Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0798 14:42:15
EUR 34.8557 14:42:15
USD 32.2580 14:42:15
ALTIN ONS $2343.9250 14:42:15

Konu: c. Kelebek ve Alçalan Kama (Boss_V. Paradoks) YTD

Bu nasıl kelebek demeyin dostlar c. kelebek bu eskiden de kullandığım :)
Şu an C noktasını almış olup D'ye gitme potansiyeli olabilir.
İkisi bir arada Alçalan Kama gibi bir ihtimal de var.
Lakin bunlar ihtimal olduğu için paylaştım.
Esasen geçen ay ki kötü kapanıştan beri pek umudum yok yükseliş yönlü, hacimler falan vasat zaten.
Lakin yine de ihtimalleri bilmek önemli fikirsel anlamda görünce paylaşmak istedim.
Bu ay 21 Mart 2021 Gündönümü olup o tarihe kadar ne olursa o tarih itibariyle teri olabilir.
Yahut sert hareketler görme ihtimali yüksek artı eksi 2 gün eklemek lazım tabi.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi alt saatliklere ve dklıklara da bakıyorum hatta gece yorumladım onların da üst saatlere yansıma durumunu lakin izliyorum işte fazla risk almadan geri çekilmeleri de değerlendirme yaparız belki duruma göre :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dun icin yazdim kardesim tesekur ederim ilgin icin. Suan beklemedeyim zaten yarini gormek istiyorum ytd

İkrime için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi düşüncem geri çekilmelerde, 26.50-55 ve 26.20-25 seviyelerini önemli buluyorum lakin duruma göre izlemek gerekli. Yani 6.25-18 gümüş TL bandında olabilir ama doların duruma göre değişir TL kısmı. İzlemek lazım geri çekilme ve hacim durumunu. Ama eğer işler iyi giderse 6.55-70 civarı olabilir inşallah diye düşünüyorum bir terslik olmaz ise. ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrime ()

indikatör 15 dk 30 dk nötr 5 dk güçlü sat ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş Elimde Tl var bekliyorum düşüncenizi lütfen paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

4s ve saatlik iyi de bu seferde kisadakiler kotu arada 3 5 ve 15 dk lik rsi lere de bak kardesim bende dun 26.2 de girecektim tam sonra baktim 5 dk lik tepkisi 26.9 direncini gecemeyecek gibi almadim saatlik guzel gidiyordu aslinda. Calismalarini begeniyorum :) gunluk alsatci olsam izlerim seni.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@LosAnarquista60 bu son 3. grafik çalışmam zaten birbirinin versiyonları. Kelebek yolda gibi düşen kamayı kırınca da güzel ivme aldık. Bir de 26.90-27.08 bandını kırabilirsek daha da hız alıp hedeflerine gider diye düşüyorum. Bu kelebeği diğerlerine göre daha güçlü buluyorum esasen ümidim var yani ki baya güzel gitti bile şimdiye kadar. Şu saatlerde biraz geri dönüş güç kaybı ve momentum azalması sinyalleri var gibi ama biraz dinlensin güç alsın daha rsi 56-57 olsun da sonrasına bakarım diye düşünüyorum. Henüz 46 civarında. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yolda üstadım geliyor inşallah bundan ümidim çok yüksek bu kelebeği ayrı severim diğerlerine göre :) ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayirli geceler hocam kozadan cikmadimi kelebek:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim üstadım bereketli kazançlar

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Sağol hocam gördüm mesajınızı .. teşekkürler zaman ayırıp cevapladıgınız için

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rsi'da 56-57 görmeden gelişen negatif yönlü sinyaller pek de önemli olmayabilir artık ondan sonra bir bakarız duruma. Oradan şişmeye başlayıp 60-70'lere kadar yolu olabilir. Şimdilik 47-48 civarında hafif eğik başı. 4 saatlik için tabi baktığım rsi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Yorumları_okuyan_adam_ bunu yazdım düşmedi mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla üstadım şimdi en fazla deyince işler karışır o durumda verdiğini geri de alabilir lakin bana göre geri çekilmelerde 26.45 ve 26.20 de önemli rakamlar geri çekilmelerde gümüş ons bazında ama TL bazında tam ne çıkıyor bu ons ve dolar kuruna göre emin değilim. 6.25-18 diyebiliriz belki emin olmamakla birlikte. ytd

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Hocam peki nerdeyse 30 krs çıktı gümüş en fazla kaça kadar düzeltme olur bugün ya da yarına kadar?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

6.40 pek uzak değil ama alt saatlik ve daklıklar da daha çok geri bir kapanışlar olma ihtimali var gibi ama dolar desteği sağlam olursa bakmak lazım. Benim hedefler dediğim gibi 27.70-28.0 bandı yarın en azından oralarda oluruz diye tahmin ediyorum o da 6.65 diyelim ama 6.55-70 bandı içinde dolara göre demek daha doğru olabilir belki inşallah. ytd

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Bereketli kazançlar hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim üstadım ne önemi var bereketli kazançlar dilerim :)

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Sn hocam 6.40 mi geliyor fikriniz nedir bu gece için

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet aynen hocam. Teşekkürler hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte 27.08 27.15 27.25 ler açıldığında inşallah oraya da gidebileceğizdir inşallah sanıyorum ki. Dirençlerde biraz satışlar gelmesi normal ama 1 dolar kar ettiler dışarıda bizde de 25-30 kuruş güzel kar oldu Esasen. Kelebekler güzeldir hocam :)) nasip bakalım izleyeceğiz artık

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet hocam. 26.80 vurdu çarptı geri geldi. Ama daha sonra sizin ons hedefine gider 27.70 - 28 bandına diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş şu an 15 dklık ve 30 dklık düşüş sinyali verdi 26.91'den satış geldi, saatlik için de pek iyi olmayabilir, o da 4 saatlik için böyle zincirleme giderse... ytd
Altın her an gümüş yerine tercih edilebilir hale gelebilir çünkü altın dip gördü yavaş yavaş yükseklişleri devam eder. Gümüş çıkar iner iner çıkar risk ve oynaklık fazla, tabi doğal olarak kar ve zarar zarar da. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet aslında iyi hocam. Ama gümüş giibi çok karlı bir emtia değil.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında gram altın için de yol açılmış olabilir altın ons güzel yerden tepki verdi bence, dolar da destekledi gibi bugün 400 falan civarındaydı en düşük sanırım şu an yine iyi üstadım bence 410 seviyeleri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Evet hocam. Çok iyi yerler gerçekten. Gram altın hala yerinde sayıyor..

1BeğenmedimŞikayet

Kara_Elmas ()

ons 28 olduğunda dolar 7.40 ise 6.65 gümüş gram

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hepimizin üstadım. Teşekkür ederim lakin o noktalarda dikkat etmek lazım gelirse tabi inşallah. ytd

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Boss ağzın bal yesin

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

6.07-6.36 nereden nereye yakalayabilenler için gayet güzel kar bıraktı bile :))
Eğer fmlar çalışırsa 27.70-28.0 bandı şimdiki dolar kurunda gümüş TL için kaça geliyor aşağı yukarı bi 30-40 kuruş daha koyacak desek 6.55-70 civarı olabilir inşallah :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum