Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 23:25:32
EUR 34.8370 23:25:32
USD 32.2422 23:25:32
ALTIN ONS $2345.4450 23:25:32

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

SON PARÇA DA TAMAM, TCMB Faiz kararına odaklandık

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Batıyoruz. Kapıda kı 2 arabama park yeri bulamıyorum. Ülke çöküşte. Allah olmayana helalinden daha çok versin

Püsük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Dün en para gecelik faizi 15.50 den 17 ye yükseltti sürekli sürpriz dite sms atıyor nisan sonuna kadar geçerli diye

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Çaktırmadan faiz artışı , örtülü yani :)
Birde öyle olsaydı bankalar daha önce tepki veriyorlardı . Muhtemel faiz sabit kalıcaktır .
Çünkü çare değil , kötüye gidiyoruz doların önünü faiz arttırımı kesmiyor aksine güçleniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

çaktırmadan faiz artışı ne demek yahu. koca türkiye cumhuriyetine yakışır mı. asıl siz dalga geçiyorsunuz galiba. bunu para babaları yermi. b planındayız hatta c veya d. planlar tükendi. ülkenin gerçekleriyle yüzleşin bence. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

stratejik değil. başka çaresi yok. YTD

3BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

Sizi biraz takip ettim doktor ama şimdi takipten çıkıyorum yanlış yönlendirme yaptığınızı düşünüyorum

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Hocam gümüşü satmak için Avrupa'yı beklemek daha iyi degilmi

0BeğenmedimŞikayet

uslukilic44 ()

faizi 100 baz puan artırırlarsa ki öyle gözüküyor artırma olasılıkları daha yüksek veya sabit bırakıldığında gümüşün tahmini rakımı ne olur sizce ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Hocam siz faiz artışı kaynaklı dolarda düşme dolayısyla gümüş gr az da olsa aşağı ihtimalinden dolayı gümüş sattınız dopru mudur?

Peki alttan alım emri vs girdiniz mi öğrenebilir miyiz?

Ayrıca ben de tfx kullanıyorum Grafikten baktım 6.39 grafikte gözükmüyor. İğne attı heralde çokk iyi yakalamışsınız Tebrikler

Yoksa ons bazında sanki yukarı bir kıılım noktasında

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

615 gibimi abi bide alalim demi daha dolunaya dipe var bi sikinti olmaz herhalde kafam karisti

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

bu kadar faiz artışı daha fazla düşüşe neden olabilir. 1-2 ay indiği seviyelerde kalabilir kanaatindeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam günaydın, TCMB ye çok bel bağlamayın, bu kuruldan faiz kararı çıkmaz, dxy endeksiyle artan dolara faiz müdehalesi gelmez..

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Dolar 100baz gelirse gayet makul görünüyor bende ilk kez sepete eklemeyi düşünüyorum sayın morgana. Ytd

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

100 baz kuvvetli beklenti şu an için. Ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meliko0651 ()

Sn hocam alım işlemi yapar iseniz bilği verirsiniz değilmi teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Bankalar arttırdı bile birkaç gündür.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

İki aydır pas geçiyorlar bu ay artış yapılır diye düşündüm, yüksek faiz mi yükselen bi dolar mı hangisini tercih eder ki MB

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ons olarak nereye kadar düşer hocam, 26 altı gelir mı

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam alım talimatıniz kaçlar olacak.

-1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Biraz daha alta bile çekilebilir faiz kararı gelirse

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

En kötü doları mı fullesem dıyorum :) düşerse hiç alışamadım dolara

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Tekrar ayni hareket olabilirmi 3 defa aynsii oldu 620 640 bandi gibi alip satmak

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen 100baz (kuvvetli beklenti) olursa 7.30-7.35 kısa gezinti yapıp geri geldiği yere dönecektir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Kesinlikle

-1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

150-200 baz puan artışı 7.20 bandına büyük ihtimalle geçici olsa bile doları tsşıyabilir

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sabit tutarsa şu anki politik gündem ile 7.80 üzeri atar kısa vadede sayın hocam. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum