Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:07
EUR 35.0338 13:00:07
USD 32.2804 13:00:07
ALTIN ONS $2382.5650 13:00:07

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım , iki gün önce değişik bir formasyon türü ile karşılaşmış idik buradaki yapıyı OBO, TOBO olarak yorumlayan değerli üstadlarımız oldun. Ben de bunu Megafon formasyonu olabilir öngörüm ile paylaşmıştım.Megafon formasyonunda geniş ağızın her iki yönüne de kırınım mümkündür, beklenen kırınım oranı geniş ağızın boyutunun &60 kadarına kadar varabilir.Dün kırınım aşağı yönde gerçekleşti , Gann teoremine göre 10 gündür dolunay etkisi ile beklediğimiz kırınım gerçekleşti , hemen hemen herkes ralli başlıyor böyle şey olamaz diye bana yüzün üstünde mesaj ulaştı , ben de öngörümün dayanaklarını izah etmeye çalıştım , onun yanında ALTIN onsun gümüşün ayağının prangası olduğunu grafik çalışmamı durumun çok kötü göründüğü için can sıkmak adına paylaşmayacağımı ama Altın onsun 1750 desteğini kırarsa gümüşte de kırınım kaçınılmaz olduğunu söyledim.Maalesef de bu gerçeği yaşadık .ALTIN ONS hala çok kötü, 16xx rakamlar gündemde.Böyle iken GÜMÜŞ ONS tek şart ile yükselebilir , göbek bağını kopararak. Peki bu mümkün mü bu şartlarda ? Bu cevabı kendinize sorarak yatırımlarınıza yön vermenizi öneririm , benim fikrim belli , Salı gününe kadar ALTIN kendini toparlarsa GÜMÜŞ RALLİSİ başlar, aksi durum olur mu takipte kalarak göreceüiz.Ben GÜMÜŞ emptiasına çok güvemdiğim için riki göze alıp 27.100 seviyesinden ilk alımlarımı yaptım .Bu sttratejim sadece beni bağlar, kimseye yatırm tavsiyesi niteliğinde değildir , mart ayı hedefim 32 dolar dan hala vazgeçmiş de değilim , orta vadee 40 dolar yıl sonu hedefim de gümş ons adına 50 dolardır , nacizane amatör çalışmalarımda bunları görüyorum , İnandığım deger üzerine gitmek karakterim gereğidir , ameliyat yaparken de 30 küsür yıldır bundan vazgeçtiğim bir kez bile olmadı , asistanlarımdan gelen uyarıları çoğu kere dikkate almadım , GÜMÜMÜŞ konusunda da ısrarcıyım , bu bir emptiaya bağlılık değil bu haklı stratiye olan HEDEF inancıdır. Karşı çıkan dostlarıma da saygı duyarım , HERKES YAŞADIĞI HAYATIN SEVİNÇ VE ACILARINI RESMEDER TAVIRLARINDA , Herkese saygım sonsuz...Sevgi ve hürmetlerimle

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

32 Dolar gelsin , şükür kurbanını keseyim , benim de diğer degerli hocalarımız gibi yorumum olacak şimdi hedefe kiltlendim

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

ins 22 lere iner sonra 32 lere cikar

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

evet hocam aytac hocanın analizini okudum 26.2× ons hedefli formasyon var altı sıkıntı demiş inş. buradan yukarı döner de sizin analiz olur. hocam valla alt inmez umarım ilk önce 32 ons yapıp aşağılara gider valla tek temennim oralardan satar 22-23 onslardan alırız. peki hocam 32 onslara giderse sizin evladiyelikleri de satarmisiniz?

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim sizinkiler de öyle hocam çalışmalrınızda kolaylıklar dilerim

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

pazartesi çok zor bir gün olacak kardeşim , elinizde hiç emptia yoksa zaten üzülmeyin en azından zarar etme ıhtimaliniz yok , yukseliş başlarsa alıma geçerseniz ise %100 kazanma ihtimaliniz olur , düşüş bitti diye yorum yapabilme selahayatinde olan birçok usta var sitemizde , onalrın mesajları mıutlaka ulaşacaktir, elimizden geldiğince biz de paylaşım yaparız inşaalah

Hilbertuzayı için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bu düşüş megafon formasyonuna göre kabaca 25.400 bandına kadar , OBOya göre 22 bandına kadar , benim kannatim OBO değil yönünde fakat kesinlik arzetmiyor, Onursal hocamız ve Aytaç hocamıza göre OBO olma ihtimali yüksek , saygı duyuyorum elbette onlar benden daha tecrubeliler , olabilir diye 22 rakamlarına kadar 5 kademe alış emirlerim hala duruyor fakat dolar kuru o rakamlar gelirse daha alttan alım fırsatı vermeyebilir, teşvik paketinin temsilciler meclisindem geçme haberi olumlu fiyatlanabilir, buradan bile geri gelmeden yükseliş başlayabilir , hgözünüz ons altında olsun 1754 direnç oldu , onu kırar tekrar yukarı yönelirse düşüş bitti deriz , unutmayın bitti demek için en az 4 saat , bazı ustalara göre 1 gün , sağlamcılara göre 2 gün kapanış yapması gerekir

0BeğenmedimŞikayet

Hilbertuzayı ()

Tunahan abi ben TL deyim. Yükseklikte cesaret edip giremedim terste kalırım diye. Pazartesi alım mı yoksa satış mı olabilir. Bu konuda daha ayrıntılı tahminlerini ytd olmadan söylersen sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

hocam mart düşüşü daha gelmedi mi oluyor daha var galiba 22 ons lara anladığım kadarıyla.32 ons görüp öylemi cakılacak?

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bu düşüş 6 aylık periyodik düşüş değil kardeşim , bu düşüşün çıkışı olacak inşallah , 32 dolar olsun 6 aylık ve yıllık peryodik düşüş yorumlarını da yaparız, şimdi yaparsak kafalar allak bullak olur, kardeşlerimizin birçoğu daha dolunay düşüşünü kabullenemedi bir de periyodik etkiyi anlatırsak , hesabı kaptmak zorunda kalırım gelebilecek tepkiler yüzünden

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Inşaallah pazartesi düşüş olursa alırız geçen sene mart ayında baya bir düşüş olmuştu bu senede mart ayı için düşüş olabilir mi o kadar. araba sektörü durmuş iş yok fabrikalarda eşimi de senelik izinden hep kullandıdılar iş yok durgun diye

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla gecen sefer grafigi cizdim tarihi koydum 26 kasim 1760 altin ons dedim 1 ay onceden :) sonra gittim altin 1832 de gumus 24 de iken aldim 25 e cikti satmadim da :) sonra 30 kasim 21.8 :) o yuzden bu sefer kendime soz verdim bekliycem diye bakalim ne olcak altin dedigim dogrultuda gidiyor.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

hocam cidden sizi tebrik ediyorum genelde nokta atislarini siz yapiyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Trene atlama vakti geldi o zaman hocam , haydi hayırlısı bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim bakalim bende bi gonul rahatligiyla alirsam o zaman sorun yok suan sadece izliyorum. Valla 28 e gelsin yukselis basladigina inanayim suanki aldigimdan 1.5 kilo az almaya raziyim :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

6.20 den doların etkisi ile ben de alamadım ons altın düşünce dolar da yükseliyor DXY etkileşimi sebebi ile

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

degerli kardeşim , temsilciler meclisi 1.9 trilyonluk teşvik paketini onayladı , altın buna olumlu tepki verecek diye düşünüyorum , gümüşün tepkisi çok daha olumlu olacak umudu taşıyorum , yine de daha senatodan geçme aşaması var, bu yüzden pazartesi büyük patron ÇİN ne yapacak görmemiz gerekir

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Âlim için fırsat verir mi yani 6.20 talimat vermiştim dün 6.25ten geri yukarı döndü kaçırdım fırsatı tekrar olurmu dersiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Bendede 25.24 ün altı uçurum orası kırılırsa, aşağıda her beklentiye açığım, ama zamanında gümüş ne desen karpuzu gösterecek seviyede olan kuyumcu tanıdıklarım bile vitrine gümüş külçeler koymaya başladıysa talebi gel sen hesap et müthiş bir talep var

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Değerli hocam , hedef megafon formasyonunun yüzde 60 kadar geriye çekilmesi derken, gumuste pazartesi de altın ons etkisi ile geri çekilme görüşündemisiniz? Şuan ben hala TL deyim pazartesiye beklemek istemiştim ... Eğer yükseliş sert şekilde başlar diyorsanız ilk dakikalarda alım bolgesine tek parça gecebilirim .. Hayır pazartesi düşüş devam eder salı günü başlar derseniz bir nebze daha sabretme düşüncesindeyim... Yatırımlar tabiki bizi bağlıyor teşekkür ediyorum

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aynen tespitinize katılıyorum üstadım hatta Sinop dostlarına 2021 GÜMÜŞ HEDEFİM 57 , SİNOP PLAKASI EŞDEGERİ , altını unutup gümüş alın bana dua edersiniz diyorum , dost meclislerinde

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bazen içinden geleni yapmak en iyisi. Bak geçen bir abi de dedi 6.55 ten full çıktım ne olur ne olmaz aman böyle hissettim ama hedefim de geldi vs. Diğer bir arkadaş diyor ki hedefim 6 TL nin altı öyle hissediyorum gelmeden almam... Yani ki ben de hislerime güvenmediğim zaman hata oluyor bazen. İçinden ne geliyorsa öyle yapmak daha doğru bazen hiç bir şeyi dinlemeden :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam o zaman ben sana yukselis teyidi aldigimda diycem hedefim basladi 2 yil da surem var :)

Dongaja81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dongaja81 ()

:)canin sagolsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan için us10y duzeltme yapmasi gerekiyor bu hafta 1.26 guzel duzeltme olur 1 e inerse emtialar icin yikim olabilir. Duzeltmeden sonra 1.75 ilk hedef sonra 2 ytd

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselis basladiginda ben sana hedefim artik bu diycem o zaman bana 2 yil sure ver bu araliklar gelmezse hic bir sey bilmiyorumusum diycem anlaştik mi :)

Dongaja81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dongaja81 ()

Baba ucma ya ne 2460 i 1960li ust noktalarina gelmek bile altin icin fevkalede birsey olur abdde enflasyon yukseliyor seneye faizler artmaya baslayacak buyuk ihtimalle altini bitirecekler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen kardesim valla ayni sekilde dusunuyorum ama icimden bir ses alma diyor elim gitmiyor. 1 kilo fazla alabiliyorum ama nedense 2 dir de almadim. Yukselisi bi onaylasa 500 gram az da alirim sorun degil.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşin kötü yanı pandemi normalleşme haberleri ve ABD 10 yıllıkları işleri çok bozacak gibi şimdilik öyle görünüyor. O durumda hala risk var demek anlamına geliyor. Bir tek saatlikteki grafiğim de yarasa hedefi 2.0 seviyesine gitti oradan %38.2 geri alma seviyesine çıkıp üzerinde kapattı yani 26.67 de, pazartesinden itibaren de %50 geri alma seviyesi 1.0 olan 27.25 e gelmesini bekliyorum üzerinde kapanış olursa teknik olarak tekrar yükseliş bandına üçgenin içine ve kritik seviyeyi zorlamaya devam edebilir umudu taşıyorum. Lakin Haftalıkta ve aylıkta grafikler hoş durmuyor. Bir de bir yıllık aynı tarihleri içeren grafik attım. İhtimallere bakıyorum. Ama bunlar tabi teknik şeyler teknik dışı konulara göre değişiklik olursa diye duyarlı olmaya çalışıyorum şimdilik.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bunun sebebini 2011 deki altın onsun çanağı erken tamamlaması diye düşünüyorum, gümüş hâlâ 50 dolarlık çanağı tamamlayamadı, o yüzden teknik olarak da yavaş yavaş ayrılıyor gibi görünüyor:)
Ayrıca bu sene gümüş pozitif ayrışmaya devam edecek gibi görünüyor Kasımdan beri rasyo makası devamlı daralıyor dikkat ettiyseniz!

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

1688 gelirse yukselir kardesim en azindan 1800 ustune bi tepki verir gecemezse 1800 u ordan duser ama simsilik asagiya cok inmez huyu degil altinin :)

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum