Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 19:06:38
EUR 34.9272 19:06:38
USD 32.4986 19:06:38
ALTIN ONS $2329.3750 19:06:38

Konu: Gümüş Ons 4S'de c. Kelebek Etkisi /Boss. V_Paradoks

Gümüş ons 4St.teki çalışmam, hiç kelebeksiz olur mu :))
Bu kez kanatlarımız farklı farklı hangisi olursa farketmez sonuç olarak.
Çünkü C'den sonra D gelir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En altta destekte tutundu gibi bakalım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet üstadım zaman tükendi iyice bekliyoruz bakalım

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Hocam sabah sorum oldu ama donüş yapmadinız dusmedimi sayfanjza acaba?

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

bakalım bugün yarın belli olur.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kork April'in 5'inden camışı ayırır eşinden, derler yine temkinli olalım da biz :) inşallah bereketli geçer bahar ayları

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@RiCHiE__RiCH__ Ergin Kardeş 1.9 trilyonluk paket onaylandı düşüş başladı bundan sonra paket onaylanmasın çıkmasın diye temennide mi bulunmalıyız?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen üstadım dönerse de dönmezse de kendi bilir artık Gemi gibi bekletti bizi :))

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

mart ayı kapanışı bir yapsın martın sonu bahar.

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Emegine saglik ustam dönerse bizimdir donmesse kemdi bilir her yol dubai ; )))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons buralardan bir yerden dönerse artık bunun D noktasına gidebiliriz belki. Lakin dönmezse sıkıntı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşin açığı bu grafikteki kanatlardan hangi C'ye kadar olursa kabulümdür. 24.10 kadar sarkma olsa dahi. Lakin daha fazlası zaten sıkıntı... ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim sanada iyi haftasonlari gorusmek uzere kendine iyi bak.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oyle kardesim hep biraz daha fazlasi hep biraz daha fazlasi diyoruz. Buyuk dususten once 1000 2000 bin kar gordugumde satardim ne olduysa agustos sonrasi oldu :) heralde 29.9 dan 23 e dusup oglene 26 ertesi gun 27 olunca cok inandim yukselcegine :) 6 dan aldim 6.2 den sattim sonra 6.4 6.5 parca aldim 6.8 de satamadim elim gitmedi sonra bende bagisiklik kazandi :)

Dedigin gibi mesela hep parca islem yapsaydim suan daha cok kazanmistim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Neyse artık ben çıkıyorum görüşürüz yine iyi h. sonları abi

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bu çalıştığımız bütün enstrümanlar da dahil onların sahip olduğu şeyler sonuçta ama çalışma yapmak ihtimalleri bilmek hiç bilmemekten iyidir yoksa spenk e yeniliriz. Esasen spenk biraz da bizim kendimiziz bence çünkü sistemin parçasıyız ve yenik düştüğümüz durumlar oluyor özellikle nefsimize :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

güzelmiş beğendim :D ben çok karmaşık düşünüyorum ve genelde 2 yöne de eşitim aslında sadece işlemlerde dikkatli aldığım için full alıyorum sanırım. genelde de aldığım fiyattan 10 15 kuruş fazla hiç düşmedi inşallah da çok terso olmam :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eskiden bir yazdığım vardı o konuda :)

Arkadaşlar her türlü grafiği her türlü formasyonu spenk efendi bizden daha iyi biliyordur merak etmeyin. Ona göre oyununu kuracaktır. Bizler piyasa denen bu Matrix sistemine bağlı kaldıkça bir Neo misali uyanmadıkça asla Zion'u kurtaramayacağız. Kurtardık sanırken Mimar yeniden inşa edecektir.
Hepinize bereketli kazançlar dilerim...

https://altin.in/bossvurguncu/5

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hep açıktı abi ama yorumlarda çıkıyor normalde :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizin gibi değerli insanların varlığı yeter önemi yok esasen cidden ama insan beğenilmesini de seviyor ne yalan diyeyim :)) tabi beğenilmesini asıl dile getirme sebebim demek ki pek gören olmadı ve başarılı bulan az anlamındaydı yoksa beğenmeyen insanlara zorla beğendirmek olmaz zaten :) ben teşekkür ederim

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elinize sağlık beğenmez olurmuyuz hareketli günlerde msj cok fazla oluyor bazen kaçabiliyor sanırım arada beğeni like konusunu hatırlatmak lazim sanırım:)tsk.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Senin yildiz hep acik miydi yeni mi actin benim kafam karisti eger aciksa nasil bir bakar körüm bilmiyorum kardesim. Yıldiz oldugunu simdi gordum hatta onceden sayfana girip uye puanina baktim dedim nasil yildiz yok sasirmistim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok esasında ayrılıyoruz denemez çünkü 23.6 benim çalışmalarımda da var bir çoğunda lakin oraya düşünce riskli oluyor dedim her zaman oraya giden 22'lere de gidebilir potansiyel olarak. Obo çalışmanı gördüm ama ne yalan diyeyim bana tuhaf gelmişti :))
24.75-80 bandı benim Eliot 2 ve düşen kama ortak çalışmamda var zaten oraya kadar tepki bekliyorum. Sonra geri çekilip ya kamayı test eder tekrar yukarı devam eder ya da daha aşağılara merhaba deriz. Benim asıl tehlikeli gördüğüm seviyeler 25.50-60 ve 26'lara kadar hep kritik seviyeler. 25.50-60 üzeri kalıcı olursak daha umutlu olurum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim 1 yıl. dızım var abi açıktı yorumlarda görünüyor bende ama bilemiyorum. Evet az yıl. dızlı olunca pek kale alınmıyor gibi ama sitenin eski üstadları bile sağ olsunlar hep olumlu güzel yorumlar ve beğenilerini ifade ettiler çoğu zaman 1 yıl. dıza rağmen :)) Başarılı çalışmalarımızı gören bilen bir çok kişi de sağ olsun takdir beğeni ve takip ediyorlar Allah razı olsun hepsinden. Yıl. dız dediğim gibi yıl. dız yazınca altta çıkan otomatik hatırlatma metninde kriterleri var :) Ama ben en çok kendimi geliştirmek ve de 1 kişiye bile olsa fikirsel anlamda faydalı olursam diye emek veriyorum. Gerisi önemli değil benim için ne yapalım abi ya o da artar zamanla

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kafalar ayni calisiyor senle. Insallah spenk de bizle ayni kafadadir. :)

Senle şurda ayrisiyoruz 24.7 nin alti 23.6 getirir sanirim. Orasi gelirsede cidden buyuk sıkntı olabilir cunku gunlukte obo atmistim orasi kanal dibi malesef. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok be abim ondan demedim est. lafımı olur çalışma aynı olması daha iyi hem dediğin gibi teyit olmuş oldu çalışmasını ümit ediyorum :)
Dün çok fazla çalışma attım aslında ama bunu neden atmadım bilmiyorum.
Zaten pek beğenen fazla olmuyor genelde benim çalışmaları ama olsun birkaç kişiye dahi faydası olursa fikirsel açıdan yeterli.

Zaten o yüzden 24.0-24.10 lara kadar rahatım diyorum :)) ama aşağısı kalıcı olması durumunda bozar o durumda da başka şeylere bakarız. ytd diyelim yine de.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu arada kardeşim sende yıldız var ama kapalı mı yoksa yıldız yok mu. Benim anlamadigim sey neye gore yildiz veriyorlar herkesde yildiz var ben cok bakmiyorum ama insanlar yildizsiz olan yorumlari cok kaile almiyor gibi :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim hic bakmadan aynisini yaptiysak bu calisir heralde aklin yolu bir :) eline saglik benim ki bildigin kopyala yapistir gibi olmus kusura bakma :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu çalışmayı kastetmiştim dün attığım ama başlığı görünmüyor sanırım :)
@LosAnarquista60

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada C noktası 24 ile 25 dolar ortasında bir bölge. Ben 4 ihtimal seçtim ama farketmiyor bu aralıkta nereden yukarı dönerse dönsün D seviyesinin değeri aynı oluyor. ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Anladim hocam tesekkurler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum