Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 16:45:37
EUR 34.6648 16:45:37
USD 32.3640 16:45:37
ALTIN ONS $2290.9050 16:45:37

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım , iki gün önce değişik bir formasyon türü ile karşılaşmış idik buradaki yapıyı OBO, TOBO olarak yorumlayan değerli üstadlarımız oldun. Ben de bunu Megafon formasyonu olabilir öngörüm ile paylaşmıştım.Megafon formasyonunda geniş ağızın her iki yönüne de kırınım mümkündür, beklenen kırınım oranı geniş ağızın boyutunun &60 kadarına kadar varabilir.Dün kırınım aşağı yönde gerçekleşti , Gann teoremine göre 10 gündür dolunay etkisi ile beklediğimiz kırınım gerçekleşti , hemen hemen herkes ralli başlıyor böyle şey olamaz diye bana yüzün üstünde mesaj ulaştı , ben de öngörümün dayanaklarını izah etmeye çalıştım , onun yanında ALTIN onsun gümüşün ayağının prangası olduğunu grafik çalışmamı durumun çok kötü göründüğü için can sıkmak adına paylaşmayacağımı ama Altın onsun 1750 desteğini kırarsa gümüşte de kırınım kaçınılmaz olduğunu söyledim.Maalesef de bu gerçeği yaşadık .ALTIN ONS hala çok kötü, 16xx rakamlar gündemde.Böyle iken GÜMÜŞ ONS tek şart ile yükselebilir , göbek bağını kopararak. Peki bu mümkün mü bu şartlarda ? Bu cevabı kendinize sorarak yatırımlarınıza yön vermenizi öneririm , benim fikrim belli , Salı gününe kadar ALTIN kendini toparlarsa GÜMÜŞ RALLİSİ başlar, aksi durum olur mu takipte kalarak göreceüiz.Ben GÜMÜŞ emptiasına çok güvemdiğim için riki göze alıp 27.100 seviyesinden ilk alımlarımı yaptım .Bu sttratejim sadece beni bağlar, kimseye yatırm tavsiyesi niteliğinde değildir , mart ayı hedefim 32 dolar dan hala vazgeçmiş de değilim , orta vadee 40 dolar yıl sonu hedefim de gümş ons adına 50 dolardır , nacizane amatör çalışmalarımda bunları görüyorum , İnandığım deger üzerine gitmek karakterim gereğidir , ameliyat yaparken de 30 küsür yıldır bundan vazgeçtiğim bir kez bile olmadı , asistanlarımdan gelen uyarıları çoğu kere dikkate almadım , GÜMÜMÜŞ konusunda da ısrarcıyım , bu bir emptiaya bağlılık değil bu haklı stratiye olan HEDEF inancıdır. Karşı çıkan dostlarıma da saygı duyarım , HERKES YAŞADIĞI HAYATIN SEVİNÇ VE ACILARINI RESMEDER TAVIRLARINDA , Herkese saygım sonsuz...Sevgi ve hürmetlerimle

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla benim 30 hedefi vardı full çıktım şimdi de 31.9 gelsin yine ful çıkarım:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Periyot ben hedef alır hedefte satamam az daha yükselsin diye :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Sayın hocam buralarda misiniz?

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Alim yapmak mantik li olur mu gumus icin peki altindaji ongorunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

İnşallah tez zamanda yükselişe geçer de kimse zararda olmaz, zararına satış yapmaz. İnsanlar 3 5 rızkını kazanır

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

inşallah , haftalık grafiklerde 2 aydır söylüyorum bunu

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Doktor bey ciddi mısınız 10 gün icinde yani gümüşte 7 rakamı gelir diyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Ay inşallah hocam sabırsızlıkla bekliyorum peki tekrar alım firsatı verir mi 10 gün sonrasında

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

EVET , 7 rakamını 10 gün içinde geçeriz inşallah , beklentim bu yönde

Özlemm34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Ayın 10 an kadar. 7 geçer diyorsunuz hocam 7 ve üstü gelsin hocam çok bekledim bu defa kaçırmam bu fırsatı

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

inşallah Deniz

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ve aleykum selam kardeşim

NitlA57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkürler , bol ve bereketli kazançlar kardeşim

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

önümüzdeki 10 günde 32 doları görürüz inşallah

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

rasyo düşecek gibi

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Emeğine sağlık hocam, bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

ozlemfatih ()

Hocam paZartsi düşüş beklentiniz olmasına rağmen neden gümüş aldınız acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

Rasyo düşer inşallah önümüzdeki günlerde

0BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

@drtunahan hocam emeginize saglik. Dolar malum hareketli 7.44$ ı goze alarak sizin calismalariniza gore ons olarak hangi seviyelerden alima baslamak daha dogru olur. Al sat a girmeden sizin hedefi beklemek en sagliklisi. Sizin de bilgileriniz dogrultusunda bir yön cizmek istiyorum sorumlulugu bana ait. Saygi ve selamlar hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Teşekkürler yazınız için, anladığım kadarıyla gümüşe dair umudunuz yüksek, belki bu hafta bile güzel yerler görünür değil mi

0BeğenmedimŞikayet

By_temha ()

Elinize, emeğinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Saholasınız hocam elinize saglıkn

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

sinopluyuz hocam. muayene de gümüş geciyor mu hocam gelince uğrarsak yanınıza :))

0BeğenmedimŞikayet

NitlA57 ()

Memleketime Selamlar. Gümüş ons- Hedef 57 Sinop

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Obonun çalışacağını düşünmüyorum olacaktı alt yoruma istinaden!

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

O gunku yorumunuzu sabirla bekliyorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Doğrusu bu olacaktı, klavye azizliği:)
Hocam obonun çalışacağını düşünmüyorum kendi adıma kasımda yada Aralık başlarında aynını yaptılar 23.5x den obonun çalışma noktasından döndürüldü yine aynısı olacaktır diye düşünüyorum, tabi herkesin riski kârı zararı kendine... boğa tuzağı diye düşünüyorum kendi adıma...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam obonun çalışacağını düşünüyorum kendi adıma kasımda yada Aralık başlarında aynını yaptılar 23.5x den obonun çalışma noktasından döndürüldü yine aynısı olacaktır diye düşünüyorum, tabi herkesin riski kârı zararı kendine... boğa tuzağı diye düşünüyorum kendi adıma...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum