Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0819 23:38:44
EUR 34.9466 23:38:44
USD 32.2787 23:38:44
ALTIN ONS $2357.5000 23:38:44

Konu: c. Kelebek ve Alçalan Kama (Boss_V. Paradoks) YTD

Bu nasıl kelebek demeyin dostlar c. kelebek bu eskiden de kullandığım :)
Şu an C noktasını almış olup D'ye gitme potansiyeli olabilir.
İkisi bir arada Alçalan Kama gibi bir ihtimal de var.
Lakin bunlar ihtimal olduğu için paylaştım.
Esasen geçen ay ki kötü kapanıştan beri pek umudum yok yükseliş yönlü, hacimler falan vasat zaten.
Lakin yine de ihtimalleri bilmek önemli fikirsel anlamda görünce paylaşmak istedim.
Bu ay 21 Mart 2021 Gündönümü olup o tarihe kadar ne olursa o tarih itibariyle teri olabilir.
Yahut sert hareketler görme ihtimali yüksek artı eksi 2 gün eklemek lazım tabi.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet hocam. Gümüş bugün 6.07 den 6.36 ya kadar çıktı. Çok ilginç hareketler yapıp şaşırtmaya devam ediyor :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Dök üstadım bu grafikleri takip ediyorum 12 saattir yaklaşık hatta daha öncesi de var ama zaman ilerledikçe netleşiyor bazı şeyler. Mart ayı biraz çalkantılı bir ay 21 Mart 2021 Gündönümü var, ABD 10 yıllık larda volatilite var, 14 mart teşvik son diye biliyorum. Diğer taraftan ay döngüler de etkili dolunay etkisinden yeni kurtuluyoruz. 6-13-21-28 mart ay döngüleri zaten 21 Mart hem ay döngüsü hem Gündönümü. Çok çetrefilli bir aydan geçeceğiz kesinlikle tuhaf hareketler izleyeceğiz gibi görünüyor :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altında bir retest durumu oldu gibi bugün 2'li Dip de denebilir güzel de alım fırsatı vermiştir belki de böyle diyebiliriz şimdilik teknik anlamda. Altın gümüş kadar üzmez belki de artık. İnan bu piyasa koşullarında hiç birine güvenim kalmadı teknik falan saçma şekilde ters yaptırıyorlar.
21 Mart 2021 Gündönümü öncesi işler biraz karışık ay döngüleri de var gümüş daha çalkantılı olacak gibi geçen ay kapanışı vasatın da altında oldu zaten. Dolar dersen 7.36-37 bandı baya önemsediğim bir bandı etrafında biraz aşağı biraz yukarı bir dengeleme durumu var gibi ama bakalım ne diyeceğimizi bilemez olduk. 3'ü bir kenetlenip çıkma sebaryom en iyi senaryomdu geçen hafta ama bekleyip göreceğiz artık. ytd

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Çok güvendiğim biri altında 1826 dedi çok hızlı bu hafta. Dolara bakmadan girdim. Dolar şamar oğlanına çevirdi bizi. Şimdi herkes birşey söylüyor aldığım para satarım genelde . Hep patinaj çekiyoruz. Kar yazmiyor hiç:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah abi bir yamuk yapmazlar da.
Piyasaya güvenim bitik durumda

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Inşallah kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.08 önemli seviyedir.
Kırarsak hız alma ihtimali olabilir. Zaten düşen kamayı kırınca baya güzel hız aldık. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her banka illa bir sorun çıkaracak.
Zorla diyorlar ki kriptolara geçin
Bıktım bu bankalardan gerçekten

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Vskif marj açtı 5kurus yaptı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Vk makası çok mu açmış diğer bankalar ne durumda?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Wuu yine pek hızlıyız. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim. inşallah devam eder izleyeceğiz artık. Her ne kadar güven uyandırmasa da pek teknik mekanik bakalım nasip

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk ederim abi cvp için takipdeyim

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Rica ederim kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum bende gümüş de TL de vardır genelde. 6.15 civarı bir parça alım yapılabilir demiştim pek gören olmadı galiba ama. Hele 6.09-10'dan falan alan şanslılar için kar yazdı bile :)

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Hocam siz gümüştemisiniz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim, o durumda ortalama 6.55 güzel rakam gibi, inşallah gelir. ytd

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdilik kapanışlar falan güzel geliyor ayrıca Rsi ve Macd de olumlu, yani ekstra bir pürüz olmazsa stabil çalışıyor gibi şu an için inşallah devam eder, öyle de görünümü, kamayı kırmış kelebeğe yol vermiş gibi. Lakin 27.08 B seviyesi çok önemli orayı aşması gerekecek özellikle. ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi formasyon çalışıyor diyebilirmiyiz? tsk

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

6,57-6,60 arası..

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey_kuzey ()

6.57 gelir ve güzelde olur

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.70 falan gelirse 1 gün içinde bu dolar kuru ile ne yapıyor gümüş TL? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.44500 güzeldi :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu 18 kapanışı 26.38 üzerinde kapatması çok önemli, 2 dk içinde yani. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maksat muhabbet olsun dost :D
Ne de olsa burası Matrix piyasa :))
Teşekkür ederim görüşlerin için
Nasip kısmet hayırlısı inşallah :)

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Sıkmayın canınız Dost.
Nasipten öteye köy yok derler.
Anı zamanı iyi değerlendirmek lazım.
Biz botlara yetişeyeyiz nede olsa :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir de şöyle rsi 4s. için yarasa ve kama atalım anlamı olur mu bilmem can sıkıntısından yapmış oldum.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle bir 26.35-40 üzerine atarsak biraz rahatladık saat 17 kapanışta bu seviyelerde kapanış takip etmek gerekebilir. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel gözlemler tecrübe konuşuyor :))

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gumusun sirrini acikliyorum :) 4_5 hafta 5.80_6.20 arasi surundukten sonra.. 6.48 uzeri bir zirve yapiyoruz.. 3 ayda bir 7 lirayi goruyoruz ve sert bir sekilde 6 ya iniyoruz.. 6.50 lerden donersek testere misali dusuyoruz.. cikarkende 6.20 uzeri kalici olursa once 6.34_39 gibi cikip 6.21 dusuyoruz.. sonra 6.48 cikip _6.30 dusuyoruz.. sonra 6.60 gibi cikiyoruz donus veya yukselis devam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum