Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0847 20:11:34
EUR 34.9431 20:11:34
USD 32.1908 20:11:34
ALTIN ONS $2419.5250 20:11:34

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Merhaba arkadaşlar

Grafikte 3 önemli destek ve direnç noktamız var.

25,92 Yükselen trendin kanal dibi
26,67 200 Günlük hareketli ortalama ( Yine professinel ce burada kapanış yaptırdılar )
27,42 50 Günlük hareketli ortalama ve yükselen trendde zor bir direnç tir.

Beklediğim 1 usd hareket 26,67 ve 27,42 arasında asya ile başlayan yeni seans da yapacaktır.

Gelelim günlük haftalık ve aylık tablomuza

Haftalık tablomuzun Dip desteğine dikkat edelim 25,92 olarak oluştuğunu ve kanal dibi olduğunu buradan da görebiliriz. Abd teşfik beklentileri Ons tarafında işe yarar ise 25,92 den bir iğne atarız ve aylık tablodaki 28,171 rakamını 1 kez daha deneriz. Olurda Teşfik beklenilenin aksine bir fiyatlama sağlar ise ve 25,171 desteğinin Altın da kapanışlar almaya başlarsak kesinlikle yükseliş trendi tersine dönmüş ve bitmiş anlamı taşır.

Açıklamalarımı okurken grafiği ve tabloyu inceleyerek okursanız şu gelirse şu olur bu gelirse bu olur gibi bir analiz olmadığını anlarsınız. Herkese iyi bir hafta olmasını temenni ediyorum ve bol kazançlar diliyorum.

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Ulascelik ()

Onlarda biraz daha çekilme bekliyorum...

1BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Selçuk hocam benim için öngörülerin çok değerli taktir ettiğim nadir ustalardansın Allah utandırmasın

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Emeğine sağlık meyve veren ağaç taşlanir, senin emeklerinden inanıyorumki taslayanlarda istifade ediyordur.

1BeğenmedimŞikayet

Emrullah63 ()

Allah razı olsun Selçuk hocam, emeğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Emeğinize sağlık haftasonu çevrimiçi kişi sayısı daha az oluyor eminim görmeyen arkadaş çok fazladır arkadaşlar gördükçe beğeniler artacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

tagi ()

Başarılar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet4445 ()

Iyisin dostum Çalışmalara devam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Selçuk Hocam bütün paylaşımlarına yorum beğeni giriyoruz lakin bazen düşmüyor herhalde
Öbür tarafta düştüğü düşmediği görülüyor da burda bilinmiyor :)
Eline sağlık 1 sorum olmuştu yukardaki paylaşımda Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Sağolun hocam emeklerinize saglik :) biz burda olmanizdan memnunuz

90BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bunca çalışmaya emeğe 15 beğenimi ? Daha öncede söyledim. Kime nekadar ulaşabiliyoruz mesele bu. Biliyorsunuz 28,20 ' den düzeltmeye gideceğiz dediğimde taşladılar. sen şakamısın arkadaşım dediler. Takipçilerimi görmek ve bilmek istiyorum. aksi taktirde paylaşım yapmayacağım. Bu yorum altında herkes kendini belli etsin ve son çalışmamızı değerlendirsin. iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Buradan dolarda

Onsda yukarı giderse

evdeki hesap çarşıya uymaz o zaman

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Gece 6.22 ve aşağısına bir iğne atma ihtimali var gibi buradan kalan 2/3 kadar gümüş almak mantıklı gibi üstad... 27.200 den sonra bir kere daha aşağı beklentinizi hatırlıyorum bu konuda da son bir değerlendirme yaparmısınız... tşk ler... dolar da 7.25 e kadar bir düzeltme sözkonusu olursa biz yine 6 veya 5.9xx leri zor göreceğiz gibi

Ytd

Tşk ler

0BeğenmedimŞikayet

Içinizdenbiri ()

@selcukcelik hocam, dolar/TL ne olur. o zaman on yilliklar yükselmeye devam ederse dolar 9-10 lira olabilir. dolara mı parite yapmak icab eder. TL de beklemek riskli olmaz mı? Bu konuda öngorünüz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Selçuk Hocam eline sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için takipteyiz gece adrenalin bol olacak yine
gaplı açılış bekliyormusun Hocam

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Hocam çok teşekkürler, güzel ve faydalı bir bilgilendirme elinize sağlık. Hayırlı bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Selcukcelik hocam merhaba. Değerli çalışmanız için teşekkür ederiz. Siz ons bazında paylaşım yapıyorsunuz Sizin dolar öngörünüz ne yönde acaba? Onstan dolara mı geçmek mantıklı yoksa tl ye mi?

1BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

Emegine saglik selcuk hocam saygi ve selamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum