Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:48:46
EUR 34.7339 13:48:46
USD 32.5072 13:48:46
ALTIN ONS $2392.1450 13:48:46

Konu: Ons Altın Yükseliş Trendine Girdi - 11.03.2021

Merhaba ,

Ons Altın da beklenen koyu yeşil renkte mum oluştu.

Düşüş trendi bitti.

Yükseliş trendine girmiş bulunuyoruz.

Herkes hakkında hayırlısı olsun.

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Abi bilmiyrum ama kuzu kuzu birgğn bizim sisteme gelecek onu net biliyorum :)

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

O zaman fisher gostergesini cok iyi kullanmalısın bu grafikle birlikte ayrica ek göstergeler var cok uyumlu olan öğrenmek istersen aktarabilirsiniz müsait bir zamanda

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Haksiz miyim abi :(

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Boynuz kulak mı diyelim şimdi.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abi ben uzun vadeciyim zaten gunkuk yeter kisa vade lazim degil bana zaten iki salla bir bagla 3 salla 1 .. vs ayni bayram namazı tarifi gibi:)) hoşuma gitti

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Bak bak bizim bilek bükücü ye :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Gün_olur__ömre_bedel aynen abi hakli cok cok arastirman lazim benim bu grafikteki olay senin takip ettiğin grafikte olmaz. Kendi yöntemini bulman lazım esasen iyi ogrenmen lazim

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Olur baskanim da 1795 e kadar ittirmemiz lazim:))dun gece 2 de grafik attım bi bakar mısın 1760 tutup ikili dip yapmali yoksa senin anketteki rakamlar geleblir

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Kurcalaman lazim öncelikle grafigi bir arastirman lazim cok yaygın kullanılmıyor bu grafik İnternet'e te ayrıntılı bir şekilde bilgi de yok :( mantığını iyice oturtmalisin

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Kardeşim aynı mantık ama daha sistematik bu sistemde bakacaksan. Git var sisteminin özelliği ne onu öğren bir şeyi başarmanın en güzeli kullandığın sistemi en iyi tanımakla olır aslına bakarsan iki bar sistemi bize gürültüleri yok edip trend de bozulma olup olmadığını gösterir. Vs vs işte

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

O zaman bi daha el ativer:)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ne gibi abi ne ayarı kurcalasam bulabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bilmiyorum hiç denemedim dene takip et bi isliyor mu görmelisin ama ayari var bu grafigin kendine göre ayarlamalisin

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abi renko ne gerçek bilmiyorum abi temiz is yesil oldu mi al kırmızı oldu mu sat ha bide dipleri tepeleri sayacaksın:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Biliyorum kardeşim. Kızdırmak değil amacım da dediği gibi bi başından bi de sonundan okuyunca yazıyı derin düşüş sonucu çıkardım :)) birde grafiğe baktım 3 ay öncesi yazıyor ama yükseliş trendine girdiğini yazmış ordada. Kafam karıştı. Hem grafikte yükseliş var hem de yazdığını da bi vaştan bi sondan okuyup derin düşüş olacakmış kanısına varınca neden patlaştığı grafiğe bak diyr mesaj attığını çözememiştim. Orda bi karışıklık oldu.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Gunluk hareketleri 1h falan baksan faydası olur mu cunku günlük 3 ile 6 aya kadar ongoru sunar

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yapma üstad renko çalış bari ondan daha iyi :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Gunluk 4 saatlik kullanırsan al sat imkanı verir ama denemedim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Su ana kadar olmadi yaklaşık olarak nerden baksan bi 7 8 aydır izliyorum hisse senedinde girdim bu sistemle günlük hareketlerde zarara soktu o normal ama uzun vadede ne yapacak bakalım göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

En etkin kullanilan zaman dilimi gunlukte mi 4h ta da etkili mi

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben de artik senin sistemde takılacağım abim baska puf noktasi var mi sistemin cuvalladigi oluyor mu

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Yok ons bükücü iyidir muhabbeti iyi ve art niyeti olmayan iyi bir arkadaş

Murat1414 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Cidden kızdırmamaak lazım :)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:):) hehehe valla he :)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim kızdırma ustamızı:))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yok başkanım o grafikteki son yeşil mum önceki grafiklerde açık pembeydi 3 kat boya vurduk anca yeşile döndü:)))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Estağfurullah:(

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Gerçekten yanlış anlamışım :) kusura bakma.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Bilmez miyim dostum:) onstaki günlük mumları son 15 yıli yolda görsem tanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Vardır muhakkak ama o seviyedeyken teknik analizle yukselise geçeceğini bilmek çok guc abi benim takip ettiğim grafik cok başarılı trend dönüşlerin yakalamak için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum