Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 13:47:45
EUR 35.0266 13:47:45
USD 32.2793 13:47:45
ALTIN ONS $2385.6950 13:47:45

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım , iki gün önce değişik bir formasyon türü ile karşılaşmış idik buradaki yapıyı OBO, TOBO olarak yorumlayan değerli üstadlarımız oldun. Ben de bunu Megafon formasyonu olabilir öngörüm ile paylaşmıştım.Megafon formasyonunda geniş ağızın her iki yönüne de kırınım mümkündür, beklenen kırınım oranı geniş ağızın boyutunun &60 kadarına kadar varabilir.Dün kırınım aşağı yönde gerçekleşti , Gann teoremine göre 10 gündür dolunay etkisi ile beklediğimiz kırınım gerçekleşti , hemen hemen herkes ralli başlıyor böyle şey olamaz diye bana yüzün üstünde mesaj ulaştı , ben de öngörümün dayanaklarını izah etmeye çalıştım , onun yanında ALTIN onsun gümüşün ayağının prangası olduğunu grafik çalışmamı durumun çok kötü göründüğü için can sıkmak adına paylaşmayacağımı ama Altın onsun 1750 desteğini kırarsa gümüşte de kırınım kaçınılmaz olduğunu söyledim.Maalesef de bu gerçeği yaşadık .ALTIN ONS hala çok kötü, 16xx rakamlar gündemde.Böyle iken GÜMÜŞ ONS tek şart ile yükselebilir , göbek bağını kopararak. Peki bu mümkün mü bu şartlarda ? Bu cevabı kendinize sorarak yatırımlarınıza yön vermenizi öneririm , benim fikrim belli , Salı gününe kadar ALTIN kendini toparlarsa GÜMÜŞ RALLİSİ başlar, aksi durum olur mu takipte kalarak göreceüiz.Ben GÜMÜŞ emptiasına çok güvemdiğim için riki göze alıp 27.100 seviyesinden ilk alımlarımı yaptım .Bu sttratejim sadece beni bağlar, kimseye yatırm tavsiyesi niteliğinde değildir , mart ayı hedefim 32 dolar dan hala vazgeçmiş de değilim , orta vadee 40 dolar yıl sonu hedefim de gümş ons adına 50 dolardır , nacizane amatör çalışmalarımda bunları görüyorum , İnandığım deger üzerine gitmek karakterim gereğidir , ameliyat yaparken de 30 küsür yıldır bundan vazgeçtiğim bir kez bile olmadı , asistanlarımdan gelen uyarıları çoğu kere dikkate almadım , GÜMÜMÜŞ konusunda da ısrarcıyım , bu bir emptiaya bağlılık değil bu haklı stratiye olan HEDEF inancıdır. Karşı çıkan dostlarıma da saygı duyarım , HERKES YAŞADIĞI HAYATIN SEVİNÇ VE ACILARINI RESMEDER TAVIRLARINDA , Herkese saygım sonsuz...Sevgi ve hürmetlerimle

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

şuna emin olun GÜMÜŞ geleceğin en sağlam emptiası , sağlıkta , ekonomide , gerekse de yeni olası digital parada , benim fikrim jetonların hepsi sadece gölge ve bir gün kaybolacak , altın ve gümüşe dayalı digital yeni para birimleri gelecek , bu konuda ÇİN oldukça ilerleme kaydetti

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Kardesim 10 yilliklarin 1.91 olma ihtimali artti dolar yukselip atin 1600 olma ihtimali yuksek ama grm i etkilemez dolardan dolardan dolayi 5 kg gmus var alttan uzun vade icin aldigim

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

gümüş 26.000 sınırından dönünce ben altınları satıp gümüşe geçtim , baktım ki rasyo yükselmiyor , dolar daha fazla yükselmeden işlemi tamamladım , daha düşünce geçmek elbette daha mantıklı

gumus_seven için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

hocam 32 ons gelirse satış yapıp dip calışmasını beklicem öngörüleriniz mükemmel anladığım kadarıyla 32$ ons olup ondan sonra dip calışması yapacak doğrumu anlamışım? saygılar

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

hangi seviyeleri önerirsiniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

gumus_seven ()

Altını gumuse geçmek mantıklı mi sizce yada gumus ons daha düşerse mi geçiş olmalı ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

Hocam bu on yıllıklar onları bitirecek diyorlar beklentiniz nedir teşvik çıkarsa on yıllıklar artar ons lar düşer diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ben altınları satıp gümüşe geçtim bile kardeşim

gumus_seven için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

pazartesi ASYA ve ÇİN piyasalarını bir görmek lazım , pazrtesi de düşüş beklentim devam ediyor, salıdan sonra yukarı

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dilerim altın ons ile göbek bağımız kopar , koparsa yıl sonu hedefim çok daha erken gelir

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li kardesim hayırlı günler. önümüzdeki hafta için beklentiniz nedir . hala alim yapmadim . ful tl deyim. ytd. sizi takip ediyorum . dün yoktunuz tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

katılım bankalarından dolar ve euro bazında gümüş altın alınabiliyor, TFX , KÜVEYT gibi

ilhan1st için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumus_seven ()

Abicim elimde bir miktar altın olan gumuse gecmelimi sence

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

TL ile hiç analiz yapmıuyorum , grafikte 32 dolar diyor , o günkü dolar kuruna göre bakarız geldiğinde , geçen ağustos 7 TL idi niye pahalı olsun ki , bence 10 TL üstü çoktan olmalıydı

Erhan2858 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AYDINLIEFE ()

Hocam hayırlı günler. Gümüş için alım fırsatları pazartesi ve salı devam edebilir değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok est. zaten yeni atmıştım hani aynı şeyleri düşünmüşüz demek ki üzerine de senin sorun gelince tutmuş oldu. Saygılar iyi h. sonları

Damat55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim ben şu lafi hic sevmiyorum ama yine de kullanicam gibi. Marttan sonra altini da gumusude satan zor alacak gibi.
Bu son dususleri olmasi gerekiyor ve dusus trendi bitcek mi yoksa yukselis komple mi bitti onu anlamaya calisiyorum. Yoksa benim 2 yil icinde gumus 65$-115$ altin 2460-2960$ hedeflerim var. Yukselis baslasin 2 yil sonra sana atarim bu yaziyi :) ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Damat55 ()

Tamam abi yorumunu şimdi gördüm. Kaçırmışım kusura bakma. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Erhan2858 ()

Tunahan hocam selamlar
Mart ayinda 32 dolar beklentiniz gramda 7,6 lara denk geliyor yaklasik. Bu durumun olmasi cok utopik degil mi bu kisa surede?
Sizi ve gan analizlerinizi ilgiyle takip eden bir meslektasinizim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değerli dostum evet bir önceki yorumumda bu sorularına yanıt olabilecek şeyleri yazmışım sorunu görmeden ona etiketleyim seni de

Damat55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abi. İşin açığı hala cuma günkü düşüşün de bir tuzak silkeleme düşüşü olabileceği ya da 26.67 de kapatma tepkisinin de yanıltıcı olabileceği aklımdan geçiyor. Dediğin gibi altını bir daha değerlendirmek gerekecek. Dolar da geri sarma ve tekrar 7.15 ten falan destek bulma ihtimalini değerlendiriyorum. O durumda gümüş ons yine yukarı gideceği hususunda yani aslında gümüş TL açısından öyle çok aman aman bir düşüş olacağına da kanaatim yok. Altın dolar ve gümüş 3 ü bir arada düşerse 3. Bir arada kenetlenip yükselecektir en güzel ihtimal de budur o durumda tam değerlendirme fırsatı olur kanaatindeyim. Full bile girsem canım sıkılmaz diye düşünüyorum öyle bir şey olursa :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilhan1st ()

Hocam gümüşü ons olarak nasıl alabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam elinize sağlık sizin öngürüleriniz en azından benim için değerli, Ama altın ons 1730 altı aylık kapanış yapsa çok daha aşağıları hedeflerdi gibi geldi bana, şuan 1680 lerden aşağısı gelmez gibi... aslında ben 1764 aşağısı beklemiyordum, fakat gümüşü baskılamak için altın ons resmen günah keçisi oldu !
Hayırlı çalışmalar Bereketli haftalar

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Allah razı olsun kardeşim , hepimizin en kısa zamanda yüzü güler inşallah , 32 doları gelince bir uyarım daha olacak ama şimdilik erken

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin aldiysan korkma kardesim bende dip 1672 suan buranin alti cok cook zor ama yinede piyasada olmaz diye birsey yok. Ben gumus duserse firsat kacmasin diye altin almiyorum yoksa 1720 altin icin alim yeriydi min 50 dolar yukari tepki verir gibi ytd

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Damat55 ()

Sayin @BossVurguncu merhaba nasılsınız. acaba altın onsun geri gelmesinden mi korkmalıyız yoksa doların 7.23 seviyesine cekilmesindenmi. bence altın ons ilk dusuusnu tamamladı. burdan tepki vermesi muhtemel kısıtlasa olsa. ama dolar tarafından ben hiç emin değilim. bu konudaki düşünceniz nedir. tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim

Brkhny için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

En iyisini yapiyorsun kardesim. Bende 27.15 e tepki bekliyorum ama risk almak istemedim. 26 nin bi asagisina sarkmasini ve nasil hareket yapcagini izlemek istiyorum once, sonra 24.9 altina inmezse full alim yapicam. Ytd

Altin beni yaniltmadi gece sana dedim gunduz dustu :) keske 1688 direk gelseydi dusus bitcekti ama bi tur daha yapabilir 1780 gecilmezse ytd ordan duserse gumuse dikkat et ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dün çok yoğun bir poliklinik günü oldu. bir hekim arkadaşımız hastalarını da ben devraldım , valla zor geldi , çok yorulmuşuz eve gelince sızdık

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brkhny ()

Hocam emeğinize sağlık sevgi ve hürmet bizden.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum