Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 18:06:35
EUR 34.7981 18:06:35
USD 32.3978 18:06:35
ALTIN ONS $2337.8100 18:06:35

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgli dostlarım , düşüş ihtimali olunca herkeste bir panik havası oluyor , 4 saatlik Gann gümüş ons analizine bakalım ve bizim için önemli destek seviyeleri nereler tahmin etmeye çalışalım , eflatun renkle çizdiğim fan çizgileri fiyatın setretiiği alanı çok güzel sınırlamış ve fiyat bunun içersinde seyrederken en alt eflatun fan çizgimizin çok güçlü bir destek olduğunu görmekteyiz , ben şayet düşüş aynı yumuşaklikla devam ederse bunun Altın a inebilecegini ön görmüyorum , kademe alımlarımı da buna göre yeniden planladım , sadec son parça alım için emir vermediğim yedek kuvvet bıraktım. Gümüş 4 Şubat döngüsünde beklediğim düzeltmeyi erken yaptı , zaten bu döngülerde 2 gün opsiyon var, dolayısı ile 4 şubattan 11 şubat yeni ayına kadar da artş trendine girecegini bekliyorum. Herkese bol ve bereketli kazançlar dilerken saglığmızın herşeyden önce geldiğini izninizle hatırlatıyorum

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

Teşekkürler hocam

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul_62 ()

4 Şubat etkisi nedir sn Dr.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

4 Şubat rakami dip, 11 Subat rakami da tepe

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

4 şubatın etkisi dun başladı, 2 gun opsiyonlu

Hakanmercan1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Anladım belirsizlik yani

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

4 subat ve 11 şubatta ne olacak sizçe @drtunahan

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Bilemiyolar ne olacağnı o gün e dikkat çektı ıyı bir grafikçi. belkıde bişi olmayacak!

Başak32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Bu tarihte düşüşmü yükselişmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hakanmercan1903 ()

Hocam 4 Şubat'ta daha da düşer o zman

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Cin 15 inde kapaniyor kapanmadan saglam satis yapar

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

4 Subat gun dönümü, 11 Subat eyi ay , Gann analizciler bu tarihleri çok kiymet verir, ustelik hep haklı çıkmak gibi özellikleri de var , merak eden jncelesin

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

11 şubatı bende duydum o tarıhe dikkat etmek lazım mış

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sayin harbi profsun he sana sertfika vermeleri lazim 11.12 muhtemelen cokus var o zaman a kadar cikis olur ama suni cunki cin piyasasa ayin 15 inde uzunca bir sure kapali

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

ellerınıze saglık

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Aynen öyle kardeşim

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Hocam yani 25.65 kırmaz diyosunuz o da 5.90 inmez yani kısaca

0BeğenmedimŞikayet

Rıdvan16 ()

Tamam hocam teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Duzeltme hala devam ediyor, grafikte en büyük destek seviyesini belirttim, güçlü destegin altındaki sağdaki fiyat çizelgesi olasi diger destek seviyeleridir

Rıdvan16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet kardeşim,

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

Teşekkür ederim cevabınız için

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Ustat 4 subata kadar alımlarimizi bitirmemiz dogru olurmu acaba. Sonra yukselis trendine devammı.

0BeğenmedimŞikayet

Rıdvan16 ()

Yani hocam gümüşün çıkması daha olası şu an öyle mi

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

çok ani olumsuz bir haber akışı gelmez ise bu fan direnci kırılmasını beklemiyorum , evet çok olumlu düşünüyorsunuz diyenler olacak biliyorum ama 7 seviyesinden iniş yaptıgımızı düşünürsek yüzdesel olarak daya fazlası beklenmez,

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

Teşekkürler grafik için. Yani grafiğe göre gümüş ons dip 26.13 seviyesine mi iner şeklinde yorumlayabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Saol varol üstat güzel çalışma

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum