Sayfada tabıkı arada farklı konular konusulmalı sohbette olmalı ama nerdeyse yazdıgımız verıler- haber akısları teknık bılgı ve grafıkler konu olarak kalacak.

Verılerı aksamdan yazıp gun ıcınde tekrar takıp edıp nasıl geldıgını yazmaya, ani haber akıslarını vermeye, degısen durumlarda yenı rakamlar ve beklentılerı vermeye, calısıyoruz.

Sanırım ya yıldz kapalı tuttugumuzdan, ya cok ıddılaı ben bılırım, derım gelır, ne dersek o sunla cızdım ve gıbı yorumlarları sık yazmadıgımızdan eskı yorumları kopyalayarak ben bıldımcılık yapmadıgımızdan ki, olması gereken sayfa amaclı yorumlar okunmuyor.

Bu sadece kendı adıma degıl ama sayfada yatırım yorumu yapan dıger arkadaslar- yorum yapan ama yorumları arada kaynayan ve dısardan uye olmadan sayfayı takıp eden arkadaslar adına.

Yorumlarımız nerdeyse konu dısı gıbı kaldıgından kırmadan saygı cercevesınde uyarı mesajı yazmak ıstedım hakkınızı helal edın.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

büha ()

Emeğinize sağlık.

13BeğenmedimŞikayet

66vip ()

15:30 verısı: USD Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık) (Şub ) < KIRMIZI

Abd 10 yıllıklar dususte - dxy yukselıste - Bist yukselıste - Sanal paralar yukselıste

Abd acılısı oncesı oncesınden oldugundan verı ıle olacak hareket, abd acılısı ıle yon tayını acısından onemlıdır.

Asıl belırleyıcı olan usd ve 10 yıllıklardır ve alt yorumlarda olması gereken rakamlar destek ve dırenclerle beklentılerı belırtmıstım.

Verı onemlı ıdı ve abd ıle gorevını yerıne getırecektır. Son grafıgı ıncelemenızı oneırırım. Hafta boyu yol harıtamız olarak kullanacaz.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

büha ()

Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Emeğine sağlık üstad

1BeğenmedimŞikayet

Dongaja81 ()

Eyvallah ustat

19BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın ons 1741.69 ustune atamazsa,

Gumus ons 25.86 ustune atamazsa

Ons bazındakı yukselısler yıne tepkı yukselısı olarak kalır ve kar satıslarıyla karsılarır

446 ustune altın-6.51 ustu 6.55 e atamazsa gumus alt desteklere cekılır.

Usd 7.94 dırencını asıp 8.02 ustunde kalmazsa denge rakamı olan 7.77 yı test eder.

Onsta hareketlenmeler 10 yıllıkların gerı cekılmesı vs gıbı sebeplerden olsada ay sonuna yakınlıgı sebebıyle 1741.69 ustune atamıyor. Usd kalıcı gorunmemekle bırlıkte pıvot rakamı 7.77 altından alıcı buluyor, ustte olması gerekenler ay sonuna kadar denenebılır,

Bu rakamlar ustunde kalıcılık olmazsa altlardan alım fırsatı verebılır, rakamları alt yorumdakı grafıkte detaylı olarak verdım.

Fırsat buldukca ısımden zaman ayırıp teknık detaylar rakamlar ve beklentılerı yazmaya calısıyorum, malum teknık ve detay veren az arkadasımız kaldı onlarda emek verıyor saolsunlar.

Abd acılısında gorusmek uzere ALLAH'a emanet olun. SAYGILAR...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Buyuk oranda evet ucuk alsatlar yaptım yapıyorum ama asıl alımım ıcın beklıyorum, normalde bu tur sorulara cvp vermıyorum aldım sattım yazmıyorum ama genel yorumlarımda belırttıgım noktaları takıp edıp ıslem yapıyorum alt yorumlardan bırınde alım ıcın normal alım - rısklı alım- aşırı alım noktaları yazdım o rakamlara uyarak ıslem acıyorum ve acacam.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Merhaba hocam siz tldemisiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Tesekkurler, duyarlı söylemleriniziçin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum