Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:06:58
EUR 34.9777 01:06:58
USD 32.5405 01:06:58
ALTIN ONS $2331.8850 01:06:58

Konu: Korkulu Ruya USD-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Onslarda da sıkıntı basladı evet ama asıl takıp etmemız gerekın usd oldugunu cok defa belırtmıstım ,

Onslarda yukselıs, bu duzeltme sonrası gelecektır ancak usd carpıs carpısa gerı cekılıyor, yılın yakın donemde faızlerın gerı cekılmesıyle ve yerlılerın usd satıslarıyla dahada gerı cekılecegı ongoruldugunden,

Ons takıbı kadar usd takıbı yapıyorum ve onslardan cok korkutuyor benı.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Her grafiğe veriyorum hocam emeğinize sağlık

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legolas001 ()

%50 alabilirsin veya %25

21erc06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

21erc06 ()

66vip ustam 100 bin tl var burdan almalı mıyım görüşünüz benim için degerli sorumluluk bana ait

1BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Kardeş siz ve sizin gibi değerli ibrahim kardeş bir kaç kardeş var. Ben şahsen tecrübeyi buradaki sabrı sizden öğrendim. Arkalarda kalmazsınız. Emin olun ki sizin yorumlar ve tutumunuz tamamen benim için büyük tecrübedir. Allah işinizi rast getirsin. Allah razı olsun. Bilirseniz bu dualar büyük dualardır ve size yeter.

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Gabci bana engel atmis grafik at deyince :)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bastacısın polatım, sımdı sıra ben bıldımcılerın,
az kıpırdanmaya basladı nıklerı gormeye basladım gelırler az daha cıksın bız arkada kalırız:))

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Tebrik ederim tam isabet

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma bakıp takıp ederek alım yapanlar su an kar yazıyor ama aldıgı begenı gordugu deger hak ettıgı deger degıl sanırım.

Like(deger) ısteye degıl emege ve tutarlı yoruma verılmelı!

1BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Eyvallah abi sayğılar

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

atladıgın bir şey var o zaman orta uzun vade al sinyali vardı şuanda orta vade sat sinyali var heleki birde 50haftalıklar altında kapanışlar gelirse :(

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu haftayı 402 ustunde altın tl-1803 ustunde ons-5.98 ustunde gumus tl-26.37 ustunde gumus ons ve 7.02 ustunde usd kapatırsa cok uzun olmayan zaman dılımı ıcın hala umıtlı olacak ve kar almak ıcın ızlıyor olucam.

Abd acılısna kadar kendınıze ıyı bakın, izlemek ıcın gelıcem

ALLAH a emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Yolcuadam ()

inşALLAH toparlariz hocam yorumunuz için teşekkür ederim

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

350 lerdeyken 400 lerdeykende aynı sey beklenıyordu, almaz alamaz alması ıcın zaman makınası ıle pandemıyı sılmek o yarasa yınen whanlıyı anında gommek gerek yoksa goremez bence

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

şuanki desdek kırılırsa bir sonraki önemli takip edecegim yer orası diyorum illa glir demiyorum..

Yolcuadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2019 başında 200 liralardaydı bu altın riskler kalkınca bu yükselişin yarısını geri alamıyacakmı ki

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

eline emeğine sağlık abı boş vaktim vardı sabahtan tüm lıke ler bitti. kolay gelsin iyi çalışmalar

0BeğenmedimŞikayet

Yolcuadam ()

Umarız burası dip olur zarardan çıkarız

eşyaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

eşyaa ()

aynen ya olmayan fikrimizde bulandı burada.

Yolcuadam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Teknık gostergelerde her rakam var uzun suren bır yukselıs trendınden dolayı, ama ne oldu pandemı bıttı, yaralar sarıldı, batan sırketler ıs yerlerıne buyuk destekler verılıo hersey yenı normal degılde eskı vormalemı donecekkı eskı pandemı oncesı rakamlar gelecek.

Olmaz dıye bır rakam yok bu pıyasada ama olacaklar olana kadar alacagımız kara bakacaz. vade surelerı degıstı oyl al uzun sure yat yok, al kar gorunce sukret sat var.

0BeğenmedimŞikayet

Yolcuadam ()

Hocam sastik kaldık kimi diyor taban burası nurdan dönecek sizde diyorsunuz 373 destek gelirse dünyadan düşeriz :)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

411,50 altında haftalık kapanış gelirse bir sonraki ana desdek 372 bende yanılıyormuyum acaba :(

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Teşekkürler hocam

20BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumus ons 26.37 saglam destek halıne geldı, altta 25,49 ustte ıse 27.08 var. Gr/tl 5,98 saglam destek konumunda 6,11 dırenc olarak saglam.

Altın ons
1779 saglam destek konumunda dırenc olarak 1818.97 sonrası 1927 dırenclerımız bız 1938 ustu kalıcılıkları ızlıycez.. Gr/tl olarak 407 destegı altında 402 saglam destek varken, dırenc 411,95 aracılıgı ıle 419,98 takıbımızde olan dırenclerımız.

Usd 7.07 ve 7.02 altta saglam destek ıken,7.14 ana rakam bızı 7.21 e goturur.

N. Agbalın rezerv acıklama ve ızleyeceklerı rezerv tamamlama planları onemlıydı ve etkılı olacak,

Bu gunku onemlı verılerı, abd acılısı ıle verecegı tepkı onemlı ama asıl gun kapanısı aynı zamanda hafta kapanısı oldugundan kapanıs rakamları bıze haftaya yonu gosterecek.

Kazancınız ve kararlarınız ısabetlı ve hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

NASİPS ()

@Akıncı Hocam İçimi rahatlattınız teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

çaylak_avcı_ ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

çaylak_avcı_ ()

Size sormadım ki hocaya sordum
Sizin cevabınızı önemsesem size sorardım

Goldtakip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

neden hayal olsun ki ama öyle çokda kısa sürede gelmeye bilir, oraların daha da üstü olacak hatta uzun vadede..

çaylak_avcı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldtakip ()

Hocaya sormaya verek yok 1 yılı bulur.

çaylak_avcı_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

çaylak_avcı_ ()

480-500 ler hayal mi artık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

200 -250 derken 300 -350 diye gidicez gibi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum