Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 13:55:08
EUR 34.9301 13:55:08
USD 32.4880 13:55:08
ALTIN ONS $2327.8250 13:55:08

Konu: Ons Altın Yükseliş Trendine Girdi - 11.03.2021

Merhaba ,

Ons Altın da beklenen koyu yeşil renkte mum oluştu.

Düşüş trendi bitti.

Yükseliş trendine girmiş bulunuyoruz.

Herkes hakkında hayırlısı olsun.

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Iste bende senin gibi bu kişilerle muhatap olup bir şeyler kapmak inan amacim sadece öğrenmek , kazanmak değil ! suan bile elime para geçtikçe gram aliyorum yatırım degil birikim yapıyorum diyelim

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Rahat ol Abim benim için onemli olan öğrenmek yatirim benim icin ikinci plânda Cok şükür Rabbime ve verdiklerine; kendinden baska kimseye muhtac etmesin yeter. Yani su kadar kazanayim falan derdim yok cok şükür

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Traderrr çok değerlidir benim gözümde inan bana ben onu ve volp4nn ustadi tek geçerim zamaninda benimle cok ilgilendiler

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben de aynı ayrica tepkinin hangi noktadan geleceğini kestirmek icin yardımcı olaraktan yani bana yetiyor

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tamam ben sana kullandığım grafigin adini ayarlarını aktaricam. Ama ne olursun iyice öğrenmeden grafigime gore yatirim yapma

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bak trader başkanım yilladir uğraşır kendine ait sinyal sistemi oluşturmuştur ama hala uğraşır ayarlariyla daha isabetli olmasi icin sorsan başarı oranı yuzde 65 tir. aslında benim icin yeterli bir seviye gerek yok abim orta vasat yollu bir sistem kâfi bana:))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Rsi yi ben sadece negatif ya da pozitif uyumsuzluk olup olmadığı için kullanırım onun haricinde pek kullanmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Kusursuz sistem kurmak mümkün. Yeter ki iste arastir inan bana ne kadar korkak olursan o kadar sağlama almak istersin kendini bu da seni kusursuz sonuca ulaştırır.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yok abi erken uyari sistemi sadece rsi tepe ve diplerinde gizli diğerleri gecikmeli uyarıyor:))aslinda hepsinin çalışma sistemi uc asagi bes yukarı ayni ama ben de sana ichimokuyu tavsiye edebilirim(bu indikator de yatay da cuvalliyor) ama hicbiri kusursuz degil neden cunku piyasada kusursuz işlemiyor

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Anlastik ben çok araştırdım inan bana gece gündüz baktim ben de zarar durumuna girdim altinda

Zarara girince nasil yaparim nasil bir an önce düzelir bu durum diye grafik araştırmaya başladım meğer zarar etmek benim için bir nimet mis bunu öğrendim o esnada grafigi keşfedince surekli araştırdım ben su anda koyu yeşil mum yapmadan nasil yukselis sinyali alabilirim ya da koyu kırmızı renk olmadan nasil dusus sinyalini alabilirim bunun üzerine araştırmalar yapıyorum surekli modifiye ediyorum grafigimi halen geliştirmeye acik bu grafik

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eyvallah abim zahmet oldu ellerin dert görmesin araştırırim merak etme :))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bir daha oku dikkatsiz olan 2. Kisi oldun tebrikler

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bak simdi 0 ile 7.5 arasında asagi yukari dalgalanma olur ise yukselis trendini ifade eder

0 ile -7.5 arasında asagi yukari dalgalanma olur ise dusus trendini ifade eder

7.5 seviyesi tepe noktadır

-7.5 ise dip seviyedir.

7.5 seviyesine ulaşmış olması daha yukselmeyecegi anlamı taşımaz

Ayni şekilde-7.5 seviyesine gelmesi de düşüşün daha devam etmryecrgi anlamını taşımaz.

Ne zaman ki fisher çizgisi tetik çizgisinin keser ise o zaman yon değişikliği teyit alir

Esasen fisher destekliyor ancak fisher ile tepki yukselisi ya da tepki düşüşü olup olmadığını anlıyorsun.

İyice bir arastir fisheri

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Ons altın düzeltmesini bitirmediki yükseliş trendine başlasın :))

0BeğenmedimŞikayet

Bitci ()

Sen kralsın. :)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Recep ivedik gibi buyur sen say derim bak ahaha :))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Öğrenirim abim sorun degil

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam abim

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abi oyle bildiğim net bir strateji ve yolum yok yeni yeni öğreniyoruz boyle orta uzun vade strateji benim isimi görür abim sağolasın

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

7.5 / 0 / - 7.5 sistemini kullanmalısın fisherda

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Fisherin özelliklerini biliyor musun tamamıyla?

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam fisher cepte :))oni da yazdım

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Rsi önemli ancak en önemli gosterge su an icin fisher, mesela fisher gostergeisni de çoğu kişi kullanmaz çoğu zaman yanıltıyor diye ancak benim grafik sistemimde yaniltma payı çok çok azdir

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Rsi ile örtüştururum

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sagol abim zahmet olmasin

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Ama sana nacizane düşünce mi dile getiriyim bildiğin yoldan şaşma en iyisi o bilek bükücü bana kızacak ama :)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tamam müsait bir zamanda aktaricam sana sistemi

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam abim. bi bakayım sağol

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Çalışırız deneme yanilma yoluyla hal yoluna koyarız insallah

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sen hiç haksız olur musun :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum