Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 06:26:06
EUR 38.1653 06:26:06
USD 34.1635 06:26:06
ALTIN ONS $2659.4050 06:26:06

Konu: chz. rsi

Günlükte, mavi çizgi turuncu çizginin üzerine atmasını bekliyorum ve mavi hattın yavaştan 20 nin üzerine çıkmasını. Birkaç gün daha izleyelim. Bu şekilde yerini korumay devam ederse pozitif. Orta ve uzun vade kat kat fazlasıyla kazanç sağlayacaktır. ; ))

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Ada mı alalım. Direnci bilmiyorum ki. Direnci aşarsa alınabilir. Bir bakayım bakalım.
Ytd

Memo04_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Neo dicektim

Memo04_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Tm sen alıyorsan sıkıntı olmaz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Abi ada hoplayabilir

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Rica ederim Hocam. Bütün like ler, teşekkürler sizlere. Hakkınızı helal edin lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Pardon 3.39

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

1ınch görüşün nedır celık hocam dün gece almıstım 3.39 malıyetle

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Çok teşekkür ederim. Amin hepimizin inşallah.
Bol kazançlar dilerim.

demet35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

demet35 ()

Görüşlerinize kayiliyorum. Hiç menfaat gütmeden bizlerinde faydalanması için, gerçekten çook fedekarca davranıyorlar.
Allah onların 1'nı 1000 yapsın.

11BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Amin Dostum. Forumda yorum yapan, grafik atan, analiz yapan usta sayısı az. Yeni gelen ve öğrenmek isteyen kullanıcı sayısı da çok fazla. Birde sözün meclisten dışarı haddini bilmeyen insanlar var.
Haliyle Ustaların profillerine girip bakmadan aynı soruyu 10-15 kere sorup duruyorlar. Ustalarda 10-15 aynı cevabı vermek zorunda kalıyorlar. Yanı hakkaten kolay bir iş değil. Çok kafa yoruyor. Birde adamların kendi yatırımları var, adamlar kendi yatırımlarını takip edemez hale geliyorlar.
Haliyle bizler onların işlerini biraz kolaylaştırmalıyız diye düşünüyorum.
Foruma her girdiğimizde aklımızdaki sorular daha önce sorulmuşmu? Cevap verilmiş mi diye bakmalıyız. Ona göre ustalara sorular sormalıyız.
Birde bizim arkadaşlar çok fazla LİKE LİKE LİKE Vermeyi sevmiyorlar sanırım.
Ustaların her yorumuna, analizine Like Like Like vermeliyiz.
Bol kazançlar dilerim kardeşim

wRonG16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

wRonG16 ()

Allah razi olsun dostum çok ustanin hakkı geçti yorum yazamayinca bir an tuhaf oldum ustalara saygida kusur etmem katiyetle haklarini odeyemeyiz hepsinden Allah razi olsun kazançları bol olsun

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Yazdım kardeşim. Açınca görür sanırım. Şuan çevrim dışı. :)

1BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

@legend84 Ustam seni, grafiklerini ve yorumlarını seviyoruz biliyorsun. Hatasız kul da olmaz onu da biliyorsun. Affetmekte büyük birşey onu da biliyorsun.
Yanı demek istiyorum ki;
@wRonG16 nickli arkadaş Ustam beni engellemiş bir kusurum olduysa kusura bakmasın. Hakkını helal etsin, onun grafiklerinden ve yorumlarından çok fayda gördüm (ki burda çok haklı, bende çok fayda gördüm) lütfen benim engelimi kaldırsın diyor.
Sevgi ve saygılarını sunuyor.

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Yüklü aldım ama şükür zararda değilim..

Daha çok düşmesin ve sözkonusu olan 3-5 usd hedeflerine gitsin beklerim sorun değil :)

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wRonG16 ()

Dostum @legend84 ustaya bi sorarmisin engellenmisim bi yanlışım da olmamıştır eğer bi yanlisimizda olduysa kusura bakmasin hakkini helal etsin onunda geafiklerinden çok fayda gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

:))) Grafikte Çizginin altında kalan kısım tehlikeli kısım yani. Yanıyo yanıyo... :)))
Naber @Mamy nasılsın. Ada, Kava güzel gidiyor maşallah.

Mamy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Bir an korktum Ustam.
Tamam yeni alıcıları bekleyelim. Bugün anlaşmalar olursa süper olur demi?

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Her sert yükselişin, düzeltmesi sert olur. Yatay depresyon ile alıcıların ürününü almaya yönelik psikolojik baskı uyguluyor balinalar. Dalgalanmalara kapılmak istemiyorsan, ekrandan uzaklaşmak bir süre yararlı olabilir. ; ))

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Hocam btt alınırmı burdan yada nerfen alsam niyetlendim

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Umudumuz çokkk büyük chz için:)

Üç dört gündür çok düştü korkuttu..

Dönsün artık..

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Merhaba,
Güzel bir yükseliş trend kanalı oluşturmuş.
Kısada bir düzeltmeye ihityacı var.
0.22, 0.19 destek noktaları.
Günlükte 0.20 üzerinde kaldıkça pozitif.
4hte 0.28 üzerinde kalıcılık sağlamalı yukarı ivme için.
Direnç 0.31 civarı.
Fikir olsun. Ytd.

berbers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eyp27 ()

elimden geleni yapıyorm seninde yaptıgın gibi inş kimse zarar etmeden kısa zamanda yükselir kara geçerler

0BeğenmedimŞikayet

berbers ()

Merhaba elimde yüklü aion var düşüş devam edermi
Nerden döner.
Tşk

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Sakin, elimizdeki ürüne güvenelim. ; ))

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

İnşallah yaa, yoksa biteriz:)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Ric. Sen de sağolasın. Çoğu kişiye yardımcı oluyorsun ; ))

Eyp27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eyp27 ()

emegine saglık kardeşim chz de terste olan arkadaşlara bir nepzede grafikte yardımcı oldugun için tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mamy ()

Magma ne ya abi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum