Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:27:01
EUR 34.9058 03:27:01
USD 32.5424 03:27:01
ALTIN ONS $2329.7100 03:27:01

Konu: Xu100 degerlendirme

Arkadaşlar birsuru çizik atılabilir vsvs ben çok önemli gördüğüm bir kaç durumu yazayım 1582den 143 e düşüşün yarışı 1506 burası önemli idi kırdık artık Altın da kapanış yapmasak iyi olacak
Keza haftalık macd beni ürkütüyor ben 1430 kesin stop li olurum endeks bazlı baktığımda çok uzatmaya gerek yok yukarda 1549 1582.son zirvemiz altta 1432.ye kadar desteklerimiz ile bir ayağımız gaz bir ayak fren üstünde her an temkinli devam
Hayırlı geceler cümleten

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

az once guncelledık grafıgı hocam endekste
Gramda tek rakam var 467 ustu ay kapanışı çok onemlı 460 ın altında 449 ve 443 destek durumunda

Keskinss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ahmett0707 Hayırlı günler efendim.. Nasılsınız? :) 1422 kapanış görmek umuduyla haftaya başlayacağım inşallah::) Birde sana zahmet Gram yorumu alabilirmiyim? :) Fikrin önemli:))

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

22 75yada 22 30 aşagısında stop sart çunkı nısan 2020 den gelen yukselen trend destegı
20,1 sonrakı destegı
24 92 ustu kalıcılık lazım dostum ıkı onemlı rakamı bu 26 03 26 88 dıger dırenclerımız

Holmes27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

Ahmet hocam Pergamont bakabilir misin ekleme yapmak istiyorum da

1BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Ne demek ne demek rica ederim efendim. Gerçekler göz ardı edilmemeli :))

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Teşekkur ederım guzel sozlerınız ıcın :)

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Ewet ama takip ettiğim kadarını söylüyorum:)) Bundan sonrası için bilemem. Elbette yanılma payı her zaman vardır lakin çalışmalarınız sonuç veriyor efendim ...

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Asla böyle soyleme yanılmaz bi Allah kul beşer şaşar

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Teşekkürler :) Hiç yanılmadınız...

3BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

sarksada 1341 calıstı bu haftanın degerı 1353 oldu arkadaslar haftalık kapanıs bazında

Saatlık endeks grafıgı 9 26 kesısım oldu ıcmokuda 1340 stoplu 1385 hedefımız ve yıne en baba dırenc 1422 olacak :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Olumlu hiç bir görüntü yok 6 52 üstü lazim

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İyimisiniz hocam 1432 üstü tutunamadı hafta. kapanisi

Aysl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Hocam merkoyla alakalı bır bilginiz varsa paylaşırmısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Aysl ()

Bu değerin üstünde kapattı sanırım . Dönmüş olabilir mi?

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

1ay önceki dönüşte de direnç noktasını 1432olarak belirtmismiyiz ?

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bizler birşey olmamisken cok Uyaririz fakat cogu ciddiye alınmaz çok grafik sonradan yandım bittim der çoğu arkadaş fakat coktaaan zararın büyüğü olmuştur

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bizler birşey olmamisken cok Uyaririz fakat cogu ciddiye alınmaz çok grafik sonradan yandım bittim der çoğu arkadaş fakat coktaaan zararın büyüğü olmuştur

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bu kağıt aylık grafikte 14. un altı üstüdur bana sorarsan 13 ve 10.3 destekler alttq

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Hayırlı iftarlar Müsaitseniz temapol e bakar mısınız... sabah anlık %5yapıp düştü.. şimdi de -5 kapattı. Ekleme yapmak için neresi uygundur.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ah hocam ah benımde bazı oyle rezıl oldugum kagıtlar var :/

Pelinsu07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelinsu07 ()

2,5 k hocam.. birilerine takılıp girersen sonuç bu olur işte

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

10 60 9 60 arasında ortalama dusur hocam buradan bıle dusursen 2.5tl duser ortalaman ınsallah cok yuklu degıldır

Pelinsu07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@RESSST sevgili hocam, borsa endesi dönüş , ne zaman olur nasıl yorumlarsınız ? Nisan Mayıs ayları için düşüş yönüde deniliyor. Mayıstan sonra taplama ihtimali nedir ? saygılarımla

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ah ıste onların sorunu dıyemıyorum cebımden cıkmıs gıbı uzuluyorum :(

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@ahmett0707 emeğinize sağlık hocam, saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben uzun bır aradan sonra bakmaya basladım bıst e dun ve evelsı gun bugunde bıst bakıyım dedım bunca zamandır ıcınde olupa gormedılerse onların sorunu ne dıyelım :)

0BeğenmedimŞikayet

Pelinsu07 ()

hocam dnısı rica:(( maliyet 162

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@RESSST bu yazıyı kac kısı okudukı :)

4BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Surayı dıkkate alan 9 kısı sanırım degerını cok ıyı anlamıstır bu grafıgın
ucucak kacıcak tavan serılerı baslayacak dıyenlere ınat bıldıgımden vazgecersem ne olayım :)

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Bereketli olur insallah.. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum