Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 22:38:46
EUR 34.7818 22:38:46
USD 32.4744 22:38:46
ALTIN ONS $2338.0700 22:38:46

Grafiği gönderen: Bünyaminy

histogram ytd

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şimdi kaç olacak usd sn m. yıldız

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yorumun guzelligine bak :) ya.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Bünyaminy Dolar ne olur demiştiniz . Yaklastık

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

teşekkürler sabırla bekliyorum zira hedeflerim gerçekleşirse altın zararım çıkar bari umutlarımızda olmasa netcez sonuçta :)

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emre0072 ()

Teşekkür ederim. Sizin de çok değerli yorumlarınızı takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Problem yok

emre0072 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emre0072 ()

Yanlışlıkla sizin paylaşımınız altına yazmışım. Özür dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Düşer diye düşünüyorum paşa07 ytd

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sizce bu geceki kapanışla ons durumu ne olur arkadaşım ..

0BeğenmedimŞikayet

emre0072 ()

Çekirge_58 dostumuz 13 marta kadar engel yemiştir. @ admin sebebini öğrenme imkanımız var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sizin gibi değerli insanları takip ederek öğrenme çabasındayız emekleriniz için teşekkürler ... zararlar elbet çıkar zaman vererek önemli olan iyi niyetler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En doğrusunu yapıyorsunuz üstadım.
Teşekkür ederim görüşleriniz için
İyi geceler bereketli kazançlar dilerim, saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Herkes aynı durumda kimi dövizden zarar etmiş kimi altından gümüşten zarar etmeyen az kişi var bi jetondan para kazandılar yakında oda patlarsa şaşırmam regülasyon zamanları böyledir havayı iyi koklamak gerekli inşaAllah zararrınızı çıkartır kara geçersiniiz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

çokkk haklısınız tecrübe edindim varsın buda geçer diyorum ... ben zararına satışa karşıyım o yüzden altını unutup önüme bakıyorum mazallah zararı düşünüp hasta olur insan ... sizinde her yazımlarınız okuyorum emeklerinize sağlık

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

emin olun kazancı geçtim koruyayım yeter paramı tl mi faizede koymadım kalakaldım ortada :) gümüş efendiyi bekliyoruz arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef çoğumuz bu durumlarla yüzleşmek zorunda kaldık. Ama bir taraftan da öğrenmek bilinçlenmek açısından katkısı oldu sadece o da iyi nasip üstadım emekler boşa gitmez illa ki

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla üzülüyorum :( zararda çok insan var ve beklemekten başka çare yo. Elbet güzel olacak inşallah ama
bizi hem stres etti hem kaygı bozukluğu. Yani sağlıktan daha önemli servet yok biz onu da kaybediyoruz ne yazık ki. Az daha sabır lütfen son demler inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sistem hataları yüzünden sıkıntıyı çeken vatandaş kabul tamam algıya tamah ediyoruz burda suçlu aranacaksa suçlu bence sistem toplum olarak avantayı sevdigimiz müddetçe bu problemler bitmez herkesin yanlışlarında kendine göre haklı sebepler çıkarmasına senep olur vatandaş parasını korumaya kalktı faturayı yine vatandaş ödemek zorunda kaldı diyelim sn paşa 07 bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

bu piyasalara bakalım dedik ne gece kaldı nede gündüz düzen bitti :(

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

paramı koruyayım diye altın almıştım küllüm zarar :(

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

260 milyar dövizi neden tutuyor halk ? önce bunun cevabını yönetenler vermeli diye düşünüyorum... vatandaş tasarrufunu nasıl koruyacak minumumda ayda 3 kez market vs etiketler zamlanıyor... valla azcık parası artarsa gidip onla döviz almaya neden alıştılar acaba derin konular açıkçası

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben seni anlıyorum tabiki haklısın
Ama ne dersek diyelim her türlü
tokat manyağı yaptılar bizi
herkes ne yapsak nasıl etsek de
emeklerimiz zayi olmasa derdinde
Karı geçtim paranın değerini korumak
Benim en büyük arzum yatırım
yaparken mesela
O da bir kar sonuçta
Oyunu kuralına göre oynamazsak
Ofsayt Osman'a dönüp bu da mı
gol değil demekten başka çaremiz kalmaz. Bilmukabele bol kazançlar
Gecen güzel olsun...

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Sözlere baktım bende dinleyeyim bari:)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Haklısın sn boss tercih meselwsi regülatörler kaymagını yiyor çıkyor ve millet sonradan zararını çekiyor tamam buraya kadar dogru faiz tercih meselesi bir şey diyemem yanlız benim yazdıklarım öz eleştiri toplum olarak kendimizi sorgulamalıyızki daha iyiyi hakedlim bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Barış Manço'nun Cacık diye bir şiiri var onu dinliyorum bu aralar kısaca

UMK177 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Aynen katılıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Faize ben de meraklıyım dostum şu koşullar altında malesef ki. Aylardır gümüşte dövizde altında TL de bilumum yatırım araçlarında yemediğimiz tokat kalmadı paranızın yani emeğimizin değerini koruyacağız diye. Oysa oradan karını alanlar çıkıp dövize de yatırmıştır şimdi. Kimse kusura bakmasın düşüncem budur tabiki yatırım tavsiyesi olmadan.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Faize para yatıran yok dövizden daha fazla kazanırım düşüncesinde herkes 36 adet ülke gezdim bu kadar dövize meraklı topluluk görmedim hayat dünyanın heryerinde pahalı herkes şikayetçi sebest piyasa ekonomisi bu ülkede 40 yıldır var isteyen istedigi paraya satar vatandaş 260 milyar dövizi mevduat hesaplarında biriktirmeseydi belki bu sonuçlar ortaya çıkmayacaktı tabi 1 konuda haklısınız o mevduat döviz sahiplerinin ne kadar vergi borcu oda ayrı bir konu bol kazançlar ytd

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Güldürdünüz derken hakkınız var demek istedim, hele benim kafayı allak bullak etti MB:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum