Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:34:47
EUR 34.8238 09:34:47
USD 32.3379 09:34:47
ALTIN ONS $2301.8900 09:34:47

Konu: 66vip- onslaer ve usd

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
15.02.2021 onslar ve usd -66vip

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mavimusti ()

Usta, bir sebebi var aslında. Güvenli liman olsa da, şimdi mastercard bile bazı dijital paraları destekleyeceğini açıkladı. Bu bile coinleri güvenli liman yapma eğilimidir.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaganefe ()

Bi oyun dönüyor ama dikktli olmak lazım

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd nın dusmesını merkez bankası para polıtaksndan dolayı faız konusunda ıstıkrarlı durusu ve acıklamlarından dolayı anlayabılırız,

Gr bazında altın ve gumusun de yıne usdye baglı olarak dusmesı de yıne mantıklı gelıyor,
Ons bazındakı dususlerın ve hala dusus trendınde olmamızın sebebıne anlam vermek guc,

Neden mi;

Ası cıktı evet ancak pandemı bıtmedı, ucuncu bır dalgadan bahsedılıyor, kaldı kı bıtse bıle ekonomıye actıgı yaralar, ıssızlık, kapanan ısyerlerı, batan fırmalar hemen kendını toparlayamacak.

Ekonomıdekı sıkıntı, dunyada kı belırsızlık ve kuresel ekonomı sıkıntıları, guvenlı lıman sayılan degerlı metallere negatıf yonde yansıması, yanı dusus trendı yerıne artısa gecmemesını anlamak mumkun degıl,

Pekı gundem, ekonomı, haber ve verılerle yukselıse gecmesı gereken metaller ons olarak yukselemıyorsa ne dusunmek gerek.
Gercekten anlamak mumkun degıl, ilginç

Hayırlı gunlerınız olsun, ilerleyen saatlerde gorusmek uzere. SAYGILAR...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

398.44 ve 394.79 alt destklerı mevcut, usd nin durumuna baglı olarak 390 lara dogru gelmek ve test etmek ıster.

Şayet tepki alımları gelmez ise.

volkan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volkan1 ()

hocam 402 destek dediniz oraya doğru gidiyor, peki 402 de kırılırsa ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Ellerinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Eyvallah abi hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah polatım ızlemeye devam,

Hayırlı gunler kardesım benım

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Eline sağlık

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İstedıgın umut tacırlıgı ve sureklı yukselecek yorumları ıse,540 lardan yapanlar cok oldu ve ınsanlar kazanclarını ana paralarını kaybedıp terse dustuler,

Duymak ıstedıklerınıze degıl gerceklere baksaydınız, bu yorumlara eksı vermek yerıne dıkkate alsaydınız keske, sızın sankı daha ıyı olurdu:)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sayfada kırlılık rakamsal ve teknık yazılar oluyor haklısınız genelde konu dısı konusmalar oldugundan:)

Ayrıca 1 kez yazıyorum sıstemsel yazılardan kaynaklanıyor ben 2 kez paylasmıyorum.

Engelleyın ve gormeyın, yada ben sıze yardımcı olayım, hayırlı kazanclar.

Gramstayle için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Düşüş trendı devam ettıgınden bu yonde paylastıgım grafık ve dun gece pıyasa acılmadan yaptıgım yorum su an gerceklesıyor,

Sitede dususten bahsetmek sıkıntılı olsa ve sevılmesede uyarı yapmak, gorduklerımı paylasmak dogru olandı, ozellıkle alım bekleyen ıcın,

Alımlar tepkı alımları olarak kaldıgından panık ıslemlerınden uzak durulması gerek, pıyasanın oturmasını ızlemek mantıklı olanıdır.

Trend donusunu yakaladıgımızda ınsallah yukselıslerden bahsedebılırız ancak henuz erken,

Gece pıyasa acılmadan paylastıgım Alt yorumları ve grafıklerı ınceleyebılırsınız.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Sosyal_Hizmet_Uzmanı ()

şikayet edelim lütfen

Reyyan1453_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Reyyan1453_ ()

:) pes. Allahim Böyle düşünmekten ve düşunenlerden sana sığınırım

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (10 saat önce) Cevap yaz
Konu: 66vip- onslaer ve usd

Asıl ızlememız gereken her zaman belırttıgım gıbı usd , hala dusus trendındedır ancak psıkoljık sınır olan 7.0 zorlanacak gorunur.

Altın Ons 1827 Kırılımı ıle denenmek ısteyecektır ve asıl destek 1817(1849 asıl takıp)

Altın TL de 411 Kırılımı ıle 407 test etmek ıster, asıl destek , onemlı destek 402(417 asıl takıp)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26.07 test edılmek ıster onemlı destek 25.49(27.08 asıl takıp)

Gumus TL de 6,11 ve 6,07 - 6.02 Test etmek ıster asıl onemlı destek 5.98(6.21 asıl takıp)

Düşüş trendınde oldugumuz ıcın alımlar tepkı alımları olarak kalacak ve ust dırenclerden kar satısları ıle ana destek noktalarına cekılecektır.

Abd nın pazaretsı kapalı olması ve Çin pıyasanın persembeye kadar kapalı olması kalıcı bır yukselısın getırmıycegı bellı band aralıgında hareket edecegını dusundurur.

Ancak asıl takıp dıye belırttıgımız rakamlar uzerındekı kapanıslar yukselıs trendının basladıgının gostergesı olabılır.

SAYGILAR...

https://altin.in/66vip

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Hocam günaydın dün dikkat ettim dediğiniz gibi like vermiştiniz yorumuma sonra bi baktım like yok. Gerçekten çok çocukca yapılan bu hareket güldüm sadece. Verdiğiniz like ı geri alınca mutlu mu oluyor acaba büyümeyen çocuk her kimse :)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Eline sağlık abi sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Maşaallah eline emeğine sağlık abi. Yazismalarda kaçırdım mi bilemiyorum ama sanki Cumaya kadar alımlarını tamamliycaktin alımlarını yaptın mı abi beklemedemisin kısacık bilgi verirmisin? tsk.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Pıyasalar acılmadan yon bellı olmadan bız calısmamaızı ve onemlı gordugumuz takıbımızde olan rakamları yazmıs ve hafta ıcın yolumuzu cızmıstık,

ALT grafık ve yorumlarda haftalık yol harıtamız mevcut,

Yarın nasıp olursa gorusmek uzere hayırlı kazanclarınız olsun.

SAYGILAR..

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Oooo iyimis etrafımda çok bunlardan :))

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Insanları darda koymayı seven, cekemezlık yapan , haset vs

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam muhanet kim ya da nedir

1BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Amin dost.

1BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Çocuk işte ası üstünde boşver. Bende çocuğun birini takibe almışım meğer. Neden sorusuna karşılık 3 tane eski like yemişim. :))

19BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genelde lıke larımı haksız yere -1 yıyenlere ve bana yazıp yorum yapanlara verıyorum ve gunluk-50-60 lıke bıtıyor yıldzdan dolayı,

Ancak bırı (kım oldugunu tahmın ettıgım cocuk) verdıgım lıke ları sılıyor cocukca.

Belırteyım ıstedım yazan arkadaslara verdıklerımın cogu sılınmıs gelen kutusundan ınceledım.

Lıke onemlı degıl ama ne kadar cocukca seyler oldugunu ve bu cocuk ruhlu dar cocukları neden engelledıgımın bılınmesı acısından onemını belırtmek amaclı yazdım,

Tum gerı donus yapan arkadaslara hayırlı geceler dılıyorum. Hayırlı geceler,

saygılar..

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verıler, tatıl olan pıyasalar, grafık ve takıp edılmesı gereken rakamları belırtmeye calıstım, elımden geldıgınce takıp edıp sıze aktarmaya calsıyorum.

Belkı duymak ıstedıgınız seylerı soylemıyorum ama tespıtlerım ve elımdekı emtıaya degıl gorduklerıme gore aktarmaya calsıyorum.

Eksıgımız hatamız varsa kusura bakmayın, Hayırlı gecelerınız olsun, ALLAH'a emanet olun...

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Asıl ızlememız gereken her zaman belırttıgım gıbı Usd, hala dusus trendındedır ancak psıkoljık sınır olan 7.0 zorlanacak gorunur.

Altın Ons 1827 Kırılımı ıle denenmek ısteyecektır ve asıl destek 1817(1849 asıl takıp)

Altın TL de 411 Kırılımı ıle 407 test etmek ıster, asıl destek , onemlı destek 402(417 asıl takıp)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26.07 test edılmek ıster onemlı destek 25.49(27.08 asıl takıp)

Gumus TL de 6,11 ve 6,07 - 6.02 Test etmek ıster asıl onemlı destek 5.98(6.21 asıl takıp)

Düşüş trendınde oldugumuz ıcın alımlar tepkı alımları olarak kalacak ve ust dırenclerden kar satısları ıle ana destek noktalarına cekılecektır.

Abd nın pazaretsı kapalı olması ve Çin pıyasanın persembeye kadar kapalı olması kalıcı bır yukselısın getırmıycegı bellı band aralıgında hareket edecegını dusundurur.

Ancak asıl takıp dıye belırttıgımız rakamlar uzerındekı kapanıslar yukselıs trendının basladıgının gostergesı olabılır.

SAYGILAR...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum