Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:43:15
EUR 34.7748 22:43:15
USD 32.4684 22:43:15
ALTIN ONS $2337.9850 22:43:15

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

SON PARÇA DA TAMAM, TCMB Faiz kararına odaklandık

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mehemed5 ()

Hocam beklentilerinizde degisen bir sey varmi... 200 pab artisi ve onumuzdeki surecin analizini yapsaniz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

mevlana doğruyu söylemiş. gerçeklerle yüz yüze gelmek nasılmış.

Püsük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam siz yine insanlara sabrı tavsiye etmekten doğruya yönlendirmekten vaz geçmeyin zira 1 olumsuz düşünce onlarca olumlu düşünmeye sevk ediyor
örnek yukarda yorumunuzu beğenenlerin sayısı

Hayr her vakit şerre galip gelmiştir

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Buraların bekçisi uyanık, az ötedeki ağaçlardan topla.

Oss_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gökmn ()

hocam alış emri kactan vereceksiniz

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehemed5 ()

hocam allah sizden razi olsun bir memur maasiyla kazandigimiz 3kurusla ilk defa sizin sayenizde para kazanamaya basladim..

0BeğenmedimŞikayet

Oss_07 ()

Buralardan toplayalım mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

söz_gümüş_ise_sükut_altındır ()

inşallah gelsede alım yapsak . bu sefer aldığımı saymayacağım 1-2 beklemeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Teveccühün değerli tuna doktorum. Senin işlemlerin harika. Bende eskiden senin gibiydim, paslandım.

0BeğenmedimŞikayet

Bergman ()

Neden kullanıcı adı alırken "dr" yazma gereği duydunuz

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bugğn yarın o rakamlar gelirse şaşırmam

söz_gümüş_ise_sükut_altındır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Dr bey sen paylasimlara devam et biz dikatle seni takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Gece 6.41i kiracak diye bekledim ama kiramadi satisida kacirdim onur hocam sizi okadar izledim nasil gormedim 6.40 satis ifadesini

8BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben de 6.39 dan son parçayı da sattım üstadım, takip ettiğim 3 ustadan birisi sizsiniz bunu yüzünüze karşı söylüyorum ki dostlarım da bilsinler ve istifade etsinler

0BeğenmedimŞikayet

onları inceleyeyim o zaman kusura bakma. sürekli takip edemiyorum ve siteye giremiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok ama çok kere yazdım.

söz_gümüş_ise_sükut_altındır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üstad senin senaryo nasıl faiz kararına göre ytd olmadan.

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tuna doktorum ad min seni maaşa bağlamış, inkâr etme:) dün bir arkadaşa ironi ile karışık bir fiyat verdim, o fiyatı yazarken bile analizi, teknik grafik dirençlerini, dolar kurundaki durumu, us10y yine hesap edip öyle yazdım, 6,40 satış diye. Şansa döndüğü yer 6,4 oldu.

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

6.30 un altında 5 er kuruş arayla talimatlarım var hocam sabırla bekliyorum. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

6.15 ilk alım emir yerim kardeşim 5.85 rakamına kadar risk algınıza göre 3-5 parçalı alım yeri tespit edebilirsiniz, ilk alım miktarı ile son alt alım miktarı birbirine yakın , 2. Ve 3. Alım miktarı daha yukarı rakamlar olmalı

mertali123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üstad düşer mi sizce o rakamlara. benim umudum kalmadı dün 6,22 beklerken 1 krş diye 6,40 çıktı :) inşllah alım fırsatı verir beklemedeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Meliko0651 ()

Kalp ve gönül gözünüz açık olsun duacınız olarak söylüyorum seviliyorsunuz saygılar..

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Sitede öyle rakamlar telafuz ediliyor ki gümüşü gömecekler adeta , dostlarım gümüşü 6 rakamları altında bir daha ya görürüz ya görmeyiz , gümüş adına ditede en iyi rakamları bekleyenlerden biriyim ama zaman zaman zaman düşüşler yaşanıyor yaşanacak da , en son düşüş 5.95 e kadar oldu , bunu bir hatırlayın önce , 10 kuruş da yanılma payı koy alın size 5.85-6.15 aradı alım fırsat bandı, risk slgınıza göre kademeli alım yerlerini belirleyebilirsiniz

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Hocam bu tür yorumlara aldırış etmeyin lütfen. sizin yorumlarınızı faydalı buluyorum kendi adıma. Siz sadece işlemlerinizi paylaşıyorsunuz kimseye yatırım tavsiyesi vermiyorsunuz ki

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

güzel fikirleriniz var hocam hoşuma gidiyor sizi severek okuyor takip ediyoruz. Buarada ilk alım yerleri tahmininiz nereler olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Cok iyi yapmissiniz en azindan yari nakit var uygun yerden alim kismet olur insallah :)

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Eyvallah kardeşim, dualarınız olmasa ayakta duramayız, alem duaların yüzü suyu hürmetine dönüyor zaten

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Sizin yorumdan sonra 6.36 dan son parçayı da sattım ilk parçayı kaçtan alalım

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim, biz de hala öğrenmeye devam ediyoruz, düşünün 10.000 rakamını geçmişiz ameliyat sayısında hala yeni ameliyat videoları, dergileri karıştırıyoruz gece yarılarına kadar , biraz da burayla ilgilenebiliyorum , bilgilerimi paylaşmaya çalışıyorum, sitede 3 usta var onları ben de takip ediyorum, nasıl hayat devam ediyorsa öğrenme süreci de aynı heyecanla devam ediyor, ben oldum diyen herzaman yanılır

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Öyle oldu hocam bu sefeer kısmet değilmiş ama yakalasaydim iyi olurdu:)

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum