Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0815 04:05:51
EUR 34.9389 04:05:51
USD 32.2841 04:05:51
ALTIN ONS $2355.1200 04:05:51

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Daha da bişey demiyorum.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Buradan alım yapan kişi , direnç aşma ihtimalini satın alır. 30 dolar beklentisini satın alır

Bay_Aldal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Tamamdır hocam

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eşit olması şart değil zemin çizgileri düz olsa kâfi.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cungasu ()

Helal sana hocam guzel cizim ama tarih dediginiz uerde ben 27 usd gordum ons degeri tebrikler. InsAllah grafik calisir 30 kg ike bekliyirum.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Üstad, net göremediğim için soruyorum; omuzlar eşit değil galiba değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

4 kilo almışsın ama 4 kilo önceden demek ki alttan alımınız vardı ve kâr etmiş durumdaydı galiba. Ortalamanız yükselmiş ama kaç olmuş bilemem , 6,4 lı rakamlar TL yönlü bakılırsa çok direnç gösteren seviye. Çok direnç gösteren seviye geçilirse de çok kuvvetli destek olur bunu da hatırlatayım. Bu seviyelerde gündüz vakti kâr satışı parça yapılabilir . Ytd

Sargın71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Aldal ()

@Selma5377 hocam fuul tl deyim düşüş beklentiniz var mı buralardan girmek gerekir mi ytd olmadan fikrinizi öğrenebilir miyim rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

HemSiyahHemBeyaz ()

Onur hocam. Nasılsınız. Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar. Bişey danışıcaktım. Hocam. Size. 430 dan 250. Gr altın. Var. Fiziki gr almıştım. Bunları. Bu fiyatlardan bozdurup. Gümüş alsam. Dahamı iyi olur Sizce. Olurmu hocam altın çok sıkıcı. Gümüş sitresli ama en azından bundan kazandık çok şükür. Sayenizde. Sizide takip ederek ALLAH razı olsun sizdende.

0BeğenmedimŞikayet

Sargın71 ()

selamın aleyküm onursal ustam gram altın sayfasında da sizi takip ediyordum, burda da uzun süreür sesizce takip ediyorum, başarılarınızın devamını dilerim, kendi hatam yüzünden terteyim, ( satacağım diye aldım malesef yanlışlıkla 6.79 dan (4 kilo ) zaten hepsi o kadar. 1k bozdum onla zararları toparlamaya çalışıyorum, zarar kese bende herkes gibi karşıyım ama boş durmamak için bişeyler yapmaya çalışıyorum. Neden yazdım bilmiyorum ama içimden geldi teşekür etmek istedim.

0BeğenmedimŞikayet

Fikri_ARSLAN ()

Kral sence alım yapmalimiyim şuan

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bende bu yorumu beğenmeyene bir şey demiyorum )

1BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Son sözün üstüne beğeni yakışır nokta...

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

ilk önce düşüş sonra yükselişi oldu kıymet li hemserim . bilmece gibi saygılarımla hayırlı geceler ytd

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

Eline emeğine sağlık onur bey senin sayende çok şey öğreniyorum sağolasın

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7iş günü olmuş, omuz ve başlar, ortalama olarak sağ omuzu da 7 iş gününe çektim. Ama temel haber analizlerini de yaparak.

BloodyMary için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Düşüşü gösteren oklar değil onlar. Keşke yapmasaydım. Okun çıkış yeri yani formasyonun tamamlanması ile fincanın dipten tepeye olan çizgisinin iz düşümü çıkış çizgisinin kaç ons'a denk geldiği ve tahmini tarihi aynı anda tek noktadan gösteren ok . Düşüşü gösteren bir şey yok.

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

canozu ()

Çok zarifsiniz. Herkesi düşünüyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

BloodyMary ()

1 hafta içinde 30 ons beklentiniz mi mevcut sayın hocam

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Düşecek diyenlere armağanım olsun, boşa atıp tutmasınlar, bir dayanakları olsun diye:)

canozu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

canozu ()

sanırım dündü. iki grafik paylastınız. OBO mu TOBO mu demiştiniz. Siz TOBO oldugunu düşünüyordunuz ama bize göstermiştiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Hocam göz görüyor açıkça belitmişsiniz. Sağolun işiniz rast gitsin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim çizimim.

Cungasu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam 30$ çıktıktan sonramı bir düşüş var. Ve 3-4 martta mı düşüs

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bende hiç olmamıştı zaten.

canozu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Onu abi özel Bi soru sorabilirmiyim:)

0BeğenmedimŞikayet

canozu ()

OBO seçeneği iptal mi oldu?

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Ne derseniz çıkıyor hocam nasip bir bankanın azizliğine uğradik halen alamadım nasip bakalım sizi takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O gelir , dolar çıkar:)

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi beğeni hakkım dolmuş bende yazayım dedim like like

1BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Onur abi 3veya 4 martta mı beklentiniz yanlış anlamadım umarım:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum