Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 22:13:27
EUR 34.7721 22:13:27
USD 32.2660 22:13:27
ALTIN ONS $2326.1900 22:13:27

Konu: altın ons grafikte benzerlik

bence beyin fırtınası yapalım da hep beraber kazanalım. düşüş bekliyorsak sebebi var.

eta gibi sürekli düşüş var diyen birisi değilim yada desteksiz düşer demiyorum. ytd

Yorumlar (181)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Suan icin donus olma egiliminde ama yukselisleri tepki olarak kalirsa o zaman asagiya yon alma ihtimali daha yuksek. Saatlik rsi duzeltmeyi beklenilen bolgeye yapti 4 saatlik rsi de donus yerinde duruyor gumus icin. Buradan doner de 26.66 uzeri haftalik kapanis 1820 ve 1840 uzeri haftalik kapanis yapabilirse metaller o zaman olumlu goruntu olabilir. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Takipçileri için buradaymış

PandaMaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş bu arada 30 dolardan 26 dolara düştü. Takipçilerim terste kalmadıkları için teşekkür mesajları atıyor. Ama şu an bu sayfada olmadıkları için siz göremiyorsunuz olabilir mi?

PandaMaya için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

Çelik bey sürekli gümüşün düşeceğini gümüşe yatırım yapmadığınızı farklı yatırım araçları kullandığınızı söylüyorsunuz fakat gece gündüz yatırım yapmadığınız ve kısa vade içinde de yatırım yapmayacağınız gümüş sayfasında yoğun bir mesai harcıyorsunuz. İnsan neden diye sormadan edemiyor. Danismanliginizdan yararlanan pek müşteriniz yok sanırım

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insanlar yanilabilir ama emek veren insanlar da var sitede.

Ben sizin düşüş beklemenizi normal karsiliyorum. Fakat size de şu eleştiriyi yapmak isterim. Mesela altin ons 1676 dan dondu diyelim dusus kanalinin tepesine olan yukslisi yazmiyorsunuz. Dusus hedefi veriyorsunuz. Verdiginiz hedef yanlis degil fakat tepkiye de oynayanlara daha iyi yardimci olabilir. Mesela bugun ki gibi yaparsaniz daha saglikli olur.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sağolun hocam. suan için sanki 1800kirlicak ama nerede duracginami bakiyorsunuz

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Evet ama once oranin olabilmesi icin 1770 altinda tekrardan haftalik kapanis yapmali ve 1690 lardan donmeli daha sonra tepki verip 1717 altinda haftalik kapanis yapmali gibi duruyor. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Büyük çoğunluk toplama çıkarma gibi 4 temel işlemi yapamayacak seviyede.
Birkaç kişi herhangi bir bilgisi olmadan bir şeyler sa. llıyor.
Diğerleri bunların bilgisi olmadığını anlayacak bilgiye sahip olmadığından onların peşine takılıyor.
Takipçi sayısı belli bir seviyeye ulaşınca bu kadar kişi ap. tal değil herhalde bu adam birşeyler biliyor diye daha fazla kişi sürüye katılıyor.
Sonra hepsi terste kalıyor. Usta kaçıp başka bir sayfada yazmaya başlıyor ve döngü tekrarlıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Ogzokt ()

İyide Didem hanım Temmuz Ayı Altın ve gümüşe talebin çok olduğu aydır. Talep çok olan yerde düşüş beklenemez. Sizin bu dediğiniz Ağustos tan sonra bir ihtimal olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bu rakamlar da ihtimal dahilindedir. Loss hoca gayet başarılı bir analizciydi. Geçen günlerde ben de böyle rakamlar olabileceği ihtimalini değerlendirdim. Lakin ben çok açıkçası daha olumlu yöndeyim 1990 bekliyorum. Ama ihtimal ihtimaldir. Loss hoca diyorsa da dikkate daha çok alınmalıdır bence. Sonuçta riskleri belirtmek neden yanlış olsun. ytd

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Çoğu kişi hiç bir şeye bakmadan yorum yapıyor.

Aylik macd sat vermis altinda gümüşte sat verirse düşüş çok derin olur.

Günlük macd al vermiş durumda yükseliş yalma ihtimali var. Haftalik macd sat vermis durumda dususu derinleştirebilir.

Yani insanlar tepki yukselisimi yoksa trend nerde ona hic bakmiyor.

Dxy ve us10y nin dip çalışmasindan sonra tepe arayisi devam ederse son bir sert düşüş olma ihtimali var sonra yükselis trendine dönebilir.

1676 da yükseliş trendi başlayacak gibiydi fakat dxy ile us10y birazcik bozdu gibi. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bir arkds grafik attı işte kısım kısım rakam verdi 1811 den dönerse 15**li rakamlar ihtimal dahilinde dedi. sizdemi aynı şeyi dusunuyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Los hocam siz misiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Birazı isim değiştirip gelir. Birazı da başka sayfada yazmaya başlar. Şu an buradaki ustaların bir kısmı altın sayfasından kaçıp buraya geldi. Bir kısmının da 4. ya da 5. hesabı.
Ben bu işi bilmiyorum, öğrenmeye çalışayım diyen olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Ogzokt sizin gibi kişiler burda da losanarquistaya 1690 mi yok daha neler demisti.

1859 dan sonra 1676 geldi.

Simdi losanarquista bu ihtimalin oldugunu soyluyor. burdan da 1560-1610 bandi gelirse ne yapacaksiniz ?

Yada o gün buraya yazmaya yüzünüz olacak mi. O zmaan da gelmez diyenler şuan hala siteye yazıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Sabırsızlık kötü birşey :) ama zamanla öğreniyoruz geçen senden bu zaman sabır katsayım 3 kat arttı :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim piyasa da aylik yada 2 3 aylik islemler yapmak en mantiklisi yukselis trendiyse yuzde 15 20 cikti sat sattiginin yarisi kadar duzeltme geldiginde al :) boyle boyle gram artir.

Dusus trendiyse 100 dolar dustuyse al 50 dolar ciktiginda sat mantigi yuzde 90 isliyor. Ytd

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Eta nın ben demo olduğunu düşünüyorum :) zaten. Tabi amacımız hep beraber kazanmak. Aslında alıp 2 sene yatabilsem diyorum ama senin de dediğin gibi büyük düzeltmelerde yukarıdan satmak kısmı heyecanlandırıyor insanı duramıyorum. :) Geçen sene 2.67 de yakalamıştım %40 tabi 3.30 dan terste kalmıştım. Ne bileyim acemilik işte şimdi o paranın yüzde 20 si bile yok iş yapmaya çalışıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Maths_Teacher yanlis grafik bu dogrusu :) orda dusus yazmiyor burda yaziyor :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.98 en dusuk beklentim :) ytd insallah cok ustu olmaz diyorum

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Haziran ayı enflasyon düşük bekler ustalar
Ödemeler memur ve işçi zamları var
Buda enflasyon verisine göre olduğuna göre
Enflasyonu düşük gösterecekler demektir
Enflasyon düşük çıkarsa faizlerde inecek demekki
Faizde inerse. Dolar Haziran ayında 8.90 görebilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah dost iyi geceler. Rast gele

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende dolar parlattim 7.26 7.13 son alim 6.9 sonra dususe kadar bekledim dost. Simdi de dusus sezersem seninle beraber alim yapacagim :)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tdi etkisini görelim haftya nasip ben kaçar rastgele

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gelirse etiket yaparim seni ama orasi gelirken elde tl olmasin dost dolar olsun. Dolarda hedef 9.62 bende dolar parlatiyorum aklinda olsun

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O grafikte düşeceğini bolca dedik tl arrttirmak daha kârlı 3 ay az degil

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost vardır bir hayır bizde tl arttırdık gelmezse kendi bilir

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@etacarter bak dost normalde gumuste gelmeliydi ama piyasa sen alma diye mi yapiyor anlamadim bu isi.

-1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ons nin 1680 olması birşey değiştirmez. Misal dolar 7tl iken ons 1680 de gramı 400 e düşürdü aynı ons 1680 iken dolar 8üstü ama gram en fazla 447 lere düştü. Analizle olmaz bu iş yanlış yönlendiriyorsunuz o yüzden... misal ben başka sitede nisan san sonra artacak altın dedim. Mart'ta başında alın bir daha bu seviyeyi bulamazsınız. Şimdi 400 den alanlar orayı görmesi için doların 7 altına düşmesi lazım çünkü ons çıkmaya başladı. Yani tl bazlı insanlar düşünmüyor. Grafiğe bakarak yatırım yapılırsa biraz hatalı zamanda alımlar olur... ytd

-1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@By_tarafsız_adam bak desteklere gelmiş mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum