Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 02:49:25
EUR 34.6880 02:49:25
USD 32.2661 02:49:25
ALTIN ONS $2315.0050 02:49:25

Konu: Gümüş ons günlük mumları gösteren grafik

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bu grafik çok sade ve her arkadaşım anlayacağı şekilde. Elinde gümüş olan arkadaşlar yeşil üst çizgiye ilerleyen mumları takip etsin, TL olanlar ise kırmızı ince çizgiyi. Kalın kırmızı çizgi etanın takip ettiği çizgi.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Baslak5505 ()

Hocam merhaba bugün heralde yüzümüz azda olsa tebessüm edecek

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Herhalde canım daha ne olacak nokta atışı buradan satış yedi zaten. like veriyorum helalinden Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

aynen ons gram hesabı gibi oldu abi :) banka dolar 7.06 olduğu anda 6.25 satışı da gösterdi

0BeğenmedimŞikayet

TAŞTAN ()

Onur hocam her zaman diyorum. Yine söyleyeceğim, Allah razı olsun sizden. Sizin bu beklentilerinize istinaden doğru hamleler yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

Aynen hocam ,6.24 civarı gonderdim

18BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şimdi alt yorumu hatırlatmak ve emeğe ve isabetli birçok öngörüme de beğeni istemek terbiyesizlik olmaz dimi. Kaç bankanızda satış rakamı demişim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bankanın satış rakamı verilir o hesapta. Bankalarınızın marj aralığını siz hesap edeceksiniz. Her banka ve her müşteri farklıdır.

gurkan009 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Mesaj alındı hocam. Ya nasip ya kısmet

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Cevapsız sorular bunlar:(

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gurkan009 ()

Merhaba sizin dediğiniz< hesaba gre yaptığım da 6,19 gibi bir rakam çıkıyor ama şu an tfx de 6,16 dan alıyor kuveytte 6,18 gibi bir rakamdaN ALIYOR BENDEN. DOLAYISIYLA bu arakaki 1-2 kuruşlar bankaya kalan tutarlarmı diye hesap etmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam durum nedir. Yukarı yönlü devammı. Satış yapmak için uygunmu buralar sizce

0BeğenmedimŞikayet

Satılık ()

Güven veriyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tek sabit olan rakam o:)

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam kar satışı için ons 28.05 i bekleyelim mi 6.10 dan aldıklarım var

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Sen nasıl bir kralsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Harikasınız arkadasim.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yapmadım. Yapsamda yazmam.

Ahmetttt2782i2i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Cevapsız sorular bunlar:(

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetttt2782i2i ()

Hocam siz satis yaptiniz mi burdan

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt yorumda verilen formülü ons rakamları verdiğimiz zaman anlamayan ve kaç lira gümüş fiyatına eşit oluyor bu onslar diyen ve hesap etmek isteyen her arkadaşımın önemle bilmesi gereken bir yatırım tavsiyesidir. Hiç olmazsa direnç rakamı veren arkadaşlar olduğu zaman sizde kendiniz hesap edip kendinize yol çizebilirsiniz. Hazıra konmayın , biraz çaba sarfedin.

1BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

Çok teşekkürler

18BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Haklısınız , fakat bu TL fiyatı dolar kuru ile değişkenlik gösterir. Ben size hesap formülü yazayım, siz verdiğim ons seviyelerini ortalama bir fiyat alıp TL fiyatını bulun. Çıkan TL sonucunu bankanızın kur makas aralığını da hesap ederek bankaya satış rakanınızı hesaplayın.
Onsu bölün 31,1 a , çıkan sonucu çarpın dolar kuruna ve TL gram fiyatı bulunur.
Misal 27,80 bölü 31,1 eşittir 0,894 çarpı dolar kuru 7,01 eşittir 6,26 TL.
Sizin bankaya satışımız 6,22 23 olur. Ytd.

Şimşek7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam benim ortalamam yüksek buradan satsam asağısi gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

Emir vermek için tl fiyatı lazım bir türlü anlayamıyorum.

8BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

27,94 seviyesi üstünde 1 günlük yeşil mum yakması ile ortam şenlenir. 27,63 ile 27,82 arası kâr realizasyonu yapılabilir.

0BeğenmedimŞikayet

mrerden ()

az önce aynı grafiği oluşturmuştum ama benim kanalın alt dibinde 25.90 bulunuyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum