Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 15:47:46
EUR 35.0619 15:47:46
USD 32.1962 15:47:46
ALTIN ONS $2383.5600 15:47:46

Konu: usdtry

Tekirdağlı ben ne ekonomiye ne faize göre inecek çıkacak demedim. Yine demiyorum ben grafikte destek dirençlere bakarım. ekonomi benim işim değil. 6,90 alın 7,50 satın sonra arkanıza yaslanın dedim. Ben öyle yapıyorum. Uzun vadede dolar 6,50 ve daha aşağısına inecektir. Benim düşüncem kimse katılmak zorunda değil.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

tabelada kırmızı rakam var bitti mi yok daha düşecez

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Zaman gösterecek hocam temel taraf tabi ki her zaman grafiğin önüne geçer. Lakin destek direnç de takip edilmesi gereken gerçektir.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Linç edilecek bir durum yok aslında hocam ama anlatması zor oluyor grafikten anlamıyor ise oda ayrı bir sıkıntı doğuruyor. Grafikte destek dirençler oluşur kırılımlar olduğunda hedefe doğru gider bu kadar basit. Takip edersin kırılıma göre aksiyon alırsın. Anlamayan kişi 5,50 yi dipte gördüğünde hani nerede 5,50 gelmedi diyor. Haftalıkta 7,63 kapanış yaptığında grafiğin iptal olacağını söylüyoruz. Bu grafik bize ne sağladı 6,90 alım yapıp 7,60 gitme olasılığını gösterdi. ben 6,90da alıp 7,25te çıtım 7,15 te tekrar alırım dedim ama anlık dokundu işim olduğundan alamadım 7,50 ye geldi. 7,50 den sonra ben bulaşmam da dedim. sonrası zaten malum 7,78 şimdi 7,45 tahminin doğruluğunu zaman gösterecek.

Dejavu35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Grafigin çalışır mı bilmem MB hala alım yapmaması beni düşündürüyor. Oyun kurucu olarak daha düşük seviyelerde alım mi kovalıyor anlamadım. Alım yapacak kaynak nasıl bulunacak oda belli değil. Çünkü faiz ödemelerinden dolayı yeterli kaynağa sahip olmayabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Dejavu35 ()

Bu grafik obo oluşumuna benzer bı grafik. Bunun sonucu 8.50-7=1.5 7-1.5=5.50 ama ne kadar bunu takip ediyor olsamda bu rakamlara düşebileceğini sanmıyorum. Ama grafiğe göre konuşursak böyle bı rakam var. Linci ben yicem şimdi :)

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Günlük değil haftalık grafik kardeşim. Teşekkür ederim.

fatih0742 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Seyda hanım saygı duyarım katılmamak en doğal hakkınız. 6,90 da alın dediğimde katılmayanlar oldu tabi

Seydaturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

6,30-6,50 bandına düşmesi lazım tabii destekler ve dirençler takip edilmeli hocam grafik sadece bize öngörüde bulunmamızı sağlar. Linç etsinler hocam saygıyı bozmadan herkesin eleştirisine açığım.

0BeğenmedimŞikayet

fatih0742 ()

Kardeşim eline sağlık ama grafik hatalı günlük grafikte haftalık çizimler yapmışsın haftalık cizim için haftalık periyotta grafik lazım

0BeğenmedimŞikayet

Seydaturk ()

senin rakamlarına hiçbir şekilde katılmıyoruz Zaten..
sadece bilmeni istedim

0BeğenmedimŞikayet

Dejavu35 ()

Bende açıkçası bu grafiği gözönüne alarak hareket ediyorum. 7.78 benim için beklenmedik bi hareketti tabiki tahvillerin etkisiyle oluşan bı rakamdi. peki bu grafiğe göre nereye dusmesi gerekiyor. Bence söylemeyin linç ederler.

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Yok hocam etmez grafik haftalık ve 7,63 üzerinde haftalık kapanış yapması aşağı rakamları çöp eder henüz onu yapmadı. 7,78 gördük ama hafta kapanış şimdilik 7,63 altında görünüyor. Yarın 7,63 üzerinde kapanış yaparsa yukarı gitme ihtimali güçlenir. Onun haricinde dolar aşığı baskılanır.

0BeğenmedimŞikayet

Dejavu35 ()

7.80 olması extreme bi durumdu. Peki oraya çıkmış olması grafiği beklentiyi çöp etmez mi

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Saygı duyuyoruz kardeşim dilediğin rakamı beklemek hakkın doğal olarak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum