Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0790 18:51:05
EUR 35.1488 18:51:05
USD 32.5513 18:51:05
ALTIN ONS $2363.0750 18:51:05

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

S

Yorumlar (247)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mürşide35 ()

Tunahan hocam bizi bilgisiz bırakmayın ins keseyi doldurduk satış için gun . seviye bekliyoruz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

vallahi abrtmıyorum , benim gözümde öylesiniz , aylardır takip ediyorum , grafik ve yorumlarınızı değerlendiriyorum , netice bu abartısız

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Beni çok abartıyorsun tuna doktorum.

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

valla ilk kez altın grafiğinde yeşil bir ışık görüyoeum üstadım , azıcık daha inceleyelim , yorumlarınızı alırım sonra ustamız olarak

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

estağfurullah , üstadım haddimizi biliriz , saygımız hem şahsınıza hem üstadlığınızadır

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Tamamdır hocam teşekkürler. İşin gücün rast gelsin

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bakarken gördüğün hareket yukarı olsun:) şöyle dimdik bir çıkış. Dolunaysız.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hadi öyle olsun, büyükler önden:) sizden kabul edelim.

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

şu anda grafikleri inceliyorum kardeşim , bitirince grafik paylaşacağım inşallah

Manavgat007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

günaydın üstadım . saygı ve hürmetler bizden

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tuna doktorum günaydın, saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

OnsbabasıMert ()

İnanma bu adama, geçen haftasonu da gaplı açacak bu hafta yükseliş olacak dedi tam tersi oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Pazartesi yükseliş bekleyen arkadaşlar var ve düşüşte bekleyenler var. Peki senin hörüşün nedir aşşağı mı yukarı mı?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

olumlu haber gelmiş olsa idi 26 doların altına inmez şu an 28 üzeri biryerlerde olurdu gümüş ons, senatodan geçmedikçe temkinli olmaya devam , bir olumsuz haber gelme ihtimali de petrol fiyatlarının çok şişmiş olması , petrol fiyatları düşerse onslar için bu hiç iyi olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Peki bu teşfik ile ilgili olumlu haber geldi diyen bikaç atkadaş var. İtimat edelim mi varmı bir bilgin yada gelişmeden bir haberin

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ELBETTE bütün emptialarda turbo etkisi yapar

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Tunahan hocam merhaba. Bu teşfik muhabbeti olumlu olursa gümüşe etki eder mi acaba?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Satış Hedefi diyelim 28 dolar 28÷31.1=0.9003 satış rakamı dolar bazında , Satış hedefi 27.400 ise 27.400÷31.1= 0.8681 satış rakamı

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

27.400÷31.1

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Hocam ben USD gümüş parite yapıyorum... siz? satış emirlerinizi USD bazında yazmanız mümkün mü?

Düşme halinde alım emirlerinizi de USD bazında yazabilr misiniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

İlla da desteği kıracağım mesajı

Onsveys45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Her duruma hazırlıklı olmak lazım , az önce de bir kardeşimize söylemiştim 1 saat önce ons altın 1687 seviyesini gördü benim dip beklentim 1680-1690 bandı idi o da gerçekleşti , Avrupa kapanışı ile beraber yukarı bir hareket gelirse hiç şaşırmam, ons altında 1750-1780 rakamları gelebilir, fakat oradsn da tekrar milleti terste bırakıp 1650 lere dönebilirler mevsimsel döngü de devam ederken

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

İki iğnenin anlamı ne hocam

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Çok tesekkurler hocam saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Bakalım artık hocam ama sanki fincan çalışacak sanki... hayırlı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Kulp kısmı işi bozuyor ama fibo desteğinde 2 iğne var o iki iğne bence daha tehlikeli

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad bir daha rahatsız ediyorum ama; Şubat 20 lerden başlayan ters fincan kulp görüyorum ama sizin grafiğinizde varmı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bereketli kazançlar kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sağolasın üstad

0BeğenmedimŞikayet

Tanju_06 ()

Teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum