Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 10:14:11
EUR 34.8165 10:14:11
USD 32.2694 10:14:11
ALTIN ONS $2369.8900 10:14:11

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

SON PARÇA DA TAMAM, TCMB Faiz kararına odaklandık

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Dün sattım yarısı kaldı ama bugün ki yükselişi görmedim yarı TL yarı gümüş kaldı

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Heh iste elde herzaman gumus olsun yada altin her ney ise tamamı ile hicbirzaman çıkmayın.

Biz trader olamayız onlar milisaniyeler içinde alıp satıyor lar.

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Yarı çıktım dün kalanı bugün çıkacaktım kısmet olmadı bekliyicez artık hocam napalım

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizzz_27 ()

Nereden döner fikriniz nedir bu konuda

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Grafik deyil bilmeyenler için böylesi çok iyi ben mesela anlamıyorum ama bu şekilde çok iyi teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Satmadıniz mi 641.6 geldi :) Malum bugun dolar asagı fiyatlanacaktı 631 olmus bile gram

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Çıkariniz bizden dua almak hocam bizim sizin yorumlari iza ihtiyacimiz var saygilar

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Allah razı olsun kardeşim

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Düşe kalka bu işin bir kısmını öğrenebildik bundan sonra da öğrenmeye devam edeceğiz ve daha sağlıklı adımlar atacaz emeğine sağlık yüreğine sağlık bereketli kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Varsın dussun , alttan alırsınız, usd tl gevsiyor tabi ki gram düşüyor, normal

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hocam ya bu yükselmez mi görmedim yükseldiğini satamadım

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamun Aleyküm. Hocam Allah sizden razı olsun. Yorum analiz öngörüleriniz en önemlisi de insanlığınız adamlığınız uslup ve krakteriniz ile güven veriyorsunuz. Çok kıymetlisiniz. Saygı ve hürmetler... Sevilmek kadar sevilmemek de sünnettir.

0BeğenmedimŞikayet

Meliko0651 ()

Bizleri engin tecrübe ve yorumlarınızdan mahrum bırakmaz iseniz sevinirim hocam çok yerinde ve başarılı işler çıkartıyorsunuz tebrikler alım için beklemedeyiz saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Soyle yapalim mudur , sepet yapsin arkadaşlara oneri olsun.

Burda günlük bilmek vb nokta atışı yapmak imkan dahilinde değil, bildiklerimizi paylaşmaktan vazgeçmeyelim

1 kişiye faydamiz olsa gene iyi,

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanıyım , çok şükür mevlam bizi bunu layık gördü

SonaR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SonaR ()

sen ne doktorusun tunahan bey ? belki amaliyat falan işimiz olur allah gostermesın de :=)

24BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

yahu benim bu paylaşımlarımdan ne çıkarım olabilir, zamanında zarar ettik istiyorm ki yeni katılanlar gümüşü tanısın . ne durumda nasıl hareket ediyor bilsinve kendi yatırımlarına kendi karar verebilsin , dün söyledim şimdi yükseliyor ama gaza gelmeyin önce yükseltir sonra satarlar diye hele de birazdan faiz kararı açıklanacak , dolar düşerse yeni bir düşüş daha yansıyabilecek emtialara , usta sandığınız adamların neler saçmaladığına aylardır şahit oluyorum yine birşey demiyorum , böyle giderse zaten yorum yapmadan sadece grafik paylaşacağım , en iyisi bu

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alper09 ()

Hocam ameliyatta aklınız gümüşte olmasın makas felan unutursunuz bi de :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam aşağı yazmayın hep yukarı yazın diyecem ama aşağı inince de yazdıklarınız tutarsız diyorlar olacağı yazınca eksiliyorlar halbuki kar zarar kardeştir zarar etmemek için de 2 ihtimali de hesap etmek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Şuan bi düzeltme mi oluyo yoksa düşüş başladı mı yorumunuz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

kırılım aşağı doğru olomuş kardeşim , ameliyatta oılduğum için cevap yazamadım

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

kUSURA BAKMA KARDEŞİM ameliyyattan yeni çıktım, cepap veremedim ama görüyorum ki gümüş zaten düşmüş , cevaba gerek kalmadı

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın__04 ()

hocam alım için emir rakamınız kaç

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Saygı duyarım , fikirlerin başka başka olması bizi üzmez , bol ve bereketli kazançlar , kimsenin yatırım danışmanı da değilim ,
kendi bigi ve tecrubelerimi paylaşıyorum sadece

çekirdek22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yukarıçakmaklı ()

Açıklama saat kaçta dostum

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Enpara gecelik 15.50 idi

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Ama uzun süredir zaten 17 idi.

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Ne çektiysek sizin gibi şükürsüzlerden çektik. Bir gitmediniz sevdiğiniz batılı ülkelere be.

çekirdek22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

Ne cektiysek zaten sizin gibi kafalardan cektik bi bitmediniz be

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

sorunu görmeyen çaresini de bulamaz. sanada helalinden bol bereketli ve hayırlı kazançlar.

Püsük için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum