Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 04:49:53
EUR 35.0722 04:49:53
USD 32.2684 04:49:53
ALTIN ONS $2377.6400 04:49:53

Grafiği gönderen: Bünyaminy

beyaz şamdan yok küçük haç var hımmm ytd

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam güzel ikazlar ve bilgilendirme için teşekkürler sağolasın varolasın

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Allah razı olsun. Ben bu anlattıklarınız üzerine biraz çalışayım. Bol kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Pisikolojik fiyat kabul vardır birde bedava indikatör algısı bir emtia gerçekten dip yaptıgını nerde anlarız son gün düşümünü 1 saate ger verir ara düşümlerde en fazla yarısını geri verir bunun anlamı bedava indikatör algısıdır şimdi muhtemelen basit indikatörler ma sayım cetveline göre 27.2xx ve 27.3xx lre al yakar lakin ileri gidemez altın düşüş grafiginde ma 350 ye kadar düşebilir yani 1 yıl önceki fiyatına kadar gümüş çıkış grafiginde 10 yıllık ortalama gimball seviyesi 27.37 ve 27.627 arasında sıkışıyor üzerine çıktıgında kalıcı olmuyor aşagıda düşemiyor bu pisikoloji yönde belirsizlige sebep oluyor 27.627 nin üstünde satış yiyor 27.37 civarında umudu olnlar satmıyor veya alan oluyor gimball seviyelerinde yani 27 ile 28 arasında ben gümüşten uzak durmaya çalışıyorum zira düşebilirde çıkabilirde açıkçası altın ons düşüş trendiydeyken benim için riskli bol kazançalar ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Uzun yazıyı tekrar okuyunca farkettim destek direncten ziyade yeşil ve kırmızı çizgiler takip edilecek. Doğru mudur?

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Birde düşüş ve yükselişin bittiği , döndüğü nokta oluyor. Onu nasıl anlıyoruz?

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Alt yorum
İnşa yerine Onsa olacak

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Bir de sormak istediğim şu konu vardı. Kusura bakmazsaniz. Aşılması zor ana seviyeler nelerdir. Ons veya gram bazlı. Doğru olan inşa bakmak sanırım. Hani dusulerde veya cikislarda bı noktada kalıyor. Geri tepki veriyor sonra devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yardımcı olabildiysem yeterli benim için sn halka bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Teşekkür ederim uzunca yazı için.

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Biraz fikir verdiniz. Ben bu terim ve yönleri inceleyin biraz. Mesajı tekrar tekrar okuyup anlamaya çalışayım. Arada size de sorarım izninizle. Bol kazançlar herkese.

4BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bakın ordaki kırmızı çizgi yukarı yeşil çizgi. Aşagıda olmadıgı müddetçe alımaz rsi uyumsuzluk grafigidir ma bir alt destegi talep eder ne zaman iki çizgi birbirini altan veya yukardan kesr o esnada alınır veya satılır destege veya dirence gelmesi rakamın önemli degikldir direnci kıracaklen satmak veya destegi kıracakken almakta hatalı işlem yaptırır yok öyle bir dünya destekte al dirençte sat. Bu tip grafikte aşagı ve yukarı kesim tablosunu ve osilatör mantıgını ögrenmeniz gerekir örnek şu anda hull osilatör çalışıyor ne demek 64 66 rasyo bandı altın ucuz gümül pahalı roc yani ani parite yerse gümüşten altına eylüldeki grafigi görürüz yani siyah büyük düşüş şamdanı grafik alt üst çizgiler çekip yukarı aşagı gider demek degildir tepki olasılık hesabını analiz edebilmek ve ekonomik haberlere uyarlama demektir şimdi ben diyorumki usd yatayda devam edip aşagı kırma olasılık %51 altın ons %51 1780 geçemeden aşagı yönlüdür gümmüş ons eger yukarı kıramazsa 27 627 nin üstünde kalamıyorsa aşagı yölüdür %51 bu günkü abd tahvili extrem olaydır tepkisi global tepki kadardır bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Baktım ama çok anlamış değilim.

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Cevap geldi mi

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Evet ama anlamadım. Grafik bana alma dedi

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Baktınızmı son altın grafigine

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Bunların eğitimi alabileceğim yerler nereler? Kendime yetecek kadar...

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

En son altın grafigi attım grafikten anlıyorsanız kolay daha iyi destek direnç degilde grafik takibi yapın bazen günlük bazende 5 saatlik kesim yönlerini gösteren grafik paylaşıyorum daha kolay işlem yapabilirsiniz dalga da kuzey güney yön belirtimi yapıyorum destek de al dirençte sat yapabilirsiniz lakin oda riskli kaç destegi kıracagını nasıl hesaplıyacaksınız bence ema kesişim tsblosunu kullanmanız gerekir. Bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Grafik varsa destek ve direnci takip ederek yapabilirim belki. Ancak şu dönem kritik sanırım. Mart vakası gibi bir olay ihtimali var sanki. Altın ve gumusteki durum, dolar hareketleri, orantisizlik vs. Sanki mesaj veriyor. Bekle diyor bana. dogru mu sizce? Yaparsam dahi su ortaligin sakinlesmesini beklemek daha uygun gibi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili dostum yorumlarım düşmüyor sayfaya sanırım bir de buradan denemek istedim.
Gümüş on. s bu son gün için (26 Şubat 2021 Cuma) en iyi senaryom: 27.98-27.65-28.45. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Al sat yapanlar için grafik atıyorum risklidir al sat engüzel trade dip ysptı al dalga tepe sat aldıgım zaman 5 dakika sonrasında aldım yazıyorum artık tercih sizin sn halka bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Zamanım var. Beklerim. Al sati beceremiyorum. O zaman sizi takibe devam. Alım için...

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şu anda bende bekliyorum belirsizlik var çokmu beklerim derseniz her anda olabilir 10 gün içindede olabilir derim zira şu anda belirsizlik yüzünden bunu söyleyebilecek bir trader yok altın ons düşüyor düşüşünü bitirmeden altın ve gümüş almak risklidir tl döviz kuru dalgalı gidiyor o sizin tercihiniz bir şey diyemem sn halka ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Şu an TL de beklemedeyim. Ne kadar bekletir acaba. Gümüş veya altın için...

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kesinlikle

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

O zaman anlamak istediğim noktada bilgi alabilirm değil mi. Teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Telekkür sn boss

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline sağlık bro

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn halka üstü kapalı ifade kullanma sebebim polemikten kaçınmak illaki anlama zorlugu çekebilir insanlar lakin sorulan her soruya cevap veriyorum bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Ustalarla fikir paylaşımlarınızi takip ediyorum ancak bazen üstü kapalı ifadeleriniz oluyor anlamiyorum. Rabbim emek verenlerin basiretini açsın ki biz de doğru yön bulalım. Rastgele...

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn halka istişareyi seven bir insanım benim tek başına karar verme gibi lüksüm yok fikri beyandır bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum