Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 21:02:23
EUR 34.9476 21:02:23
USD 32.1857 21:02:23
ALTIN ONS $2418.1800 21:02:23

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Merhaba arkadaşlar

Grafikte 3 önemli destek ve direnç noktamız var.

25,92 Yükselen trendin kanal dibi
26,67 200 Günlük hareketli ortalama ( Yine professinel ce burada kapanış yaptırdılar )
27,42 50 Günlük hareketli ortalama ve yükselen trendde zor bir direnç tir.

Beklediğim 1 usd hareket 26,67 ve 27,42 arasında asya ile başlayan yeni seans da yapacaktır.

Gelelim günlük haftalık ve aylık tablomuza

Haftalık tablomuzun Dip desteğine dikkat edelim 25,92 olarak oluştuğunu ve kanal dibi olduğunu buradan da görebiliriz. Abd teşfik beklentileri Ons tarafında işe yarar ise 25,92 den bir iğne atarız ve aylık tablodaki 28,171 rakamını 1 kez daha deneriz. Olurda Teşfik beklenilenin aksine bir fiyatlama sağlar ise ve 25,171 desteğinin Altın da kapanışlar almaya başlarsak kesinlikle yükseliş trendi tersine dönmüş ve bitmiş anlamı taşır.

Açıklamalarımı okurken grafiği ve tabloyu inceleyerek okursanız şu gelirse şu olur bu gelirse bu olur gibi bir analiz olmadığını anlarsınız. Herkese iyi bir hafta olmasını temenni ediyorum ve bol kazançlar diliyorum.

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

emeklerinize sağlık kıymetli arkadaşım

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hocam gümüşte ortalamanız kaç

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sizlerinde emeğine sağlık. Nasip bakalım hocam

@Sağlıkçı45 Saolun sayın hocam.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bana Her ne için ise bilmem ama disklike veren arkadaş. sana bukez bişey demiyorum. mapus hayatı zor biliyomusun.

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hocam 6.08 kaçırdım düşer mi yıne

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Eline sağlık üstad, sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Teşekkürler . faydalanılması umuduyla diyelim)

Sahraikebir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam benimde beklentim tam olarak bu şekilde hakkımızda hayırlısı inşallah teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çalışmanızı gördüm hocam. Ortalama aynı değerleri bulmuşuz. Biz onu bıraksak o bizi bırakmaz :) Kaçan kovalanır mantığı. kaçtıkça kovalıyoruz)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Gerçekten muazzam bir analiz olmuş, çok başarılı ?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam ağzına yüreğine sağlık. İnşallah öyle umut ediyorum ben de bakalım c. kelebek bari çalışsın yoksa artık gümüşten elimi ayağımı umudumu kescem tamamen :)

1BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Anladım cevap için teşekkürler hocam

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Açıkcası herkes bişeyler söylüyor. Ben haftalık ve aylık dip neresi tepe neresi oraya bakarım. az önce açıklamaya çalıştım. kolay gelsin

Özlemm34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Hocam meraba ayın 11 ine kadar yükseliş var deniliyordu sizde sanırım sonrası yükseliş bekliyorsunuz ne zaman 7 gelir hocam artık arada kaldık

11BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gerçektende muazzam değil mi ? Haftalıkta grafikten geçen dip 25,87 ( iğne 25,85 attı ) Kanal dibi 25,92 ve üzerinde 11 mumu 4 H olumlu kapadı. Bi kaç zikzak olsada Haftalıkta tepe 27,42 Burayıda tamamlamasını beklerim. Sonrası için Mart 14 ' e kadar geri çekilme ve teşvik onay alınca yukarı pikler başlar Bu noktada aylık tablo çalışır ( 28,171 ) Umalımda böyle olsun :) ytd diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

Temmuz03 ()

@selcukcelik hocam paylaşımlarınızı takip ediyorum sayenizde bilgi ediniyorum tşk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Üstadım elinize sağlık teşekkür ederiz emekleriniz için.

1BeğenmedimŞikayet

Mrkp ()

Üstadım Hayırlı geceler. Ben yeni açtım, beğeni yaptım. Yorumları yeni okumaya başladım... full TL'de yim, malesef henüz alım yapamadım...

1BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Tşk ederim hocam bilgiler için. like

1BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

hocam emeğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Selçuk bey teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

353535 ()

Emeğinize sağlık hocam takipteyiz ve yorumlarınızı her zaman bekliyorum ?

2BeğenmedimŞikayet

Edac ()

Sitede sizi ilk defa gördüm, takibe aldım, like ta atıldı, analiz ve yorumları bekliyoruz :)

1BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk hocam elinize emeginize saglik
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

nurcans ()

Selam gümüşçüler nasılsınız)))
@selcukcelik usta teşekkür ederiz ders mahiyetinde olmuş , emeğine sağlık))

1BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

cok tesekkur ederim size sizin gibi usta ve deneyimli dostalar gercektende her zaman olsun burda ben kendim olarak biraz biliyorum bazi seyleri ama sizin gibi deneyimli deilim ve sizi cogu. zaman fikirlrinizi begeniyorum tessekur ederiz sago olun var olun Allah size saglik ve bereketli kazanclar versin bilgilerinizi her zaman dikatte aliyorum size bir daha dicem su 6.35 ten 15 kg gumusum ve 411 tl den 100 grm altin var bende acilista yari tl yari gumusteyim yani. nerden satmami onerirsiniz acilista ne bekleniyor alltan alinabilirmi cok tesekkur ederim size

1BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta merhaba walla ben pek anlamayamadım şimdi elde 30 kilo gümüş war ne yapmanı önerirsin ufak bi açıkla yapsanız

1BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Emeginize saglık

1BeğenmedimŞikayet

Mete_mete ()

Ben dikkatle takip ediyorum hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum