Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:22:54
EUR 34.9839 05:22:54
USD 32.2051 05:22:54
ALTIN ONS $2414.8350 05:22:54

Konu: Xu100 degerlendirme

Arkadaşlar birsuru çizik atılabilir vsvs ben çok önemli gördüğüm bir kaç durumu yazayım 1582den 143 e düşüşün yarışı 1506 burası önemli idi kırdık artık Altın da kapanış yapmasak iyi olacak
Keza haftalık macd beni ürkütüyor ben 1430 kesin stop li olurum endeks bazlı baktığımda çok uzatmaya gerek yok yukarda 1549 1582.son zirvemiz altta 1432.ye kadar desteklerimiz ile bir ayağımız gaz bir ayak fren üstünde her an temkinli devam
Hayırlı geceler cümleten

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Gunaydın dostum 17 30dan ve 16 70 den Sevda yuklu kervanlara talıp bı arkadasım var )

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Gunaydin ahmet hocam. Nasilsin? Emegine saglik. Radara takilan var mi birseyler:)

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

son durumda 1340 Benım orta vade stop rakamımdır herkesın gordugu formasyon calısırmı bılmem amma calısırsa ters canak ters bayrak OBO hepsı var grafıkte barız dusus dıyor ta ki 1422 1432 1451 UZERINDE en azından Gunluk KAPANIŞ gelmedıkce dıkkatlı olacagım
Herkese bereketlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Aynen güzel görünen çok hisse var. Sanki uçacak bekleyemiyorum alıyorum. Sonra da zarar ettim diye kendi kendime hayıflanıyorum. Elde tl olunca duramıyorum yine hisse alıyorum sanki zarar eden ben değilim. Çok farklı bir psikoloji var burada

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Arkadaslar guzel gorunen cok hısse vardır elbette lakın endeksın 1422 ustu tutunmaması benı endıse ettırıyor hızlı olup stoplos yapamazsanız ben vebalde kalırım kı hıc ıstemedıgım bısey o yuzden yazmıyorum buraya hısse ısmı bayramlık kervan var arkadasıma aldırdım onun para batsada umrunda degıl esen ıle kervan tasıyor kervan 16 93 ustu tutunmalı esen de 34 70 buraların altı ustu farklı bana gore

Bozoklu66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozoklu66 ()

@ahmett0707 kardeş! hisse önerin varmı ! Grafik çalışmalarından faydanalabiliriz. Teşekkürler ..!

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Arada atıpda tuttudugum benımde oluyor :P

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bana 1 dıleyene rabbım 1000 versın dostum :)

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam :)) Siz hep var olun kazancınız bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Gerçekten de guzel bi yorum olmuş

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@Serdengeçti34 ust yorumda tepkıden donup 141 sevıyelerınde ıken yaptıgım uyarıyı yıne bırcogu dıkkate almadı :)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Eline sağlık hocam

5BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Üst yoruma devam edelim günlük ve bu haftalık kapanisin en azından 1422 üzeri olması çok önemli 1374 ve 1342 destek rakamları günlük ve haftalıkta haftayı 1432 üstü kapatirsak inşallah paçayı kurtardı endeks deriz

Peki USD de durum ne ? .67 7 73 USD de orta vade rakamı dir buranın altı üstü diye bakarim 7 73rakamı da günlük ve haftalık kapanış buranın altına inmedikce tehlike devam usdde 8 21 8 30 8 57 şuan direnç oldu

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

18 40 18.1 destek 20.8 19.9 dırenclerı 17 70 ın altında stop bence 17 02 alttakı destegı

Holmes27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇOTANAK2 ()

Ne kadar hızlı bir analiz olsada emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

hocam sıkıntılı bır konuda konusalım ne dıyorsun bu RTALBa

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

Hocam yazdım da düşmedi sanırım tmpol bakarsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık hocam. Son hareketli de gördüğünüz gibi elinde TL olmayanlar hiç hareket edemedi Oysa elinde TL bulunanlar alttan alımlarla ortalama düşürerek artıya bile geçti Bu yüzden böyle günlerde elde TL bulundurmak önemli.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Zig zag diyorduk ne güzel pat dedi sopa geldi normalde 3 yada 5 li zigzagda kirmaliydik? Elliot çok anladığım konu değil ama 2li tepe hedefi net geldi burada inşallah 2 li dip olur üst kanala yeniden konsolide oluruz :)

HK4012 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HK4012 ()

zıgzagları duzgun yaparsa sonu 1700 olur sankı

12BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Arkadaslar kafamda bır senaryo cızıp sızlerle paylasmıstım bazı zıgzaglar ıle kanal ıcınde gıderız derken trend temellı fıboda 2 noktasında belırtılen 2 lı tepe hedefı olan 1274 noktası sarksada calıstı sımdı ıse yenıden ust kanala donmemız ıcın haftayı bana gore 1432 ustu kapatmamız sart
olurya daha olumsuz senaryo yaparlarsa ters fıncan kulpla 108lere kadar ındırebılırler endeksı
Benı bılen bılır her senaryoda hem malda hem nakıtte pozısyon rahat alınabılır dusuncesındeyım neden? Yuzde 50 nakıt hep bosta tutmalı destegınız kırıldıgında satıp alt destekten almalısınız ha stop ettınız destekte kagıt yukarı yenıden dondu destegınız uzerınde hemen yenıden pozısyona gırer ısı kurtarırsınız
asagı yada yukarı pıyasa nere gıderse gıtsın sız kazancınıza bakın
hepınıze bereketlı kazanclar :) hızlı ve kısa bır analız olsun ıstedım

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hakkınız çok Ahmet hocam ozman da yazmıştım size. Grafiğini aklımız da elinize sağlık dolar ile bist grafiğini aynı gün tanıştınız. Başarılarınızın devamını dilerim..

9BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Kimse üyelerin grafikli yorumlarına bakmıyor bir kişide çıkıp 1587 çok az da olsa yanilsada direnç yaptı trend temelli fibonuz çalıştı demedi
Hadi teknikten anlamıyoruz diyorsanız bu orda 1587 yazıyor nasıl oldu bu rakam çalıştı demezmi bı Allah kulu ?

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

bereketlı olsun hocam :)

Macquarie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Macquarie ()

Sağolun, size sordum yükselişe geçti :))

3BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

3 21 3 30 ustunde tutunması ıyıdır hocam 3 69 3 78 dırencler
esas olay haftalıkta 3 37 dırenc var 3 90 sonrakı dırencı

Macquarie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Macquarie ()

Merhaba, Grnyo analizi rica edebilir miyim acaba. Teşekkürler şimdiden.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Allah kolaylık versın hayırlı ısler dostum

Etzel34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

@ahmett0707 kardeşim bu sayfada katkın tartışılmaz emeğine, bilgine sağlık ama benim gibi beğeni likesinin farkında olmayan çok kişi vardır :((

0BeğenmedimŞikayet

Etzel34 ()

O niyetle demedim baskan. Biliyorum takipçi derdinde olmadigini ondan emeklerine saglik diyorum. Ama cogumuz grafik okuyamıyoruz malesef :( yada günlük islerde göremiyoruz. Bende sabah sen yazinca gordum bi gece bi gunduz calisinca dengemiz bozuluyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum