Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:04:26
EUR 34.8238 07:04:26
USD 32.3379 07:04:26
ALTIN ONS $2301.8900 07:04:26

Konu: asya usd tl acılıs

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

ılk satıs olacagı kesınde sonra ne olur bılemeyız cok karısık bır ortam suan yabancı oranı suana kadarkı en dusuk sevıyesınde buda kafa karıstırıyor bunlar bıyerden gelecektır tekrar dolarla borsanın aynı anda cıktıgı zamanlarda oldu

benım dusuncem sert yukarı yapıp 8.50 ler 9 lar gelırse uzun suredır borsadan cıkıp dolara gecenler doları bozup tekrar borsaya gelebılır ama bu surecte borsa nereye gelır bellı olmaz 3-5 gun oncede yazmıstım bıstte %25 dusus beklıyorum ama 1580 den ama 1700 den bu olacak bır ara oranları tl- borsa oranlarını ona gore dıkkat edelım dıye

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

O zaman bist yarın nolur sizce meftamı

HK4012 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

dogru gosterılen kurlar kuveyt 7.85 - 8.39 alım satımı

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Benim dolarla isim yok ben dolar 1 TL olsada almamda şaşırdım banka nasıl alıyor bu saatte

Holmes27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_empire ()

Gir İnternet bankacılıgına döviz hesabın varsa alırsında satarsın da aradaki mark sadece yüksek olur arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

Banka alıo 7.72 den ziraat varsa doların sat

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Nasıl satıyon piyasa kapalı

Ottoman_empire için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_empire ()

Yalanmı az evvel 8.03 den sattım doları test için ve gitti

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ekonomıyle bu kadar oynarsan bol keseden faızle bastırmaya calısırsan sonucda bu olur. tl ye guven yok demektır bu . mb mudahalke edecektır ıllakı ama nerde ne zaman. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

Bankalar da satış rakamları dogruluyor

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Ben 1 TL yükselmesi deki saçmalığı dan bahsediyorum dolar doğru düzgün sebep yokken 1 TL yükselmesi sacmalık geliyor evet gördüm bende daha piyasalar açık değil sabaha kadar nolucak geri cekicekler belkide

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

buda zaten photoshop dımı. o akıllı tel. bırde faydalı ıslerde kullanmayı deneyıp sosyal medyadan takıp etsen keske. neyse yarınkı ekonomı kanallarında hafta boyunca duyacagın hbr. ılk sırasında bu hbr olucak.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Red ret cıler doları mı basmıs

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Yalandır bence bianda 1 TL artmasında sebep ne

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum