Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:35:17
EUR 34.7748 01:35:17
USD 32.4684 01:35:17
ALTIN ONS $2337.9850 01:35:17

Konu: eth günlük kapanış

arkadaşlar bir desteğin üzerinde kırmızı mum kapanışı görmek sağlıklı bir düzeltmenin işaretidir. öenmli olan burada desteğin aşağısında gün kapanışı yapmamasıdır. Burada kırmızı mum görmek istediğimi söyledim. 1209 aşağısında günlük kapanış gelmediği sürece eth pozitiftir. ytd

Yorumlar (116)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

çok pardon 1348 olacaktı, yanlış olmuş

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

1380 yazacaktım yanlış yazmışım :)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Teşekkür ederim ben de iyiyim :) gün kapanışından umutluyum lütfen 1280 ile kapatsın garanti olsun :)))

blkstallion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

selam iyidir teşekkür ederim seni sormalı? dinlensin biraz bir çay kahve ikram edelim :) gün kapanışını 1248,33 üzerinde yapsın yeter :)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Selam nasılsın? eth baya hareketlendi. Söylediklerin bir bir gerçekleşiyor, sanırım bu verdiğin dirençlerde biraz kar satışı yapacağım ama emin de olamıyorum. Nerdesin? :)

0BeğenmedimŞikayet

16ozgur ()

Hocam saat kapanisi olumlu mu

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Ben de xlm atom ltc tersten bir çıksam senin dediğin gibi yapacağım

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Aynen usta eos xlm de heyecan aradık daha toplayamadım bende sepeti

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Bir tersten çıksam zaten etha Neo tskilacam maceraya gerek yok

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Sana da bol şanslar usta Etha neo dan önce çıkar inşallah sonra seni Neo'ya bekleriz :)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Ltc beni mahvetti 1273 lerden ethaya binmeliyim ustam benim te tek şansım o yoksa ltc beni mahvedecek belli oldu sana da bol şanslar

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta bu sefer kafaya koydum %70 neo %20 xlm ve %10 ltc deyim. Tüm eosları dashları ve zararsız çıkabildiğim xlm leri Neo'ya çevirdim. 30$ da bu işi yarı yarıya çıkıp devam ettireyim diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Gelse de alsam sabirsizlaniyorum keşke gelse çok güçlü etha direniyor

1BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

1280 e kadar düzeltme normal dedik saat kapanışını görelim panik yok

Ucuz_kahin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

1328 e kadar düzeltme normal buradan saatlikte retest alıp yürüyebilir yada 2 ve 4 saat düzeltme yapıp yukarıya gidebilir. 1328 aşağısında saatlik kapanış stop olunmalı ytd

0BeğenmedimŞikayet

brkalya ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

12 h yükselen ikili dip yaptık ama önümüzde güçlü dirençler var, bu piyasada net konuşan %100 yanılır.

brkalya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brkalya ()

@blkstallion hocam, iki sorum olacak müsadenizle.
1- 26 - 27 28k beklentiniz var mı şuan için.
2- buralarda oyalanması gel gel olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

direnç var oyalıyor saat açılışı yürür. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Ben emir verdim o rakama en kolayı :)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

arkadaşlar bu iş böyle değil bakın burada 10 kişiyi etiketleyene kadar 50 dolar aşağıda buluruz kendimizi. yorumları takip edin yada birbirinizi takip edin.

FERDİ_5519 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

google 1280 dolar kaç tl yazar mısın rica etsem?

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum