Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 03:28:51
EUR 34.7850 03:28:51
USD 32.2576 03:28:51
ALTIN ONS $2338.3850 03:28:51

Konu: c. Kelebek ve Alçalan Kama (Boss_V. Paradoks) YTD

Bu nasıl kelebek demeyin dostlar c. kelebek bu eskiden de kullandığım :)
Şu an C noktasını almış olup D'ye gitme potansiyeli olabilir.
İkisi bir arada Alçalan Kama gibi bir ihtimal de var.
Lakin bunlar ihtimal olduğu için paylaştım.
Esasen geçen ay ki kötü kapanıştan beri pek umudum yok yükseliş yönlü, hacimler falan vasat zaten.
Lakin yine de ihtimalleri bilmek önemli fikirsel anlamda görünce paylaşmak istedim.
Bu ay 21 Mart 2021 Gündönümü olup o tarihe kadar ne olursa o tarih itibariyle teri olabilir.
Yahut sert hareketler görme ihtimali yüksek artı eksi 2 gün eklemek lazım tabi.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler, ekstra durumlar bozabilir, değiştirebilir. dolar ın durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam risk olduğunu düşünüyorum açıkçası. çünkü delici mum attı o sebeple biraz demlenmesi daha iyi belki de 17 kpanışı ve ABD'yi falan bir görmek daha yerinde olacaktır diye düşünüyorum. @Gümüşçü_59

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Sizce gumus ons burdan toparlanirmi

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam dolar sıkıntı... Şuan alım için riskli durmuyor mu ... Dolar bir salsa 5 lere gider bu gümüş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel fırsat verdi belki de... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen de sağolasın dostum

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Nasip abı, beklemedeyiz. sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım bakalım 27.70 leri görebilecek miyiz geri mi satacağız izleyelim. Ya Nasip...

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Bakalım nasıl bi gün olcak

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Guzel degerlendirme kardesim. Ama bu sira altindaki dususden dolayi ben 26.4 un altindaki gunluk kapanislarin cok olumsuz olabilecegi kanaatindeyim. Sadece altin ons cok dusuk oldugu icin. Yoksa 26 ustu kapanislar olumlu gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gelirse parça için uygun seviye bence de ama yine de hacim durumu riskli görünüyorsa tercih etmeyebilirim yahut parçada zaten üzmez pek fazla diye umut ediyorum o seviyeyi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

6.15 e gelirse alırım abı öyle 5 leri gelsin diye beklemem

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası 2 günlük kapanışlar daki oluşumlar nedeniyle yukarı ihtimalleri daha güçlü görüyorum şimdilik dediğim gibi ama geri çekilme olursa da doların duruma göre fırsat olabilir iyi takip lazım yine de nasip üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

İnşallah abı zaten çok fa satmadım. dğn al sat yapanlara iyi bıraktı valla inşallah bugün de olur hareketler

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı dostum inşallah güzel olur. Dikkatli ve makul işlemler yapılınca kurtarırsın düşünüyorum inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Günaydın abı terste olduğum parçalardan bir iki tanesini satıp her ihtimale karşı alttan Alayım dedim hem nakit hem gümüş beklemedeyiz. Eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günlük grafikte bakınca yükselen bir trend eğrisi tutuyor güçlü şekilde 1 yıllık 2020 mart ayından gelen, şekilde bakınca 26.0-26.10 önemli seviye altında günlük kapanışlar sıkıntılı olabilir ama 3 gün kapanış gerekir bu seviyeler altında trendi bozması için bana göre.
Diğer taraftan günlük mumlarda ters çekiç ve normal çekiç benzeri oluşumlar var yukarı dönüş ya da yukarı meyil sinyali olarak yorumluyorum onları da bir aksilik olmaz ise. ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim ben sunu gordum her zaman ne olursa olsun teknigin disina cikmiyorlar. Dusecekse de yukseleceksede :) o yuzden 2 yonlu dusunup dip tepe seviyelerini iyi belirlemek :) o yuzden teknik ne derse o oluyor.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam grafikte teknik olarak böyle gördüğüm seviyeler ama teknik dışı bir şeyler olursa zaten hepsi çer çöp olabilir :))

1BeğenmedimŞikayet

Fatma71 ()

Hep birlikte inssllah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bol kazançlar

Fatma71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ons bazinda ki degerlendirmeyi gayet yerinde goruyorum. Bakalik izleyelim kardesim insallah guzel yerlerden almak guzel yerlerden satmak nasip olur. :) emeklerin icin tesekur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Fatma71 ()

Tşk ederim takip edecem

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam :) zaten bu noktada ilk olarak kelebeğin B seviyesi kritik nokta 26.08 de ama band olarak 26.90-27.08 bandı önemli ama 27.08 kırılırsa momentum kazanıp 26.15-25-45 şeklinde hızlı devam edebilir yoksa geri çekilme takip edeceğiz 26.45-50, 26.20-25 şekilde ilk etapta oralarda da hacimlere falan bi tekrar bakıp derinliği ve yön tayinini tekrar hesaplamaya çalışmak gerekecek şimdiden kestirmek zor :) ytd
@Fatma71 geri çekilmelerde gümüş TL olarak duruma göre 6.25-6.18 bandı ilk etapta parçalı alım yeri olarak düşünülebilir ytd olmadan ama o seviyeler gelirse daha aşağı gelir mi diye tekrar değerlendirme yapmak daha yerinde olacaktır. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Analizlerin guzel ve basari 27 gecmeyebilir sadece dikkatli olmakta fayda goruyorum :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatma71 ()

Kactan almayı dusunuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu dünkü saatlikte düşen kamayı kıran kelebek güçlü olduğunu düşündüğüm için öncelikle ona güveniyorum esasen geri çekilme sinyalleri var gibi ama bakalım gün içinde çok seri 1 dolar yükselmişti dün illa kar al vardır dışarıda ve içerideki yatırımcılar ama geri çekilme olursa da fırsat verir güç kazanır diye aklımdan geçiyor. Ekstra bir durum olmazsa 27.75-28.00 bandı potada devam bana göre İlkin. Sonrasına bakarız yine durumlara. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bende en dip 24'lerde eski bir formasyonumda ama dibin dibini arasak 22 ler çıkıyor daha alt seviyeler de çıkıyor. O sebeple geniş resmi görüp duruma göre değerlendirme yapmaya çalışıyorum. Fırsat her zaman oluyor vardır bir hayır hocam Nasip kısmet :)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gecen hafta persembeve cuma ile bu hafta idi ama bekledigim 25.8 degildi kardesim. Oyle soyleyebilirim. 3 mart a kadar di 1 2 gun sarkma olursa diye izliyorum. Normalde 3 unden sonra yukselis bekliyordum ama yinede emin olmak adina yukselisi teyit etmeden almak istemedim. 1 ons yukardan almak dususe yakalanmaktan daha iyidir diye dusundum ytd

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

O beklentiniz ne zaman düşüşteki yani

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla bende ilk defa 1 aydan fazladir gumus yok canim sıkıldi bi vur kac denemesi yapayim dedim dun ondada yakalayamadim :) bi tane dusus var kisa da o olursa diye korkuyorum o yuzden de yukselis kanalina girneden almiyorum yada dusus kanalini bi bitirsin dibi gorelim bakalim dip 25.8 mi ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum