Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 12:29:16
EUR 34.8154 12:29:16
USD 32.5910 12:29:16
ALTIN ONS $2382.9050 12:29:16

Konu: 66VİP-4h - Altın

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
406 dan aldıgı gucle 415.6 dırencını kırmaya calsıyor.
50 ema 413.22 aracılıgı ıle -200 ema 425.38 ortalaması ustune gıtmek ıster.
Tepkı yukselısı olarak baslayan hareket sayat 200 emayıda kırar ve mum acarsa
kalıcılık gosterebılır.

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ufak şeylerle bile mutlu olmak çok güzel sende baştacisin can kardeşim @Faruk_2525

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Evet alt desteklere gelecektır, ta ki tepkı alımları gelınceye kadar, tabı yukarıdan nerden donecegıne baglı olarak , alttan oan gore bır yerden tepkı alımı olacaktır.

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Yazık bu insanlara acıyorum hocam ya nelerle uğraşıyorlar

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Peki bu tepki yükselişi sonlanirsa şayet öyle düşünürsek düşüş devammı eder

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım farkındayım, cocukca bırı kendınce ugras verıyor, Ben hak etmeyen ker -1 lıke hakkım oldugu surece duzeltmeye calsıyorum, bana yazan yada yazmayan herkesınkını,50-60 lıke hakkım var yıldzdan dolayı ve -1 duzeltmekle bıtıyor,

Banada versın sorun deıl dostlarımız onlarda bızım arkamızı kollar, hem kollamasda canları saolsun, lıke yıldız derdım olsa yıldzlarımı acarım.
Ilgın ıcın tesekkur ederım

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

@66vip hocam sizin yazılara ve size yazanlara bir sapık(! ) dadanmış gizliden - veriyor, bilginiz olsun. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam 1850 den yine bir kırılır mı dersin aşağı ve sence bu kırılış olursa derinlikli mi olur.

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ons altın 1842 - Gr/tl 421 direnclerı

Ons Gumus 27.55 - Gr /tl 6.27 direnclerı

Usd 7.12 direncını

Kırmaya uzun suredır ugrasıyor ve denemeler yapıyor,

Kırılır ve en az 4h kalıcılık saglarsa ALT Yorumdakı dırenc sevıyelerı yolu acılır , aksi takdirde tepkı yukselısı sonlanmıs olur.

Takıp edılmelı ve pozısyonlar ona gore alınmalıdır.

Avrupa ve Abd acılısında gorusmek uzere,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam H_Potter adlı kullanıcı rica etti, engelim yanlışlıkla mı olmuş diye sorar elçiye zeval olmaz. Hayırlı günler. Emeğe Like.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Okey sorarız kardeşim

H_Potter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_Potter ()

@66vip beni engellemiş nedenini sorar mısın?

Yanlışlık mı olmuş?

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Emeğe Like.

1BeğenmedimŞikayet

Üfürükçü ()

Emeğinize sağlık ustam

17BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD 7,12 Kırımıyla 7,07 İzleniyor,7.04 denedı ama kalıcı olamadı (asıl onemlı dırenc 7,14)

Altın Ons 1836 kırılımıyla 1842 denenıyor ve ve asıl destek 1847 (onemlı dırenc 1867)

Altın TL de 415 kırılımıyla 419 ve 421 test edılmelı, asıl destek (asıl onemlı dırenc 428)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 27.79 test edılmek ıster (onemlı dırenc 28,67)

Gumus TL de 6,21 ve 6,27 ve 6.36 Test etmek ıster (asıl onemlı dırenc 6,41)

Dusus usd de dususe katılır ve gerı cekılırse bırer alt destege cekılebılır, Ancak < asıl destek> dıye yazdıgım rakamların yukarı yonlu kırılması ıle trend degısıp yukarı yonlu hareketler baslayabılır,

Asıl ızlememız gereken USD, Onslar dırenclerı kırıp yukarı atsada destek gelmeden tl- gr dırenclerı gecemıyor.

.

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

hocam günaydın emeğiniz için teşekkürler usd gümüş paritesi için hangi seviyeler uygun bu seviyeden alt destklere çekilme yapar mı

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

elinize saglik

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

Eöeğime sağlık üstadım

1BeğenmedimŞikayet

Ysnaga ()

Ellerine sağlık üstad

21BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Garfıkler ıcınde teknık acıklamalar mevcut.

Alt yorumda da GR/TL grafıklerımız var, saat gıbı calısan grafıklerımızı hafta boyu takıp edıyor olacaz, Bu gun Usd destegını dha da onemlı hale getırıyor, onslar sırasıyla onemlı gordugumuz rakamları belırtmıstık tek tek gelıyor ama USD destek vermelı.

Profılden grafıkler bolumunden gr tl grafıklerınede bakalbılırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Doğru diyosun ustam fırsatlar bitmez

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ben de ons fib. ve ortalamalar kesisimi 1840 civarini kapanisa kadar gormezse elimdeki minik parcayı da göndermek istiyorum. asyada çıkarsa da kismet

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Ne olur bizi almadan gitmez gidersede canımız sagolsun

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Ustam ne olur bu gümüş

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Hayırlı geceler can abim Allaha emanet ol sende

0BeğenmedimŞikayet

Goktrk ()

21 Mumunda ne demek acaba anlamiyorum pek kusura bakmayın

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Amin inşallah

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Allaha emanet faruk

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Bilen biliyor kim ne yapıyor abi

3BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ben de her gordügum eksiyi siliyorum. dediginiz gibi 50 laykimi veri grafik bilgi analiz paylasanlara bol bol dagitiyorum. sonucta emek var.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum