Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 09:58:07
EUR 34.7349 09:58:07
USD 32.2500 09:58:07
ALTIN ONS $2320.2100 09:58:07

Konu: Uçacak diyoruz uçacak !

Yorumlar (180)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Sevimli olmaya çalışmıyorum gerçekleri yazdım burada olacak seneryolarida ama ukalalık yaptın!

Gauss35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

sevimli olmaya calistikca batiyosun

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Sende öyle, ama bi tebrik etmen lazım güzel Bi kreasyondu ve oldu

1BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

cok iticisin

-1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Modamizi beğendinmi?

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Bak uçtu uçak :)

Akın3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Benimde hedefim 29.000 seviyesi oradan full çıkıp diplerde alım beklerim, oraya çıktıktan sonra asıl düşüş başlar diye düşünüyorum 25.800 seviyesine kadar.

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Yukari sert dediğin max. 29 bilemedin 30 usd olur bana kalsa.
He bildiğin bir done varsa bizimledir paylasirsan seviniriz.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Yukarı sert bı ivme yapmadan salacagini düşünmüyorum, şu bı gerçekki tepede satıcıdan çok yeni alıcı çok olacak.

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ben 26.80 usd bekliyorum once sonra alti gelirse 26.10 usd , onun altında 1 ay içerisinde 25.40 lar olabilir.
Sebebi gumus cok baskılaniyor ve 27.80 ustune atamadi ay başından bu yana ve 4 ocak 2021 de fiyatı 24.10 usd idi.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Şuan ki hedefi 27.800 28.000 olarak görüyorum sonrası 27.000 27.200 kadar düzeltme arkasından 29.000 hedefi olacaktır

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Eyv hocam saolun. Peki bu yükselişe geçince örnek 27.80 yapıp tekrar geri dönüp sonra tekrar 27.80 ordan 29 sonra tekrar geri dönüp sonra tekrar yükseliş şeklindemi olur yoksa direk durmadan mı yükselişe geçer.

4BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Diplerde şuan benim gördüğüm 25.800 var gelirmi bilinmez ama şu durumda ve dolar boyleyken 26.300 26.600 bandı alınabilir duruyor,29.000 dolara kadar çıkış hedefi var,27.800 29.000 bandı kademeli olarak satım için uygun duruyor,25.800 26.600 seviyeleri kademeli alım için uygun duruyor, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Peki hocam direnç ve destek noktaları nedir? hangi noktalarda karar vermemiz gerekir alım ve satış için

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Gümüş volalitesi yüksek bı emtia , alım satım hedeflerinizi belirlemeniz ve alım satım noktalarında ons hareketlerini iyi analiz etmeniz lazım , yeri gelir 10 kuruş 15 kuruş yeri gelir 30 40 kuruş karlarla alım satım yapabilirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Gümüşün durumu nedir hocam biz acemiler için bi analiz yaparmısn? yani aslında sorum şu. Mesela ben 6.07 ve 6.09 dan full gümüşteyim. sabırla gdeceği en yüksek noktalarımı beklemem gerekir yoksa 10-15 kuruş üstlerini yakalayıp satıp sonra tekrar geri geldiğinde alıp sonra tekrar tekrar vs.. mi yapmam gerekir? bu işin usülü güzel para kazanma şekli nedir yatırım tavsiyesi olmadan öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

_DOGANbey__ ()

Allah razi olsun ustadim sizede ins. Tsk ederim

-1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Mizah amaçlı paylaşmaya devam edeceğim üstad :) amin inşallah tez zamanda herkes zarardan çıkar ve strese girmeden güzel hamleler yapar , bereketli kazançlar üstad görüşmek üzere

_DOGANbey__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_DOGANbey__ ()

Haklisin Allah terste olanlarin yardimcisi olsun ins. Ustadim hayirli geceler dilerim gorusmek uzere devami gelsin grafiklerin :)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Haklisin üstad en önemli olan şey hedefler doğrultusunda sabırla beklemek sabirsizlarin parasıni sabirlilarin aldığı bı piyasa , herzaman sabir

0BeğenmedimŞikayet

_DOGANbey__ ()

:)) haklisiniz batanlar belli zaten ustadim sabri olmayan kayiba razi olur bazen moralde vermek lazim emeginize saglik tsk ederim kendi adima

-1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Mizah anlayışınızı hiç beğenmedim , bereketli kazançlar

Kartal3232 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Biraz mizah amaçlı paylaştim üstad Allah razı olsun , türbülansa giriyoruz sanki bıraz, sonra hedefler gelecek gibi, sürekli düşecek değil ya bi yükseliş yapacak Titanik gibi batmıyoruz sonuçta :))

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

29.000 hedefim var 27.800 den sonaki duseltmede

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_DOGANbey__ ()

Hasan ustad senin ucak ic hatlar sanirim cok uzaklasacakmis gibi durmuyor :) takiliyorum emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Uçacak diyorsun , bizi heyecanlandiriyorsun.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Önce 27.800 sonrası bı düzeltme ve 28.800.29.000

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Efeslendirmeyin bizi ya

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

İstikamet nere ağam? 30 mu üstü mü

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Allah razı olsun abim benim, bereketimiz daim olsun

Robin_Hood55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum