Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:32:00
EUR 34.7748 19:32:00
USD 32.4684 19:32:00
ALTIN ONS $2337.9850 19:32:00

Konu: 66vip- onslar

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Acıklamalar grafık ıcınde mevcuttur.

Asıl ızlememız gereken her zaman belırttıgım gıbı usd , hala dusus trendındedır ancak psıkoljık sınır olan 7.0 zorlanacak gorunur.

Altın Ons 1827 Kırılımı ıle denenmek ısteyecektır ve asıl destek 1817

Altın TL de 411 Kırılımı ıle 407 test etmek ıster, asıl destek , onemlı destek 402

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26.07 test edılmek ıster onemlı destek 25.49

Gumus TL de 6,11 ve 6,07 - 6.02 Test etmek ıster asıl onemlı destek 5.98

SAYGILAR...

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sijo ()

Ben rasyonun bir miktar yükseleceğini, dolayısıyla gümüşün de geleceğini düşünüyordum. Hala da öyle düşünüyorum. Ama gerçekten çok sıkı tutunuyor

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma gore,

Gumus saglam durmus, dıgerlerı bır bır gelıyor, gumus gelırmı yoksa yoksa sasırtmaya devam edermı?

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı19 ()

Usta kaçı bekleyelim

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cantaş42 ()

Sayenizde hazır bilgilere konuyoruz, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_şanlı ()

Hocam sen ne yapmışsın binlerce takipçi yıldızları da gizlemişsin sırf sizinki arkadaşlar için siteye üye oldum birseyler öğrenmek için saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

İyi akşamlar abi eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam elinize sağlık:)

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tatil olan pıyasalar:

Tüm Gün Tatil ABD - Başkanlık Günü
Tüm Gün Tatil Hong Kong - Yılbaşı
Tüm Gün Tatil Kanada - Aile Günü
Tüm Gün Tatil Çin - Bahar Festivali

Abd pıyasaları pazartesi gunu- çin piyasaları persembe gunune kadar kapalı
-
Onemlı 3 yıldzlı verıler:

02:50 JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) (4. Çeyrek)

11:00 TRY Bütçe Dengesi (Oca) << usd ıcın takıp edılmelı

Abd ve cın kapalı oldugundan onemlı bır verı yok.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet8888 ()

S. A kardeşim almadım sizce Pts düşer mi

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi gumus ons parite yaptiginizi anladim ve bugun diyelim destek 26.8 di direnc de 27.48 mesela 26.8den kaca geldiginde destegin kirilmadigini anliyorsunuz ve kac ons ta alim yapiyorsunuz sonra direnc 27.48 ve direnc in ne zaman gecilmedigini anlayip kac ons ta satis yapiyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Bu icraatlar yaklastikca degerlendirmek gerek... :)

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben ons ve dolara göre al sat yapıyorum destek kırılirsa bekliyorum döndügü yerden aliyorum direnc gecilemez ise tabi dolar konumuda önemli
Bu hafta 608 -617 arası alimlarim bugun sadece 608.5 618 satis Gibi bunlar gün gün degisir ... Mesela gecen hafta 622.5 Cikis yaptim dolar yukselince 634 oldu bazen de erken oluyor ... Haber veri gelince malum ons canlaniyor ... Ama 634 oldu diye ucuyor trene atlamadım dusecek cunku biliyorum bekledim geldi gibi gibi... Gelen veri ve haberler etkisini yitirirse geri cekilir sonra bunu da satişlar destekler şekil A dün bugün 606 gören gümus :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

İyi akşamlar abi

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KAZANCIN SIRLARI

1- Önce sabır : Alırken acele etme. Satarken acele etme. Terste isen zararına satma sabret.

2- Sonra şükür : Kar cepte güzeldir daha çok diye bekleme kanaat et.
-
Sevgili arkadaşlar; YATIRIM TAVSİYESİDİR.
Burda hoca usta üstat vs diye hitap ettiginiz bizler, piyasa yapıcılar yada bu işilerin profosyenel uzman falan degiliz. Yıldızlı olunması yada sizlerden eski olunması burdaki insanların Yatırım işini çok iyi biliyor anlamına gelemez.
-
Sadece sizlerden biraz site içerisinde altını çiziyorum yatırım işinde site içinde sizden tecrubeli olduklarını gösterir. O yüzden her yorum okunmalı, herkesten akıl alınmalı ancak kendi araştırmalarınız ve tahlilleriniz sonucunda kararı sizler vermelisiniz.
Kar zarar para sermaye sizin oldugundan son karar sizin olmalıdır.
Özellikle teknik çalışması olmayan sadece kişisel ongorulerını yazan yada kendı pozısyonuna gore yorum yapan ınsanların yaptıkları yorumlar temennıden ote gıtmeyecegınden dikkatli olunmalıdır. Bu kişiler burda sanki bir yatırım uzmanı gibi al- sat- tut- yat gibi net fikirler beyan ederek yonlendırme yapıyorlar, bu hem yasal degil hemde etik degildir, kaldı ki o şahısların yatırımları varmıdır yokmudur sadece burda zaman gecırmek içinmi bulunuyorlar bilinemez. O sebepten dolayıdır ki herkesi dinlemeli ama son karar sahıslar kendi vermelidir.

Kazancınız hayırlı ve bereketli olsun...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Abd ay sonu para basacak büyük ihtimal buda tahvilleri yükseltecek önce sonrasında yaşanan dusus ile altına gelecek önce..
Mart sonrası mayıs a kadar yükseliş olacak gibi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu hafta hic alim yaptiniz mi yada kactan alcaktiniz ve kactan satacaktiniz ? Sadece ogrenmek icin soruyorum alsat isini cok bilmiyorum da

1BeğenmedimŞikayet

maviderinlikler ()

Elinize dilinize saglik çok doğru iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Iste dusecek diye beklerken 7 -8 Tur attik al satta :). Duserse benimde isime gelir :)Alirım

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Bunu kurlar oynakken de paylaşmanızı tavsiye ederim. O an çoğu kişinin böyle yönlendirmeye ihtiyacı oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Dusecek evet

1BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Tebrik ederim... Ne güzel yazmıssiniz :) Malesef alamayanlarda daha dusecek diye bekliyor :)5.80 -5.50

1BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Eyvallah .. bu siteye böyle yorumlar lazım

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Hayırlı Geceler ustadim iyi geceler Teşekkürler Bilgiler için

1BeğenmedimŞikayet

Alıyom_düşüyor_satiyom_cikiyor ()

Hayırlı geceler hocam emeğinize sağlık..

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

Dolar orta vade uzun vade nolur?

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

20BeğenmedimŞikayet

66vip ()

PROFILIMIDE KISISEL YORUM YAZILARIMDAN BIR BOLUM; (devamına bır goz atın ıstersenız. )

1- Düşmeye basladıkca daha dusecek cıkmaya basladıgında daha cıkacak yorumları artar, yorum egılımleri genelde gıdısat yonunde agırlık kazanırve objektıflıgını kaybeder.

2- Dısardan sosyal medya kanalı tv ler kose yazarları yorumlarını ızleyıp, dınleyıp ordan aldıkları bılgılerı burda kendı yorumları dıye yazarlar, zaten objektıf olmaz cunku o cok bılen pıyasa yapıcıların adamları bızler gıbı kucuk yatırımcıyı dusnmez tam aksıne bızlerı ters kose yapmak ıster.

3- Elındekı emtıaya gore yorum yapar, almıssı roket satmıssa dip yorumları yazar objektıf olanaz.

4- Asıl tehlıkleı bır grup vardır kı lıke taltıf takıpcı gıbı sanal sebeplerle sadece ınsanların duymak ıstedıklerını yazarlar, kım rızkından olmus kım kaybetmıs onemlı degıldır yeterkı populer olsunlar.

5- Son olarak dogru gordugunu elındekı mala baglı kalmadan teknıkte grafıkte verı ve haber akıslarındakı tespıtlerını tepkı alacagını bılmesıne ragmen yazar, temel ve teknık bılgılerı aktarır amacı bılgı vermek bılgılendırmektır,

Velhasıl nacızane tavsıyem; yazılan yorumları cızılen grafıklerı dıkkatle okuyun, pıyasayı takıp edın, haber ve verılere onem verın ve kendı kafanızdan bunları bırlestırıp kendı analızınızı olusturun ve

kendı kararınızı kendınız verın cunku kar- zarar sıze aıttır ve son karar kımseden etkılenmeden sıze aıt olmalıdır.

- *-

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;
Sabır- Şükür- Kanaat...
Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Alparslan0606 ()

Emeğine sağlık hayırlı geceler

21BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili arkadaslar;

ALT grafıklı yorum hafta boyu yol gostergemız oldu, ve saat gıbı calıstı.

Banka makas kaynaklı bu saatten sonra ıslem mumkun olmayabılır, pazartesı abd- persembeye kadar çin kapalı,

O sebeple haftaya bellı bır band aralıgı hareket dusunulebılır, ancak hafta sonu bakar daha detaylı bır calısma yapar ısın teknık boyutu ve temel acıdan egerlendırır ıstısare eder bırlıkte degerlendırırız.

Şimdilik hayırlı geceler, iyi tatıller,

ALLAH'a emanet olun,

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Şu dediğimi araştırıp bulursan kendi sorunun cevabını bulursun, grafiklerde ilk 6 yı geçtiği tarihi bul o günden bugüne tekrar 5 lere düştüğünde kaç gün kalabilmiş, ve her seferinde 5. xx kaç olarak dip görmüş yanindipler yükselmiş mi, bulduğun cevap sana büyük bir ışık tutar

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

@kimyagerme Alt yorumda açıklamıştım.

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum